Britney Spears...slusati ili ubiti?

black goodnes,ja sam navikla da mi to ritardirani hopperi iz mog drustva dobacuju,ali ne zalim se??? :lol: mogu ti reci dase ponosim svakom "narkomanko,sektasko,vestice"jer tada imam smiley od uha do uha jer znam da jadni nisu krivi :D a i znate cemu se ja istinjski smejem?kad prodje neka matora kobila ili fecy chick pored mene a pogleda me onako izbuljivsi oci!!!!!!!!!!tad ja puknem :lol:
 
Moon Child:
The Black Goddess:
Pa ne treba u svakom svakom slucaju ubiti Britney,sta bi onda gledali na TVu......cemu bi se smejali??????? :?: Ne treba ubiti nekoga samo zato sto se oblaci u bebi plavo i roze.Treba ubiti fensere koji ti kenjaju u lice da si narkoman i SEKTA i td. ........ :evil:
xex ma ja sam navikla:)
ma i ja sam navikla,nego cisto da vidim sta ce drugi da kazu.....KISS :D
 
joGooOOD:
black goodnes,ja sam navikla da mi to ritardirani hopperi iz mog drustva dobacuju,ali ne zalim se??? :lol: mogu ti reci dase ponosim svakom "narkomanko,sektasko,vestice"jer tada imam smiley od uha do uha jer znam da jadni nisu krivi :D a i znate cemu se ja istinjski smejem?kad prodje neka matora kobila ili fecy chick pored mene a pogleda me onako izbuljivsi oci!!!!!!!!!!tad ja puknem :lol:
I ja se ponosim...ali ipak te zadusne babe kad te merkaju.....nije bas prijatno...u ostalom treba svako da gleda svoja posla,i da se ne mesa u to sta drugi nose :)
 
The Black Goddess:
joGooOOD:
black goodnes,ja sam navikla da mi to ritardirani hopperi iz mog drustva dobacuju,ali ne zalim se??? :lol: mogu ti reci dase ponosim svakom "narkomanko,sektasko,vestice"jer tada imam smiley od uha do uha jer znam da jadni nisu krivi :D a i znate cemu se ja istinjski smejem?kad prodje neka matora kobila ili fecy chick pored mene a pogleda me onako izbuljivsi oci!!!!!!!!!!tad ja puknem :lol:
I ja se ponosim...ali ipak te zadusne babe kad te merkaju.....nije bas prijatno...u ostalom treba svako da gleda svoja posla,i da se ne mesa u to sta drugi nose :)
Znam na sta mislis... :wink: A pazi ovo, meni je jos gore... Ja slusam i metal i rap (znam da je to uzasno cudna kombinacija, ali sta ces...), pa se tako cudno i oblacim... Zato sebe najbolje pronalazim u Linkin Parku... Mislim, uporedi Majka i Cestera... Znam da vi i ne gotivite LP, ali su oni jedina karika koja, na neki cudan nacin, moze da poveze ova dva toliko razlicita muzicka pravca... :cry: Sta mislis, kako je onda meni? Mene prvo zagledaju zato sto se tako oblacim, a onda pokusavaju da ukapiraju sta ja ustvari slusam... Bedak!!! A veci deo mog drustva cine praznoglavi fenseri, koji mene uopste ne kapiraju... Problem je u tome sto oni nemaju cime da vrse tu radnju, tj. kapiranje... :lol: Pa sam ja onda sektasica i sve ostalo, jer moj svet nije obojen u roze i plavo i jer ne volim Britni... :( Oni su jednostavno previse zatucani da bi mogli bilo sta da shvate... :wink: :D 8) Ali, nisam verovala da cu ovo reci, tj. napisati, cak i medju njima ima normalnih... Na primer, moja najbolja drugarica je zesca fenserka, ali nema nista protiv metalaca... Mozda je to zato sto smo celo detinjstvo provele zajedno, pa zna kakva sam ja ustvari i da to nema veze sa muzikom koju slusam, sa mojim oblacenjem i sa mestima na koja izlazim... Nadam se da kapirate sta hocu da kazem :oops: :wink: ... VELIKI POZDRAV ZA BLACK GODESS... :D :D :D
 
Moon Child:
ma ne,niste me razumeli.... :lol: :roll: ja ne podnosim tu * * * * ali zasto da se ubijamo medjusobno? :roll: i sta,zar treba da pokoljemo sve fensere?pa onda ne bismo imali koga da zezamo i kome da se smejemo,zar ne? :) njihov izbor....live and let live(or die) :wink: :wink:
:D

Ma ja znam sta je najbolje.NAjbolje je to sto nisam ni fenser,ni metalac(gornji milanovac),ni narodnjak. I nikad mi nece biti jasno zasto ljudi imaju potrebu da se toliko zavlace u krajnosti.Ovako vas lepo zezam sve i fino mi je.POzdrav sektasi,fensici i sabani
:D
 
The Black Goddess:
Moon Child:
The Black Goddess:
Pa ne treba u svakom svakom slucaju ubiti Britney,sta bi onda gledali na TVu......cemu bi se smejali??????? :?: Ne treba ubiti nekoga samo zato sto se oblaci u bebi plavo i roze.Treba ubiti fensere koji ti kenjaju u lice da si narkoman i SEKTA i td. ........ :evil:
xex ma ja sam navikla:)
ma i ja sam navikla,nego cisto da vidim sta ce drugi da kazu.....KISS :D
meni se pomalo i svidja to kad se plase :D kao,vidiii A u krugu to je sektaski znak :lol: :lol: :lol: :lol: a ja "daaaa" :lol: :lol:
:wink: :wink:
 
Mile_renta_bubreg:
Moon Child:
ma ne,niste me razumeli.... :lol: :roll: ja ne podnosim tu * * * * ali zasto da se ubijamo medjusobno? :roll: i sta,zar treba da pokoljemo sve fensere?pa onda ne bismo imali koga da zezamo i kome da se smejemo,zar ne? :) njihov izbor....live and let live(or die) :wink: :wink:
:D

Ma ja znam sta je najbolje.NAjbolje je to sto nisam ni fenser,ni metalac(gornji milanovac),ni narodnjak. I nikad mi nece biti jasno zasto ljudi imaju potrebu da se toliko zavlace u krajnosti.Ovako vas lepo zezam sve i fino mi je.POzdrav sektasi,fensici i sabani
:D
xaxa pa i jeste najpametnije! 8) mada ni ja u nista ne spadam....ili mozda mesavina metalca hipika i punkera :? :confusing:
 
Moon Child:
Mile_renta_bubreg:
Moon Child:
ma ne,niste me razumeli.... :lol: :roll: ja ne podnosim tu * * * * ali zasto da se ubijamo medjusobno? :roll: i sta,zar treba da pokoljemo sve fensere?pa onda ne bismo imali koga da zezamo i kome da se smejemo,zar ne? :) njihov izbor....live and let live(or die) :wink: :wink:
:D

Ma ja znam sta je najbolje.NAjbolje je to sto nisam ni fenser,ni metalac(gornji milanovac),ni narodnjak. I nikad mi nece biti jasno zasto ljudi imaju potrebu da se toliko zavlace u krajnosti.Ovako vas lepo zezam sve i fino mi je.POzdrav sektasi,fensici i sabani
:D
xaxa pa i jeste najpametnije! 8) mada ni ja u nista ne spadam....ili mozda mesavina metalca hipika i punkera :? :confusing:

e da,ljudi ne kapioraju razliku zimedju sotonskog znaka(obrnuta zvezda u krugu)i obicne.Jer oBICNA OZNACAVA COVEKA,znate onu sliku poznatu coveka tako...)ali opet je smeno gledati taj strah u njihovim ocima :P
 
Slušati ili ubiti?
da li je to pitanje koje svi postavljaju, da li je to najvažnije u životu? :?
____

Baš me nerviraju ovi koji su ubilački nastrojeni prema POPularnim ljudima, koje uzgled, ni ne poznaju, a nisu im ni ništa loše uradili :?
Mislim stvarno!

_________________________
I ja volim Britni! :P
 
Pa zasto ubiti? :? Nije ona kriva sto je lepa & popularna :wink: mozda joj treba zabraniti da peva i da se pojavljuje na televizijom kao pevacica, nego kao sta ja znam erotska glumica :roll: ...salu na stranu...kakvih sve ima, ona je zlatna...gora je kombinacija kad neko ne zna da peva, a pritom je i gadan :wink:
 
Hesse:
Pa zasto ubiti? :? Nije ona kriva sto je lepa & popularna :wink: mozda joj treba zabraniti da peva i da se pojavljuje na televizijom kao pevacica, nego kao sta ja znam erotska glumica :roll: ...salu na stranu...kakvih sve ima, ona je zlatna...gora je kombinacija kad neko ne zna da peva, a pritom je i gadan :wink:

BRITNEY ZNA DA PEVA!!!!!To sto izdaje pesme gde ne moze da pokaze to,to je jedna stvar,ali ona zna da peva.Skoro svako ko ima njene albume bi to rekao.Ako mislis da ne zna da peva,poslusaj pesme E-mail my heart,Where are you now,You've got it all,Shadow,pa ces cuti...Glupo je reci da ne zna da peva,jer to nije tacno.Jedno je da li se njen glas nekom svidja ili ne,ali devojka ZNA DA PEVA i slazem se sa tobom da je lepa.
 

Back
Top