Budi srećan što si na mojoj listi

Koliko sam razumela, gosođa priča kako joj muž prebacuje uspeh u poslu i oseća da joj nije na vrhu liste prioriteta. Smatra da su joj i deca na drugom mestu, njena mama na nekom četvrtom. Realno gledajući, svaka žena koja odluči da napreduje u svom poslu, mora biti svesna da će žrtvovati vreme provredeno sa porodicom. Teško će uspeti da sve to izbalansira, u ovom slučaju, trpi najviše njen muž kako shvatih. Mislim da ne mogu svi muškarci to podneti, ali oni koji mogu, obično su najbolja i najjača podrška takvim ženama.
 
Koliko sam razumela, gosođa priča kako joj muž prebacuje uspeh u poslu i oseća da joj nije na vrhu liste prioriteta. Smatra da su joj i deca na drugom mestu, njena mama na nekom četvrtom. Realno gledajući, svaka žena koja odluči da napreduje u svom poslu, mora biti svesna da će žrtvovati vreme provredeno sa porodicom. Teško će uspeti da sve to izbalansira, u ovom slučaju, trpi najviše njen muž kako shvatih. Mislim da ne mogu svi muškarci to podneti, ali oni koji mogu, obično su najbolja i najjača podrška takvim ženama.
Ljudi kojim je karijera na prvom mjestu nisu bas mnogo inteligentni.
 
Čemu taj strah od uspešnih žena? Zar ne bi voleo da osobi koju voliš ide u životu?
ne, meni treba zena a ne masina za pravljenje para i karijere. Ne nalazim nista ljudsko i pozitivno u takvoj osobi.
Isto mislim i o muskarcima. Pravljenje para i karijera je u sistemu NWO, kapitalizma..............a vidimo dokle je covecanstvo dovela ta filozofija.
Taj sistem propagira stalni "napredak", sve vise rada, bogatstva, uspeha u karijeri..................jer sve to zajedno pokrece mehanizam stvaranja sve veceg svetskog bogatstva koje kontrolise jedna dinastija.
E to je razlog zasto se gadim "uspesnih" i "bogatih" ................oni su stub Rotschild-sistema.
I sad zamisli da u mom krevetu lezi jedna takva osoba koja je deo tog sistema ?
 

Back
Top