Boris Tadić: Pobedićemo i na narednim izborima!

Prosto je ironija da mi u zemlji nakon ukidanja jednopartizma- imamo manje opcija u igri nego tada.

Imamo vise opcija, nisu opcije problem vec nezrelost za istinsku demokratiju, i kad se tome dodaju jos i sve okolnosti u zadnjih skoro 20 god. nerealno je ocekivati cuda, nije u pitanju sposobnost Tadica i njegove ekipe, vec jednostavno danasnji polozaj Srbije i njene mogucnosti.

Jedan ogromni skok za sve bio bi za pocetak zajednicka borba ka poboljsanju svega, a ne podmetanje nogu i zabijanje noza u ledja, citaj - lojalnost svom predsedniku i vlasti.

Sva ova prepucavanja ne rade ni oni koji taj luksuz sebi mogu da priuste, a sta mi da kazemo?
 
Možemo znati jer su svi kandidati već vršili vlast, ruku na srce ništa bolje od Tadića. Kad se pojavi neko novi pa i da razmišljamo da ga podržimo, do tada nema poente da se bilo ko nervira ... Tadić ima neku svoju ideju, sprovodi je presporo, dok je ovakav odnos snaga uvek će imati većinu ... njega SNS ne može da smeni a tog nekog novog čoveka nema ni u tragovima ...

nisu svi kandidati vrsili vlast u istim okolnostima druga stvar ljudi se u strankama vremenom menjaju. nije isto kad vodis zemlju u vreme agresije na tvoju zemlju i u vreme mira i slicno.

tadic nema ideju , osim ideje da napuni sopstvene dzepove i njemu bliznjih.

tadic je na vlasti u srbiji od 2004 i sta je uradio za ovih 6 godina?

bukvalno nista.

srbija je jadnija danas vise nego sto je to bila pre dolaska tadica na vlast.

cinjenica.

i nije mi jasno cemu se ljudi nadaju kad njemu daju glas.

za mene licnoi je glas za tadica i DS isto kao glas za sopstveno opelo.
 
tadiceva prica je evropa, integracije, nova radna mesta trte mrte a u praksi se desava sve suprotno. narod za njega glasa najvise po meni na price o evropi i sto veruje u neki carobni stapic koji ce da donese navodno bolji zivot ako srbija udje u EU , a nece , upravo iz razloga , sto je u srbiji los zivot jer srbija veoma slabo proizvodi i izvozi.

a tadic niti imas posobnosti niti zeli da pokrene to. tadic radi za interese uvoznickog i bankarskog lobija , a njima je u interesu da domaca privreda i proizvodnja kao i izvoz ne postoje.

a jasno, bez proizvodnje i izvoza nema zaposljavanja stanovnistva - zato je u srbiji najveca nezaposlenost u evropi.

zato sto narod glasa za tadica i DS - prakticno glasa u korist sopstvene stete.
 
Daj boze da pobedi,ne daj boze da ga glasovima skidaju sa vlasti......

Tadicu moj savet za sledece izbore.......ne pravdaj se za onih 500 000 radnih mesta i evropu,nego ti udri kontru pa obecaj jos 2 miliona radnih mesta,a posle jos 5,pa kad ostane bez posla i poslednji radnik e ti onda obecaj 8 miliona radnih mesta i da ce posla biti i za 500 000 sezonaca iz Francuske......sto vise lazes srbe oni ti vise veruju,kad su tvoju glasaci bili dovoljno "pameti" da ti veruju ne verujem da ce posustati :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
nisu svi kandidati vrsili vlast u istim okolnostima druga stvar ljudi se u strankama vremenom menjaju. nije isto kad vodis zemlju u vreme agresije na tvoju zemlju i u vreme mira i slicno.

tadic nema ideju , osim ideje da napuni sopstvene dzepove i njemu bliznjih.

tadic je na vlasti u srbiji od 2004 i sta je uradio za ovih 6 godina?

bukvalno nista.

srbija je jadnija danas vise nego sto je to bila pre dolaska tadica na vlast.

cinjenica.

i nije mi jasno cemu se ljudi nadaju kad njemu daju glas.

za mene licnoi je glas za tadica i DS isto kao glas za sopstveno opelo.


А после се као ишчуђавају због сече платана... :roll:
 
Sustina demokratije ( ako to ovde postoji ), je smenjivost vlasti. Nesreca je ovde sto svako ko jednom dodje na vlast misli da ce tu ostati kao masinbravar tito - do smrti. I grcevito se bori na zivot ili smrt da opstane po svaku cenu, gde zanemaruje i narod i drzavu koja konstatno propada

Суштина демократије је разводњити одговорност и пружити широким народним масама привид, да нешто од њих зависи.
 
Суштина демократије је разводњити одговорност и пружити широким народним масама привид, да нешто од њих зависи.
Pa zavisi, ako razmisljaju svojom glavom jednom u 4 godine kad se za nesto pitaju. A ne da se zaokruzi reda-radi pa onda da se jauce sledece 4 godine:dash:
 
Шта је поента теме? У Правилнику пише, да су линк и коментар обавезни! :rtfm:

Kako god da okrenes,ove Tadiceve reci tebi i jos mnogima ne idu u korist...pa sad mozes do mile volje da trazis dlaku u jajetu i da se hvatas pravilnika..ne znam da li ti postujes taj isti pravilnik kojim mi mases sad ovde...ja mislim - tesko!
 

Back
Top