BS player problemcic

manijebitno

Zainteresovan član
Poruka
142
Postovanje.
Imam jedan problemcic sa BS playerom,i slutim sta bi moglo da bude u pitanju,ali nisam siguran.Ovako,pre neki dan sam instalirao jedan program za USB web kameru,zove se Arc Soft Video Impression,i od kada sam njega instalirao BS player nece da pusta .wmv ekstenziju,pokaze neki eror (BSplayer v2.00.937, Unhandled exception at EIP: 05DB1B02
If you click 'Close' application will be terminated.
Please report this info to the author with description what were you doing.
If you have internet connection, it's recommended to send error report, this will help us solve problems faster.
Access violation at address 05DB1B02 in module 'vp6dec.ax'. Read of address 00000040
EAccessViolation
Call stack: 00000000,05DB1B02,00404843).E sad,ja sam nesto pomislio da nije to zbog toga sto je navedeni program instalirao svoje kodeke ili nesto slicno,a ja vec imam neke,pa mozda to pravi problem?Ili vi mislite da je nesto drugo?Ne znam kako da izbrisem te kodeke,nema ih nigde...Unapred hvala.
P.S.-I jel mozete samo da mi kazete jos sta je Windows Media Encoder 9 Series,i Windows media format 11 runtime?Za sta sluze?
 
WME moze da sluzi za direktno strimovanje materijala na net(ali ne samo za to,moze da posluzi i za druge stvari-moze i za live streaming).Windows media format 11 runtime za njega nisam siguran,ali mislim da je on neophodan za WMA (Windows Media Audio) i WMV (Windows Media Video).Savetujem ti da obrises BS player(on ti njaverovatnije ne radi zato sto se kodeci ne slazu) i da ga zamenis sa MV2Player-om.
 
Probaj da reinstaliraš BS player ili da ubaciš noviju verziju, a ako i dalje izbacuje grešku probaj sa novim paketom kodeka. Ne znam koji koristiš, ali moj ti je predlog K-lite codec pack! I ja sam imao sličan problem i to mi je pomoglo!
 
E hvala na odgovorima,i ja koristim K-Lite mega codec pack,i super je radilo sve dok nisam instalirao taj program za web kameru.Probacu da reinstaliram BS player,a MV2 player ne bih da instaliram zato sto sam navikao na BS,i nekako mi je prirastao za srce :-).Pa cu da javim sta je bilo...
 

Back
Top