Bosanci i Bosanke su temperamentni

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
i dok sam bio sa njom čak sam i ja imao bosanski naglasak kad pričam - pokupio od nje, njenih drugarica i brata njenog... o ostaljim detaljima da ne odužujem temu sam postavio da pitam da li se slažete da su bosanci temperantni i da li je to istina i da li je neko od vas imao iskustva sa erosima bosandžerosima?

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
98.272
i dok sam bio sa njom čak sam i ja imao bosanski naglasak kad pričam - pokupio od nje, njenih drugarica i brata njenog... o ostaljim detaljima da ne odužujem temu sam postavio da pitam da li se slažete da su bosanci temperantni i da li je to istina i da li je neko od vas imao iskustva sa erosima bosandžerosima?

E pa nemam pojma, ja sam neiskusna :D

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
a glavni razlog je što je ta moja devojka Bosanka bila toliko temperamentna da se ljubila sa 11 godina samnom u usta kao odrasla. Kao odrasli smo se ljubili u usta malo je falilo da dodje do seksa bio sam godinu dana mladji od nje. Dobro se ljubila ma najbolje i u skladu sa tim dobio sam ljubavno pismo na 4 strane od nje u koje je zalepila svoju sliku! Danima je pisala to pismo u svojoj sobi...ja sam bio zaplakao kad sam dobio pismo i kad sam ga čitao. Nisu Bosanci glupi, neko sa 11 godina ne zna ni da piše. Pa sam imao još jednu Bosanku sa 16 godina, ta mi nije poklonila ljubavno pismo nego kondom ali neki kondom upakovan kao poklon i unikatan. hehehe

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.