BRUTALAN ODGOVOR ERDOGANA AMERICI

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
„A zaboravili ste genocid nad Indijancima?“
1576494962343.png


Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da turski parlament može usvojiti rezoluciju o genocidu nad Indijancima za vreme američke kolonizacije kao odgovor na usvajanje rezolucije američkog Senata o genocidu nad Jermenima za vreme Osmanske imperije.

„Otkrili smo više od milion dokumenata o događajima iz 1915. godine. Dođite, proučavajte. Govorimo o dokumentima u rukama. Mi takođe treba vama da se suprotstavljamo sa istim odlukama našeg parlamenta. I mi ćemo to raditi. Zar se može ćutati o Indijancima? To je sramotna istorija SAD“, rekao je Erdogan televiziji „A haber“.

Senat Kongresa SAD usvojio je ranije ove nedelje rezoluciju o potrebi da se zvanično prizna i pamti genocid nad Jermenima.
https://www.intermagazin.rs/brutala...ici-a-zaboravili-ste-genocid-nad-indijancima/
************************************
И једна и друга држава су по тим питањима геноцидне!
Америка је починила геноцид над Индијанцима а потом их сатзерали у резервате. И данас се понаша геноцидно сваким даном и свуда у свету.
Турска по том питању није,,купана у богојављенску водицу''. То крваво разрачунавање са Јерменима а и много раније турска експанзија на Европу попраћена је геноцидом. Србија је то скупо платила у време боравка Турака на овим просторима. ,,Данак у крви'' (Јаничари) само је један вид геноцида над Србима. А о покољима и да не пишем.
 
мериканци праве шоу - опет
брисање људи црвене коже са лица земље класификовали као сеоско стрељање
+ све упућено на погрешну адресу (~)
планета отишла у кулац красни
 
„A zaboravili ste genocid nad Indijancima?“
Pogledajte prilog 624705

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan izjavio je da turski parlament može usvojiti rezoluciju o genocidu nad Indijancima za vreme američke kolonizacije kao odgovor na usvajanje rezolucije američkog Senata o genocidu nad Jermenima za vreme Osmanske imperije.

„Otkrili smo više od milion dokumenata o događajima iz 1915. godine. Dođite, proučavajte. Govorimo o dokumentima u rukama. Mi takođe treba vama da se suprotstavljamo sa istim odlukama našeg parlamenta. I mi ćemo to raditi. Zar se može ćutati o Indijancima? To je sramotna istorija SAD“, rekao je Erdogan televiziji „A haber“.

Senat Kongresa SAD usvojio je ranije ove nedelje rezoluciju o potrebi da se zvanično prizna i pamti genocid nad Jermenima.
https://www.intermagazin.rs/brutala...ici-a-zaboravili-ste-genocid-nad-indijancima/
************************************
И једна и друга држава су по тим питањима геноцидне!
Америка је починила геноцид над Индијанцима а потом их сатзерали у резервате. И данас се понаша геноцидно сваким даном и свуда у свету.
Турска по том питању није,,купана у богојављенску водицу''. То крваво разрачунавање са Јерменима а и много раније турска експанзија на Европу попраћена је геноцидом. Србија је то скупо платила у време боравка Турака на овим просторима. ,,Данак у крви'' (Јаничари) само је један вид геноцида над Србима. А о покољима и да не пишем.

aleksandar-vucic-buducnost-srbije.jpg

Vratićete vi Texas Meksikancima ne zvao se ja...
 
Sviranje qurcu , postaće zanimljivo kad Amerima otkažu gostoprimstvo.
Neće nikad uskratiti Amerima gostoprimstvo jer im je to kec u rukavu, niti će Ameri pustiti Kurde jer su ovi nemoćni i izolovani a i ne isplati se. Znači sve je to sviranje qurcu.
 
Poslednja izmena:
Svi su bili genocidni kada im se za to ukazala prilika. I Srbi takodje.
Срби? Хајде молим те наброј те геноциде прем другим народима!?
И не не помињи грађанске ратове између идеологија или верске ратове већ само геноциде против других народа!
Пре тог сврати негде и упознај се са дефиницијом термина "геноцид"!
 
Срби? Хајде молим те наброј те геноциде прем другим народима!?
И не не помињи грађанске ратове између идеологија или верске ратове већ само геноциде против других народа!
Пре тог сврати негде и упознај се са дефиницијом термина "геноцид"!
Sta je Srebrenica nego najveci genocid nkon 2. sv. rata?

Znam ja sta je genocid bolje od tebe.
 

Back
Top