Бошњаци, спас Србије

Три

Primećen član
Poruka
661
Нација Бошњака постоји, и то одавно небитно како су се назвали.
Бошњачки језик не постоји, постоји само српски језик.
Те чињенице се морају прихватити.


Нација је европска категорија државности, док је религија (јужно)азијска и (северно)афричка основа државности.
На Балкану се преплићу та два света, па је питање религије и нације специфично.
Зато појам нације и религије на Балкану не може бити исти као у Европи или Северној Африци и Јужној Азији.
На Балкану нација се не темељи само на језику као у Европи,
нити само на религији као у Северној Африци и Јужној Азији.

Бошњаци су словенска нација, европска нација, чији је матерњи језик српски.
Бошњаци нису Турци, Турци су азијска нација а Бошњаци европска,
тако да су то два супротстављена појма.
У Турској живе милиони Бошњака.

Као што су Срби кроз Светосавље ставили религију у службу нације,
и тако се одвојили као европски народ од азијске и афричке Византије,
тако и Бошњаци морају да пронађу свог Светог Саву који ће их одвојити
од азијске Турске, и Африке.

За то је потребна нова струја у исламу –Словенски(европски) Ислам,
који ће се радикално разликовати и од шиитског(азијског) и од сунитског(афричког) ислама.

Нови ислам за нови живот Бошњачке нације.
Као што је Свети Сава у Хришћанство интегрисао стару српску веру,
тако и бошњачки Свети Сава мора да европски начин живота и свести којим данас
Бошњаци живе интегрише у ислам, и тако да нови смисао Бошњачкој нацији
и одвоји је од примитивизма и осталих утицаја Африке и Азије.

Држава таквих Бошњака не треба да буде нефункционалана БиХ,
него Српска Федерација која обухвата данашњу БиХ, ЦГ и Р. Србију.

Зато треба из разних градова преселити 200-300 000 младих Бошњака
у Београд, у следећих 20 година,
како би започели ново успешно поглавље у историји Србије.
Док у Сарајево теба да се врате 200 000 Срба.

Београд би постао интелектуални и културни центар свих Бошњака,
и у Турској и у Европи и место битног утицаја.

У европском исламу може да се пије алкохол(у умереним количинама)
и једе свињетина, и не треба да се обрезују мушкарци.
Џамија у европском исламу треба да има минарете мање од средишње куполе,
а на врховима полумесец са звездом.
Када следеће године Хрватска уђе у ЕУ,
изван НАТО и ЕУ остају Србија, БиХ, ЦГ и Македонија, простор Српске Федерације.
 
Као што је Аустрија населила Србе да буду брана продору Османског Царства,
тако и Србија мора населити Бошњаке да својом не-западном културом
буду брана новом ционистичко-немачком рајху који се обрушава на нас:
578px-Grossgliederung_Europas.png


Зато на Новом Београду, и у Новом Саду треба направити велике нове џамије
новог европског ислама, који ће зауставити `културни простор средње Европе`,
како то описују ционистичко-немачки империјалисти.
 
Ovaj mora da je pio nesto.Kakvi Bosnjaci kakvi bakraci.Bosnjaci su porijeklom Slaveni...

Nije vazno kojeg su porijekla Bosnjaci.Sta imam od Slavizma?Vise bih volio da sam Arapin barem bih se hvalio da sam istog porijekla kao i Muhammed s.a.v.s.
I na kraju moja nacija je muslimanska i ja sam musliman i nije mi vazno kojeg sam porijekla.
 
HTML:
Зато треба из разних градова преселити 200-300 000 младих Бошњака
у Београд, у следећих 20 година, 
како би започели ново успешно поглавље у историји Србије.
Па да Београд смрди на лој....:zskace: :zskace: :zskace:
 
Зато на Новом Београду, и у Новом Саду треба направити велике нове џамије
новог европског ислама, који ће зауставити `културни простор средње Европе`,
како то описују ционистичко-немачки империјалисти.

pazi da hocemo z:shock: ovo sto si napisao veze nema sa realnoscu i daleko bilo da i bude tako...nas treba muje da brane od nekoga z:(
 
Нација Бошњака постоји, и то одавно небитно како су се назвали.
Бошњачки језик не постоји, постоји само српски језик.
Те чињенице се морају прихватити.

Bosnjacka nacija naravno da postoji od Bosne do Turske i mnogo dalje.
Istina je da ne postoji bosnjacki jezik a bogami ni srpski ni hrvatski nije jezik bosnjaka.
Bosnjacima je bosanski jezik maternji jezik.


Држава таквих Бошњака не треба да буде нефункционалана БиХ,
него Српска Федерација која обухвата данашњу БиХ, ЦГ и Р. Србију.

Enes Begovic: Da si lijepa kao nekad da te zovem o ljubaviiiii.... sve je kao sapat vjetra to su samo pusti snovi
 
Poslednja izmena:
Evo jedan tekst na tu temu:

"Koliko je gorčine i mržnje, na bezmalo svim temama Politike. Srbi mrze Hrvate i Muslimane, Hrvati mrze Srbe i Muslimane, pa opet Muslimani sve redom. Mi Srbi imamo osećaj da nas svi mrze i da nas je ostala šaka jada, sa kojom ko zna šta će biti.
A da li je baš sve tako?
Sa tačke evolucije, odnosno uspešnosti sačuvavanja i prenošenja gena, ja bih rekao da su Srbi neverovatno uspešni.
Ako posmatramo samo skoriju i relativno poznatu istoriju, znamo da su se Srbi podelili i jedni su krenuli na jug (to smo mi), a deo je krenuo na zapad, a to su bili Lužički Srbi. Njih je danas samo oko 200 000, a nekada su bili snažno i brojno pleme. Asimilovali su ih Nemci.
Južna srpska plemena dugo su ratovala sa Vizantijom i mnogo ih je zarobljeno i prevedeno u današnje Grke.
Kasnije tu su Turci, koji su sa ovih prostora kao roblje odveli masu naroda u Malu Aziju i njihov broj se danas procenjuje na, čini mi se 9 miliona??? Drugi deo su ovde islamizirali i to su današnji Muslimani, Bošnjaci itd.
U isto vreme desetine hiljada Srba je odlazilo u Rusiju i današnju Ukrajinu, gde danas imate milione ljudi sa srpskim prezimenima.
Hrvatima je pošlo za rukom da pokatoliče i hrvatiziraju, takođe ogroman broj Srba. Taj proces traje i danas. Ogroman broj Hrvata je srpskog porekla.
Dosta srpskih plemena na jugu je arbanizovano, a takođe i Crnogorci su veštački stvorena nacija od Srba.
Mnogo asimilovanih Srba ima u Mađarskoj i Rumuniji.
U novije doba Srbi su potegli put na sve 4 strane.
Tako da ih danas ima u emigraciji u velikom broju u Sloveniji i u svim zapadnim zemljama: Nemačka, Austrija, Britanija, Francuska, Holandija, Italija itd.
A takođe ih ima u velikom broju u prekomorskim zemljama: Kanadi, USA, Australiji.

Ponavljam. Ako gledamo srpstvo kao pravoslavno srpstvo, podaci su loši. Ako gledamo srpstvo sa evolutivne strane, onda je uspešno kao retko koji narod, jer je uspelo da ubaci i mimikrira svoje gene u sve okolne religije i narode. Ko god da pobeđuje, geni će biti sačuvani. Takođe, srpski geni su razasuti širom globusa i samo globalna kataklizma ih može zbrisati."
 
У европском исламу може да се пије алкохол(у умереним количинама)
и једе свињетина, и не треба да се обрезују мушкарци.

Џамија у европском исламу треба да има минарете мање од средишње куполе,
а на врховима полумесец са звездом.

E bro, koja je tajna tvoje ishrane pa si tako pametan?
 
Ovaj mora da je pio nesto.Kakvi Bosnjaci kakvi bakraci.Bosnjaci su porijeklom Slaveni...

Nije vazno kojeg su porijekla Bosnjaci.Sta imam od Slavizma?Vise bih volio da sam Arapin barem bih se hvalio da sam istog porijekla kao i Muhammed s.a.v.s.
I na kraju moja nacija je muslimanska i ja sam musliman i nije mi vazno kojeg sam porijekla.

Pa budi Arap - ionako mislis kao Saudijac .

Jel ti kad palo na pamet da ste imali svu medijsku i propagandnu pomoc Amerike , vojnu pomoc NATO , Saudijaca i Irana ( ne ovog Ahmadinedzadovog nego onog sto je sad Americka kuckica i pokusava da ga smakne uz Americku i Izraelsku pomoc i ,,obojenu revoluciju ) , da je u americkom Senatu ozbiljno raspravljano da se na Meku baci atomska bomba - i da pored svete ,,pomoci ,, vi ostaste na 23 % teritorije . Jel ti sad jasnije koliko vas ,,vasi zapani prijatelji vole ,, ?

Da ne nabrajam milione zrtava muslimana sirom sveta , okupacije , bombardovanja gotovo svih islamskih drzava , organizovanje gradjanskih ratova kad god negde pobede islamisticke stranke ( Alzir ) , zabrane kojima ste podvrgnuti sirom ,,demokratse ,, EU cijim interesima sluzite . Ne teraj me da ispadam veci musliman od tebe , covece boziji .

Vi balkanski muslimani slovenskog porekla ste , bre , komika - jedino su vam blizu ,,evropejci ,, iz Srbije .
 
Нација Бошњака постоји, и то одавно небитно како су се назвали.
Бошњачки језик не постоји, постоји само српски језик.
Те чињенице се морају прихватити.


Poshteno. Jedino si zaboravio da napomenesh i da je ta nacija nastala manje-vishe od prisilno islamizovanih Srba za vreme okupacije Balkana od strane Otomanskog carstva. Ali otprilike to je to. :)
 
Pa budi Arap - ionako mislis kao Saudijac .

Jel ti kad palo na pamet da ste imali svu medijsku i propagandnu pomoc Amerike , vojnu pomoc NATO , Saudijaca i Irana ( ne ovog Ahmadinedzadovog nego onog sto je sad Americka kuckica i pokusava da ga smakne uz Americku i Izraelsku pomoc i ,,obojenu revoluciju ) , da je u americkom Senatu ozbiljno raspravljano da se na Meku baci atomska bomba - i da pored svete ,,pomoci ,, vi ostaste na 23 % teritorije . Jel ti sad jasnije koliko vas ,,vasi zapani prijatelji vole ,, ?

Da ne nabrajam milione zrtava muslimana sirom sveta , okupacije , bombardovanja gotovo svih islamskih drzava , organizovanje gradjanskih ratova kad god negde pobede islamisticke stranke ( Alzir ) , zabrane kojima ste podvrgnuti sirom ,,demokratse ,, EU cijim interesima sluzite . Ne teraj me da ispadam veci musliman od tebe , covece boziji .

Vi balkanski muslimani slovenskog porekla ste , bre , komika - jedino su vam blizu ,,evropejci ,, iz Srbije .

Daj Lepi Boro ne beri sto se ne jede.
Ti ces da pricas ko je imao pomoc u ratu a ko ne. Vasa JNA koju smo svi placali a vi uglavnom je kontrolisali (Srbi) sad cete da govorite kako su nama muslimanske zemlje pomagale ... sta je sa vasim pravoslavnim dobrovoljcima iz citave Istocne Evrope i Grcke potpomognute citam drzavnim rezimom iz Srbije koja je bila ukljucena u sukob druge drzave.
Vasa vlada je jedina u svijetu ciji je kompletni drzavni i vojni vrh zavrsio u sud za ratne zlocine.

I ako te bas zanima Bosnjaci su vecina na 32% teritorije BiH ali neka de lupi jos neku pa skreni temu sa koloseka nece ti bit prvi put ;)
 
Poslednja izmena:
Ovaj mora da je pio nesto.Kakvi Bosnjaci kakvi bakraci.Bosnjaci su porijeklom Slaveni...

Nije vazno kojeg su porijekla Bosnjaci.Sta imam od Slavizma?Vise bih volio da sam Arapin barem bih se hvalio da sam istog porijekla kao i Muhammed s.a.v.s.
I na kraju moja nacija je muslimanska i ja sam musliman i nije mi vazno kojeg sam porijekla.

Саудијска Арабија је један од центара ционизма, који представља чист сатанизам.
Ти си на аватар поставио заставу Саудијске Арабије.
Они подстичу просте муслимане широм света на самоунишатвање у остваривању ционистичких планова.
Радикални ислам је ционистички ислам и центар му је у Саудијској Арабији.
Све твоје поруке су у духу ционизма.

Бошњаци су нација, словенска нација европске исламске културе, а не бедуини и дивљаци из пустиње.
Ти тако резенујеш, али већина Бошњака су културни и цивилизовани људи, и они ће сами одлучивати о својој судбини,
а не ционисти у њихово име.
 
Poslednja izmena:
У европском исламу може да се пије алкохол(у умереним количинама)
и једе свињетина, и не треба да се обрезују мушкарци.

Џамија у европском исламу треба да има минарете мање од средишње куполе,
а на врховима полумесец са звездом.
Када следеће године Хрватска уђе у ЕУ,
изван НАТО и ЕУ остају Србија, БиХ, ЦГ и Македонија, простор Српске Федерације.

Kada si prešao na Islam ?
 
HTML:
Зато треба из разних градова преселити 200-300 000 младих Бошњака
у Београд, у следећих 20 година, 
како би започели ново успешно поглавље у историји Србије.
Па да Београд смрди на лој....:zskace: :zskace: :zskace:

Словенски(европски) ислам не смрди на лој.
Забрана једења свињетине везана је пустињске и камењарске крајеве, где свиње немају чиме да се хране нити им је то природно станиште,
па је евентуално узгајање доносило више штете него користи, јер су тамо ресурси јако ограничени, а свиња не даје ни вуну ни млеко...
У Европи је другачија природа па та забрана и нема смисла.
Зато се европски ислам не бави тим глупостима, него суштином религије, питањем смисла.
Иначе, људи једу превише меса, а свињско месо је најнездравије, па културан човек води и о томе рачуна.
 
doseli ih ti u svoje dvoriste

Нови Београд и Нови Сад су моје двориште.

Иначе, Београд је пун Рома, а београдска субкултура је ромска култура,
а то је по мени најнижа култура.
Тако и израз испод твог имена `невиђено кулирам`,
представља део ромске културе, од Ђоганија па надаље.
Ромска култура је доминантна у Београду.

Зато се боље не јављај на овој теми.
 
[Ne_Vazim_Se];16411695:
Нација Бошњака постоји, и то одавно небитно како су се назвали.
Бошњачки језик не постоји, постоји само српски језик.
Те чињенице се морају прихватити.


Poshteno. Jedino si zaboravio da napomenesh i da je ta nacija nastala manje-vishe od prisilno islamizovanih Srba za vreme okupacije Balkana od strane Otomanskog carstva. Ali otprilike to je to. :)

Битније је шта ће да буде него шта је било.
Балкански простаци имају потребу да све врате на почетак, да све сруше до темеља, до момента када је настало.
Зато Балкан, место где је прошло највише култура на свету, нема ништа од културе што се могло срушити.
Остале су песме и приче, али све остало је срушено.
То је философија ретардираних људи, деструктивност до нивоа сатанизма.
Све је настало и све ће нестати.
Појавама треба управљати и стварати од њих нешто,
а не рушити у простачкој оргији..
 
Саудијска Арабија је један од центара ционизма, који представља чист сатанизам.
Ти си на аватар поставио заставу Саудијске Арабије.
Они подстичу просте муслимане широм света на самоунишатвање у остваривању ционистичких планова.
Радикални ислам је ционистички ислам и центар му је у Саудијској Арабији.
Све твоје поруке су у духу ционизма.

Бошњаци су нација, словенска нација европске исламске културе, а не бедуини и дивљаци из пустиње.
Ти тако резенујеш, али већина Бошњака су културни и цивилизовани људи, и они ће сами одлучивати о својој судбини,
а не ционисти у њихово име.

Ovo je odlican post. Fantasticno.

Je li moguce da sam konacno na ovom forumu docekao da se pojavi obrazovan Bosnjak koji razmislja svojom glavom?
 
E ovaj zapadnjak je lik ipo.
Bosnjak koji pise cirilicom i razumije se u Islam ko kralj Ricard u avione z:mrgreen:

Зашто би Бошњак морао да се разуме у Ислам?
БОШЊАЦИ СУ НАЦИЈА, ОНИ НИШТА НЕ МОРАЈУ!
Бошњаци су формирана нација стотинама година, која има СВОЈУ КУЛТУРУ.
Њихов језик је српски језик, али њихова култура је посебна култура и она је основ њихове нације.
Ислам је део, основа, културе Бошњака, али није религиозност исто што и култура.
Бошњак може бити и атеиста као што је велики број, а да припада бошњачкој култури.
Ако ти не можеш то да схватиш онда ти имаш проблем са разумевањем.
 

Back
Top