Brzi skok EUR zabrinuo, dokle će tolerisati?

Bg na Vodi ne grade Arapi , na ljih se samo vodi firma ... krimosi grade Bg na Vodi... tu se peru pare!

Sta to vlada konkretno radi i zasto je tebi usper , daj nam primer, mozda ih toliko mrzimo da ne vidimo koliko su dobri z:lol:

Naravno.Projekti i dokumentacija,dozvole ne postoje.Sve se radi na reč.

- - - - - - - - - -


Softver je iz e-uprave.Ne nipodaštavaj premijerkin rad!

Isti je slučaj i sa poljoprivrednim zemljištem koje su navodno uzeli Arapi. :D
 
Bg na Vodi ne grade Arapi , na ljih se samo vodi firma ... krimosi grade Bg na Vodi... tu se peru pare!

Sta to vlada konkretno radi i zasto je tebi usper , daj nam primer, mozda ih toliko mrzimo da ne vidimo koliko su dobri z:lol:

Ja znam da beograd na vodi je STRANA INVESTICIJA i to je VEOMA DOBRO.

Druge drzave se OTIMAJU za strane investitore....

To da mafija pere pare, ja jako sumnjam, to su URBANE LEGENDE kojih je Srbija uvek bila puna....

A cak i da jeste istina, sta te tu, kao gradjanina tako zulji?

Trazis postenje :rotf:?

Znas li ti koliko je kapitalnih objekata u svetu izgradjeno parama mafije ili da bi se oprale pare???

Razmisljaj malo sire, ti to mozes.
 
To se vidi samo na televiziji i nigde više. Realno ekonomija u Srbiji strahovito pada. Prave se samo televizijske predstave o rastu ekonomije. Na primer, pošalju se uvećani računi za struju, pa se to prikaže kao suficit, zatim se potrošačima umanjuju računi za struju, kako bi se poravnali. To je sve eksluziva za televiziju.

Srbija je u bankrotu. Dokle god gradjani Srbije primaju platu od koje ne mogu da prežive mesec dana, to je bankrot. A takav slučaj je sa 90% gradjana Srbije.

Vidi ovako, ja mogu da poredim DVE ZEMLJE koje dobro poznajem: Srbiju i Venecuelu.

SIROMASNU SRBIJU koja je izasla iz dugog rata i PREBOGATU VENECUELU koja ima najvece zalike nafte zlata, urana i dijamanata NA SVETU....

U radnjama u Srbiji ima sve sto ljudima treba za zivot...

A u radnjama u Venecuelu NEMA NISTA, ni tariguza, ni pirindza, ni hleba, ni mesa ni aspirina NI NICEGA!

E TO JE KRIZA!

A u Srbiji je IZOBILJE!
 
Da, očekujem da se za par godina Kole i Matijević uknjiže kao vlasnici.

Njih dvojica su korisnici oko 80 000ha, poljoprivredno obradivog zemljišta, koje su u državnom vlasništvu. U jednoj emisliji Ćirilica, kod Milovana Marića, tadašnji prvi potpresednik Srbije, hvalio se kako je SNS, sponnzorisan od primernog i pristojnog Petra Matijevića, dok je kostić pred same izbore 2012 godine poklonio škodu oktavio tadašnjem političaru Vučiću.

A tek sa bezrama u Srbiji što se mućka i sa otkupom žitarica, ti je Kole glavna spona. Pa onda uvoz mesa, sa NATO razarača koje je zamrznuto još 80-ih godina prošlog veka. Kod nas nisu ništa objavili ali u CG jesu....itd. Mnogo mućki ima, baš mnogo. I niko se ne tereti pred zakonom. To znači da mi živimo u državi u kojoj postoje gradjani koji su privilegovani u odnosu na zakon i ustav- Što automatski znači tortura u kojoj nema demokratije na koju se svi pozivaju....
 
Vidi ovako, ja mogu da poredim DVE ZEMLJE koje dobro poznajem: Srbiju i Venecuelu.

SIROMASNU SRBIJU koja je izasla iz dugog rata i PREBOGATU VENECUELU koja ima najvece zalike nafte zlata, urana i dijamanata NA SVETU....

U radnjama u Srbiji ima sve sto ljudima treba za zivot...

A u radnjama u Venecuelu NEMA NISTA, ni tariguza, ni pirindza, ni hleba, ni mesa ni aspirina NI NICEGA!

E TO JE KRIZA!

A u Srbiji je IZOBILJE!

Sad,a za vreme titovine nije bilo ničega ko u Venecueli
 
Njih dvojica su korisnici oko 80 000ha, poljoprivredno obradivog zemljišta, koje su u državnom vlasništvu. U jednoj emisliji Ćirilica, kod Milovana Marića, tadašnji prvi potpresednik Srbije, hvalio se kako je SNS, sponnzorisan od primernog i pristojnog Petra Matijevića, dok je kostić pred same izbore 2012 godine poklonio škodu oktavio tadašnjem političaru Vučiću.

A tek sa bezrama u Srbiji što se mućka i sa otkupom žitarica, ti je Kole glavna spona. Pa onda uvoz mesa, sa NATO razarača koje je zamrznuto još 80-ih godina prošlog veka. Kod nas nisu ništa objavili ali u CG jesu....itd. Mnogo mućki ima, baš mnogo. I niko se ne tereti pred zakonom. To znači da mi živimo u državi u kojoj postoje gradjani koji su privilegovani u odnosu na zakon i ustav- Što automatski znači tortura u kojoj nema demokratije na koju se svi pozivaju....
E,nemoj da vređaš Blajbija.
 
Vidi ovako, ja mogu da poredim DVE ZEMLJE koje dobro poznajem: Srbiju i Venecuelu.

SIROMASNU SRBIJU koja je izasla iz dugog rata i PREBOGATU VENECUELU koja ima najvece zalike nafte zlata, urana i dijamanata NA SVETU....

U radnjama u Srbiji ima sve sto ljudima treba za zivot...

A u radnjama u Venecuelu NEMA NISTA, ni tariguza, ni pirindza, ni hleba, ni mesa ni aspirina NI NICEGA!

E TO JE KRIZA!

A u Srbiji je IZOBILJE!

U radnjama u Srbiji oko 90% gradjana Srbije, nema love da kupi šta im je potrebno. Kupi se hleb, ulje, možda mleko. Ostale artikle kupuju onih 10% što imaju love- Ostali nemaju. Pa što je IDEA pukla na čelu sa Todorićem, ako se te ppreune radnje toliko dobro kotiraju u Srbiji. IDEA je svoj najveći posao imala u Srbiji i puče IDEA. Realnost je sasvim drugačija od one koja se prikazuje na televiziji.

U Srbiji su najpopularniji takozvani sekand hand šošpovi- Prodavncie polovne garderobe, čak nisu ni prodavnice, ljudi po kućama otvaraju pa iz dvorišta prodaju poloovnu garderobu koja se dovozi iz humanitarne pomoći. Tako živi 90% gradjana Srbije.
 
E,nemoj da vređaš Blajbija.

Vi meni licite na onog pesimistu "sto jos nije ni prdno, a vec misli da se usro....!" :lol:

- - - - - - - - - -

U radnjama u Srbiji oko 90% gradjana Srbije, nema love da kupi šta im je potrebno. Kupi se hleb, ulje, možda mleko. Ostale artikle kupuju onih 10% što imaju love- Ostali nemaju. Pa što je IDEA pukla na čelu sa Todorićem, ako se te ppreune radnje toliko dobro kotiraju u Srbiji. IDEA je svoj najveći posao imala u Srbiji i puče IDEA. Realnost je sasvim drugačija od one koja se prikazuje na televiziji.

U Srbiji su najpopularniji takozvani sekand hand šošpovi- Prodavncie polovne garderobe, čak nisu ni prodavnice, ljudi po kućama otvaraju pa iz dvorišta prodaju poloovnu garderobu koja se dovozi iz humanitarne pomoći. Tako živi 90% gradjana Srbije.

E to je nesto SASVIM DRUGO....

Tu je porblem U LJUDIMA iz kojih jos socijalizam nije izasao.
 
A tebi se to stalno dešava pa hoćeš da nas upozoriš, za naše dobro kao Vučić?

Vi niste ni zasluzili Vucica....

Zasluzili ste Milosevica, Seselja ili nekog slicnog siledziju...

Pa vas uvali u neke nove ratove...

kako ono rece cuveno Sloba-Sloboda; "Srbi ne znaju da rade, samo znaju da se tuku!"

Pa kad vas bombarduju da posle popovi idu da vas tese....
 
Kao i ovo nekada.

Socijalizam je bio prelazni period u komunizam.

Prakticno je bio prelazni period za kapitalizam svih malo vecih komunista.

Za obogacivanje.

Koji su imali skolu, a bili clanovi partije.
Dobro su ziveli ako i nisu krali.

Svi koji su mogli a imali skolu.
Dobro su ziveli i krali.

Radnik je ostao rob.
Imao je malu platu.
A predradnici i poslovodje su im bili ovi ne skolovani komunisti, a clanovi partije.
Imali su bar duplu platu naspram radnika.
I bili bic u rukama ovih skolovanih k nista gore.

Radnik je krao je sitnice.
Eksere, lepak, neka creva itd.
Zavisi sta je radio.

Ako je radniku bili malo, drug Tito mu je omogucio ugovorima da radi na zapadu.
Nije morao da se muci kako ce nekako otici tamo.

Tako je i radnik imao sansu da iskoristi socijalizam za prelaz u kapitalizam, nazvan tada pod laznim imenom komunizam.
 
Vi meni licite na onog pesimistu "sto jos nije ni prdno, a vec misli da se usro....!" :lol:

- - - - - - - - - -



E to je nesto SASVIM DRUGO....

Tu je porblem U LJUDIMA iz kojih jos socijalizam nije izasao.
Mislim da nije ni socijalizam, već Titoizam.

Evo i zašto tako kažem. Gradjani Srbije stalno biraju lidera koji će ih voditi, stalno traže novog Tita kojeg nema niti može biti. Dok oni koji budu izabrani ponašaju se ne kao da su Tito, već kao da su mali bogovi kojima niko ništa ne može. Tako imamo primer, da se krši ustav i zakon republike Srbije, smanjivanjme peznija, pravljenjem raznih sporazuma sa strancima...itd. To traje već 30-ak godina.

Da gradjani Srbije imaju socijalnu svest, oni bi se borili da svako mora da odgovara pred ustavom i zakonom, pogotovo političari. Dok političari se čak i podsmevaju narodu. Kada ih novinari pitaju, odakle vam pare, oni se rugajuči obraćaju i kažu poslala mi tekta iz Kanade, dok posotje dokazi o korupciji. I niko ne odogovara. E to je Blajbi mafija u vlasti.
 
Kao i ovo nekada.

Socijalizam je bio prelazni period u komunizam.

Prakticno je bio prelazni period za kapitalizam svih malo vecih komunista.

Za obogacivanje.

Koji su imali skolu, a bili clanovi partije.
Dobro su ziveli ako i nisu krali.

Svi koji su mogli a imali skolu.
Dobro su ziveli i krali.

Radnik je ostao rob.
Imao je malu platu.
A predradnici i poslovodje su im bili ovi ne skolovani komunisti, a clanovi partije.
Imali su bar duplu platu naspram radnika.
I bili bic u rukama ovih skolovanih k nista gore.

Radnik je krao je sitnice.
Eksere, lepak, neka creva itd.
Zavisi sta je radio.

Ako je radniku bili malo, drug Tito mu je omogucio ugovorima da radi na zapadu.
Nije morao da se muci kako ce nekako otici tamo.

Tako je i radnik imao sansu da iskoristi socijalizam za prelaz u kapitalizam, nazvan tada pod laznim imenom komunizam.

Lupetas kao otvoren prozor.
 
Njih dvojica su korisnici oko 80 000ha, poljoprivredno obradivog zemljišta, koje su u državnom vlasništvu. U jednoj emisliji Ćirilica, kod Milovana Marića, tadašnji prvi potpresednik Srbije, hvalio se kako je SNS, sponnzorisan od primernog i pristojnog Petra Matijevića, dok je kostić pred same izbore 2012 godine poklonio škodu oktavio tadašnjem političaru Vučiću.

A tek sa bezrama u Srbiji što se mućka i sa otkupom žitarica, ti je Kole glavna spona. Pa onda uvoz mesa, sa NATO razarača koje je zamrznuto još 80-ih godina prošlog veka. Kod nas nisu ništa objavili ali u CG jesu....itd. Mnogo mućki ima, baš mnogo. I niko se ne tereti pred zakonom. To znači da mi živimo u državi u kojoj postoje gradjani koji su privilegovani u odnosu na zakon i ustav- Što automatski znači tortura u kojoj nema demokratije na koju se svi pozivaju....

Delom si u pravu sve se radi po zakonu, samo što zakon pišu gore navedeni jer da nije tako jednog dana bi hi neko mogao za to osuditi. Ovako ne može . Nikog od tajkuna koje su uhapsili nisu osudili jer su sve radili po zakonima koje su sami doneli. Što se tiče jakog dinara neko mora da vrati veliki kredit pa šteluje kurs.
 
Al u qujcu.......

Za vreme Tita je bilo SVEGA U IZOBILJU bato moj....

Nosili smo tada u istocne zemlje i prodavali, hranu, ves, kozmetiku,....

Kako onda mozes da poredis Jugu i danasnju Srbiju.... kazes jos da Vlada radi super posao, LOL.

A sve se namesta, jos uvek se guraju botovi na odgovorna mesta... strane investicije , otvori se privatna firma a SNS tu gurne radnike , posto je tako dogovoreno itd itd i ti se pojavis a nemas pojma sta se radi sve ovde.

E da .. BDP planiran 5% a ono sipalo 2% z:lol: NapreDnO!

- - - - - - - - - -

Sve naduvano i lazno.

Bas tako!

- - - - - - - - - -

Vi niste ni zasluzili Vucica....

Zasluzili ste Milosevica, Seselja ili nekog slicnog siledziju...

Pa vas uvali u neke nove ratove...

kako ono rece cuveno Sloba-Sloboda; "Srbi ne znaju da rade, samo znaju da se tuku!"

Pa kad vas bombarduju da posle popovi idu da vas tese....

loooooooooooooool
 
Mislim da nije ni socijalizam, već Titoizam.

Evo i zašto tako kažem. Gradjani Srbije stalno biraju lidera koji će ih voditi, stalno traže novog Tita kojeg nema niti može biti. Dok oni koji budu izabrani ponašaju se ne kao da su Tito, već kao da su mali bogovi kojima niko ništa ne može. Tako imamo primer, da se krši ustav i zakon republike Srbije, smanjivanjme peznija, pravljenjem raznih sporazuma sa strancima...itd. To traje već 30-ak godina.

Da gradjani Srbije imaju socijalnu svest, oni bi se borili da svako mora da odgovara pred ustavom i zakonom, pogotovo političari. Dok političari se čak i podsmevaju narodu. Kada ih novinari pitaju, odakle vam pare, oni se rugajuči obraćaju i kažu poslala mi tekta iz Kanade, dok posotje dokazi o korupciji. I niko ne odogovara. E to je Blajbi mafija u vlasti.

Gradjani biraju onako kako im se svidja.

To je demokratija, u cemu je problem?

Ako je vecina glasala i glasa za Vucica, u cemi je problem?
 

Back
Top