Britney Spears...slusati ili ubiti?

Lucky girl:
BRITNEY ZNA DA PEVA!!!!!To sto izdaje pesme gde ne moze da pokaze to,to je jedna stvar,ali ona zna da peva.Skoro svako ko ima njene albume bi to rekao.Ako mislis da ne zna da peva,poslusaj pesme E-mail my heart,Where are you now,You've got it all,Shadow,pa ces cuti...Glupo je reci da ne zna da peva,jer to nije tacno.Jedno je da li se njen glas nekom svidja ili ne,ali devojka ZNA DA PEVA i slazem se sa tobom da je lepa.

Slažem se.
Ona nije vrhunski talenat, ali definitivno zna da peva!
A evo i jednog poređenja:
Pevačica grupe Evanescence ima glas malo boljeg pratećeg vokala, a niko se nije setio to da pomene. Naravno Britni daleko bolje izgleda da su je nepravedno "optužili" za lošu pevačicu. Britni dakle ima kvalitetniji glas od nje.
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaauuu :o
Ako je Britni lepa...onda ne znam....stvarno nemam reci!Ona lepa?Pa to je smesno!Ima kilo sminke na sebi uvek pa normalno da na fotkama dobro izgleda!

I kako ONA moze da ima bolji glas od Amy Lee?Molim vas!
Evo ja npr Amy ne podnosim uopste,ali KAKO MOZETE DA KAZETE da Britni ima bolji glas od nje?
Pa Amy je koliko ja znam bila vodja crkvenog hora....I ne samo to...

Britni nema dobar glas i to je cinjenica.
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaauuu :o
Ako je Britni lepa...onda ne znam....stvarno nemam reci!Ona lepa?Pa to je smesno!Ima kilo sminke na sebi uvek pa normalno da na fotkama dobro izgleda!

I kako ONA moze da ima bolji glas od Amy Lee?Molim vas!
Evo ja npr Amy ne podnosim uopste,ali KAKO MOZETE DA KAZETE da Britni ima bolji glas od nje?
Pa Amy je koliko ja znam bila vodja crkvenog hora....I ne samo to...

Britni nema dobar glas i to je cinjenica.
 
Hmmm....sta ja znam....po meni Britni izgleda ok i dobro je gradjena....a bez uvrede Moon ali pogle kolko sve ostale pevacice imaju sminke.....zasto bi Britni bila izuzetak.....pa cak i ta Amy Li ili kako vec ima kilo sminke na sebi....u onom spotu u kadi kad je bez sminke izgleda kriticno.....iskreno receno.
Sto se tice glasa.....da ne ume da peva nije istina....devojka ok peva i radi svoj posao koliko dobro moze.............
 
3APA3A:
wild_child:
...po meni Britni izgleda ok i dobro je gradjena ... sve ostale pevacice imaju sminke.....zasto bi Britni bila izuzetak.....pa cak i ta Amy Li ili kako vec ima kilo sminke na sebi....u onom spotu u kadi kad je bez sminke izgleda kriticno.....iskreno receno.

No comment! Da nisam miroljubiv glasao bih za ubiti! Ovako ... :? :roll:

No Comment?
Zato ubiti....daj mi jedan dobar razlog?
Zato sto je pop pevacica?
Zato sto se TEBI ne svidja njena muzika?
Koji si ti faktor da odlucujes sta je kvalitet a sta ne?
A Amy izgleda kriticno u spotu tu pogovora nema...
 
wild_child:
Hmmm....sta ja znam....po meni Britni izgleda ok i dobro je gradjena....a bez uvrede Moon ali pogle kolko sve ostale pevacice imaju sminke.....zasto bi Britni bila izuzetak.....pa cak i ta Amy Li ili kako vec ima kilo sminke na sebi....u onom spotu u kadi kad je bez sminke izgleda kriticno.....iskreno receno.
Sto se tice glasa.....da ne ume da peva nije istina....devojka ok peva i radi svoj posao koliko dobro moze.............
ma nisam ja rekla za amy da dobro izgleda,naprotiv bas mi je fuj...samo sam rekla da ima super glas...
 
Slusala sam Amy Lee kad je uzivo pevala i bio je ocaj zivi.MUCILA SE!!Da nije bilo pratecih vokala,mislim da bi pukla.E a sto se Britney tice,jel je gledao neko kad je bila mala kako je pevala?Bila je cista desetka.Sa deset godina imala je glas ko neko od 20.Prikazivali su je kako peva Whitney Houston i to je bilo neverovatno.Ne znam sta se desilo sa tim glasom koji je imala do neke 16-17.Neki tvrde da ga je ubila cigarama,neki tvrde da jednostavno ne zeli da ga pokaze...Ja ne znam....
A pitanje UBITI ILI SLUSATI?Cemu ovo UBITI?To samo neko bolestan u glavu moze da pozeli da je ubije,jer ona nikom nista lose nije ucinila.Pitanje je trebalo da bude SLUSATI ILI NE SLUSATI,to bi vec bilo normalnije.
 
Lucky girl:
Slusala sam Amy Lee kad je uzivo pevala i bio je ocaj zivi.MUCILA SE!!Da nije bilo pratecih vokala,mislim da bi pukla.E a sto se Britney tice,jel je gledao neko kad je bila mala kako je pevala?Bila je cista desetka.Sa deset godina imala je glas ko neko od 20.Prikazivali su je kako peva Whitney Houston i to je bilo neverovatno.Ne znam sta se desilo sa tim glasom koji je imala do neke 16-17.Neki tvrde da ga je ubila cigarama,neki tvrde da jednostavno ne zeli da ga pokaze...Ja ne znam....
A pitanje UBITI ILI SLUSATI?Cemu ovo UBITI?To samo neko bolestan u glavu moze da pozeli da je ubije,jer ona nikom nista lose nije ucinila.Pitanje je trebalo da bude SLUSATI ILI NE SLUSATI,to bi vec bilo normalnije.
Neopozivo je da Britney ima dobre glasovne sposobnosti.Ali,ipak bih rekla da ima i boljih.A pesme joj,ruku na srce,zaista i nisu nekog kvaliteta.Pitanje je sad,da li bi Britney izdrzala da otpeva neku pesmu od Evanescence,...U svakom sluchaju,ne treba je ubiti.Samo treba zapushiti ushi onome kome smeta.
 
jao da :roll: veoma je bitno istaknuti da je pitanje loshe postavljeno....u svakom slucaju,ja sam se razocarala...svaka klinkica ju je slusala,pa i ja do treceg raza u osnovnoj,tada textove nisam slusala,ritam i muziku...nakon toga sam "osluskivala" i uzasila se kako ona besramnim trikovimA i marketingom prodaje cd-e...1. kao cu do braka ostati nevina,a onda se kesne sa svima redom :roll: :roll: :roll:ne znam kako tako nesto mozete zaboraviti...veoma je bitan faktor kakav je britin imidz! :roll: Y svakom slucaju mi je i pomalo zao...svi oni proizilaze iz loshih,malogradjanskih porodica i roditelji su ih cimali bna karstinge(znae verovatno da je brit. kao klinka moderirala mickey mouse club?)e...no ipak to nije opravdanje sto mi sluh truje toxicom,my prerogativom i ostalim :evil: A sto se tice Amy Lee,verovatno no sto ti idesh na njene koncerte ako ti je bljax?ma rad i trud treba ceniti pre talenta koji nam Amy i Brit podvaljuju pod nos
 
joGooOOD:
....u svakom slucaju,ja sam se razocarala...svaka klinkica ju je slusala,pa i ja do treceg raza u osnovnoj,tada textove nisam slusala,ritam i muziku...nakon toga sam "osluskivala" i uzasila se kako ona besramnim trikovimA i marketingom prodaje cd-e...1. kao cu do braka ostati nevina,a onda se kesne sa svima redom :roll: :roll: :roll:ne znam kako tako nesto mozete zaboraviti...veoma je bitan faktor kakav je britin imidz!
Pa meni tu ništa nije čudno, ko da je britini jednina poznata osoba koja se tako reklamira. Ja u tome ne vidim ništa loše. Ti ili ćeš da poveruejš da je ona devica ili nećeš...ja ne verujem, ali ima ljudi (dece) koja hoće...i neka veruju, kad odrastu shvatiće.
pa šta sad?
I sa tim saznanjam ću je i dalje rado slušati... :wink:
 
Live and let live. To je ono shto ja stalno propagiram, ali ako mi dete ikada bude slushalo Britni, odreci cu ga se. 8) Nemam ja nishta protiv nje (mislim, ne poznajem je :roll: ), ali mi je odvratna. Muzika je ok za neko djuskanje ili tako neshto, ali za "kucno" slushanje- :roll: . To nema nikakvog kvaliteta. Shto se tiche glasa, nishta posebno. Meni je to, iskreno bljaks. Njen imidz je totalno bezvezan i ne vidim nikakvu "lepotu" u njoj. Mislim, deca se zanose svim onim posterima a kad vide paprazzo snimke, uplashe se. E sad, kako vi nju volite, tako ja nju ne volim. Peace...
 
wild_child:
3APA3A:
wild_child:
...po meni Britni izgleda ok i dobro je gradjena ... sve ostale pevacice imaju sminke.....zasto bi Britni bila izuzetak.....pa cak i ta Amy Li ili kako vec ima kilo sminke na sebi....u onom spotu u kadi kad je bez sminke izgleda kriticno.....iskreno receno.

No comment! Da nisam miroljubiv glasao bih za ubiti! Ovako ... :? :roll:

No Comment?
Zato ubiti....daj mi jedan dobar razlog?
Zato sto je pop pevacica?
Zato sto se TEBI ne svidja njena muzika?
Koji si ti faktor da odlucujes sta je kvalitet a sta ne?
A Amy izgleda kriticno u spotu tu pogovora nema...

Svako delo koje se napravi da bi se zaradio novac, po difoltu me ne zanima. To sto ima strashan glas ili sto je muzika "dobra" je potpuno nebitno kada to gledash iz ovog ugla. Jedini razlog zashto te pesme postoje jeste da se zgrne novac. Chim novac udje u igru od iskrenosti vishe nema nishta. Ja bash to kapiram kao poentu jednog dela.
 
Zar vas ne brine pomalo to što osamdeset posto devojčica želi da izgleda, ponaša se i živi kao Britni? Dobro, uvek se nadje neka budala da postavlja kriterijume, ali zamislite gomile jadnih malih debelih Amerikanki koje pokušavaju da izgledaju kao Britni(ta deca će stvarno imati komplekse) i koje stvarno gutaju te priče. Pa ne znaš šta je gore-nevinašce ili opasna riba! U svakom slučaju da nije žalosno bilo bi smešno.
To je nešto kao fenomen Nataše Bekvalac u Novom Sadu. Jedini način da dobro izgledaš je da si opeglana, plava, nakvarcovana, da imaš baš onaj rozi duksić itd. Ostali vidovi lepote se ne važe
 
jeca ns:
Zar vas ne brine pomalo to što osamdeset posto devojčica želi da izgleda, ponaša se i živi kao Britni? Dobro, uvek se nadje neka budala da postavlja kriterijume, ali zamislite gomile jadnih malih debelih Amerikanki koje pokušavaju da izgledaju kao Britni(ta deca će stvarno imati komplekse) i koje stvarno gutaju te priče. Pa ne znaš šta je gore-nevinašce ili opasna riba! U svakom slučaju da nije žalosno bilo bi smešno.
To je nešto kao fenomen Nataše Bekvalac u Novom Sadu. Jedini način da dobro izgledaš je da si opeglana, plava, nakvarcovana, da imaš baš onaj rozi duksić itd. Ostali vidovi lepote se ne važe
Potpuno se slazem
 
Ma britni je ok...
Jeste kalup, stereotip prelepih plavušica, ali neko i to mora da bude. Devojčice joj se dive (ili su to bar ranije radile), to je ok, sve dok ne preteraju. :wink:

______
Uh, meni je malo gadno poređenje s Natašom Bekvalac, nju baš ni malo ne gotivim :?
Mada priznajem, imaju itekakvih sličnosti...

:)
 

Back
Top