borac za svoja prava

Važno je ko je taj neko koji, u primeru, želi sve da ti oduzme..ako je država, onda si se verovatno sam uvalio...ako su reketaši, veća je verovatnoća da to što hoće da ti ape nisi ni stekao legalno.

- - - - - - - - - -

Ima tu sad finesa... U principu ljuudi se bore i ne igraju fer.
 
Pa smej se ti, al pola firmi su računi u blokadi, i to bez ikakvog obrazloženja, jer su ebiga zaboavili da plate dugovanja od pre 4-5 godina, tako nešto... i sad, šta da radi čoek.. nema pare, potrošio.. koe kriv?
 
Važno je ko je taj neko koji, u primeru, želi sve da ti oduzme..ako je država, onda si se verovatno sam uvalio...ako su reketaši, veća je verovatnoća da to što hoće da ti ape nisi ni stekao legalno.

- - - - - - - - - -

Ima tu sad finesa... U principu ljuudi se bore i ne igraju fer.

po tebi svako ko ima bilo sta mora to da stekne nelegalnim putem
da li mislis da bih se obratila policiji da je to sto imam nelegalno
i da li mislis da bih se obratila policiji i advokatima da to sto neko hoce da mi otme, otima mi zato sto na to ima pravo
imam ugovore za sve, imam racune za sve, imam placen porez svih 25godina rada, imam firmu preko koje najzvanicnije radim
sta da ti kazem, eto treba ti da se nadjes u istoj ovakvoj situaciji pa bi me bas onda zanimao tvoj nacin razmisljanja
da li bi i tada opravdavao kriminal kao sto sada radis
 
onda si spokojna
bar bi trebalo da budeš...
mada kako stoje stvari s pravosuđem nikad se ne zna :sad2:

dilajt, imam snimljene razgovore sa sve pretnjama zahvaljujuci policiji
spokojna nisam jer za poslednja 4 meseca imam samo rashode
prihode su mi uskratili svojim pokusajem da mi otmu ono sto nije njihovo
imam zakon na svojoj strani i sve sto radim u borbi sa njima radim po zakonu
prvi put cu se naci u situaciji da moram da radim sa 24 satnim obezbedjenjem
to mi je dodatni trosak na situaciju gde treba da ponovo postavim i stabilizujem posao
bilans za ovu godinu za mene je vec negativan jer od 12 meseci prihod mogu da ostvarim samo u 8
ali verujem u ovu drzavu i zakon
 
po tebi svako ko ima bilo sta mora to da stekne nelegalnim putem
da li mislis da bih se obratila policiji da je to sto imam nelegalno
i da li mislis da bih se obratila policiji i advokatima da to sto neko hoce da mi otme, otima mi zato sto na to ima pravo
imam ugovore za sve, imam racune za sve, imam placen porez svih 25godina rada, imam firmu preko koje najzvanicnije radim
sta da ti kazem, eto treba ti da se nadjes u istoj ovakvoj situaciji pa bi me bas onda zanimao tvoj nacin razmisljanja
da li bi i tada opravdavao kriminal kao sto sada radis

Ne mislim, ne mogu da mislim, jer znam da nije tako.....čak nisam ni bio pročitao da si ti lično u problemu, tek naknadno, pa ako si tako shvatila, moja greška. Želim ti sve najbolje.


Poslovati je u Srbiji postala igra na ivici noža..treba biti čudotvorac sa ogromnim prihodiima...a ako je neko upao u nevolje jer se precenjivao, pa otišao u pm, trošio preko mere, ušao posle u vađenje sa zelenašima, tu sreće neeeejma.. Tu je još i lopovska birkorkatija, porezi i obaveze, izmišljena dugovanja.. I ne mislim, bre, na tebe.. Msm na ono što se najčešće dešava ljudima, Od nas sa foruma možeš samo da imaš moralnu podršku.

- - - - - - - - - -

Uspust, ja sam poslednji čovek koji bi opravdavao kriminal . Što se te kvalifikacije tiče, možeš.... u troskocima.. :)
 
Ne mislim, ne mogu da mislim, jer znam da nije tako.....čak nisam ni bio pročitao da si ti lično u problemu, tek naknadno, pa ako si tako shvatila, moja greška. Želim ti sve najbolje.


Poslovati je u Srbiji postala igra na ivici noža..treba biti čudotvorac sa ogromnim prihodiima...a ako je neko upao u nevolje jer se precenjivao, pa otišao u pm, trošio preko mere, ušao posle u vađenje sa zelenašima, tu sreće neeeejma.. Tu je još i lopovska birkorkatija, porezi i obaveze, izmišljena dugovanja.. I ne mislim, bre, na tebe.. Msm na ono što se najčešće dešava ljudima, Od nas sa foruma možeš samo da imaš moralnu podršku.

- - - - - - - - - -

Uspust, ja sam poslednji čovek koji bi opravdavao kriminal . Što se te kvalifikacije tiče, možeš.... u troskocima.. :)

nema zelenasa ni pozajmice od istih, nema precenjivanja
jeste u srbiji tesko..radis boris se da pokrijes troskove i zaradis platu sebi i onima koji su sa tobom
ima rada na istom mestu 22god, ima onih koji hoce da ti preotmu razradjeni posao..
pricam o klasicnom reketiranju

nema razloga da odjebavam u troskocima, bolje ti procitaj o cemu se radi i nemoj da pises kao plavusa po temama koje nisu postavljene kao sprdnja
 
nema zelenasa ni pozajmice od istih, nema precenjivanja
jeste u srbiji tesko..radis boris se da pokrijes troskove i zaradis platu sebi i onima koji su sa tobom
ima rada na istom mestu 22god, ima onih koji hoce da ti preotmu razradjeni posao..
pricam o klasicnom reketiranju

E, ybga, to sam ubo, a nisam ni znao... izvini stvarno. Msm, ne mogu da čitam misli, ja se vezao za uvodni, pa posle za par poslednjih odgovora..

- - - - - - - - - -

I nadam se da imaš dobrog advokata, da te ne voza...i tu držim fige.
 
pda...čim vide da nekome krene, eto ih po procenat
jebbo im ja majku

nije procenat dilajt, hoce sve
znali su da posao vodi zena sama sa cerkom
nema sponozora iza sebe
al nisu racunali na ovoliku podrsku zajednice u kojoj radim
i zato sam zahvalna sredini u kojoj zivim na nacinu na koji mi vraca paznju i brigu koju su imali sa moje strane
uverila sam se po ne znam koji put da ti se sve dobro ucinjeno u zivotu vrati
 
nije procenat dilajt, hoce sve
znali su da posao vodi zena sama sa cerkom
nema sponozora iza sebe
al nisu racunali na ovoliku podrsku zajednice u kojoj radim
i zato sam zahvalna sredini u kojoj zivim na nacinu na koji mi vraca paznju i brigu koju su imali sa moje strane
uverila sam se po ne znam koji put da ti se sve dobro ucinjeno u zivotu vrati

Na osnovu cega oni hoce da ti uzmu posao od tebe? Jel postoji neki pravni osnov ili su samo pretnje u pitanju?
 
nije procenat dilajt, hoce sve
znali su da posao vodi zena sama sa cerkom
nema sponozora iza sebe
al nisu racunali na ovoliku podrsku zajednice u kojoj radim
i zato sam zahvalna sredini u kojoj zivim na nacinu na koji mi vraca paznju i brigu koju su imali sa moje strane
uverila sam se po ne znam koji put da ti se sve dobro ucinjeno u zivotu vrati
tako to obično biva...šakali napadaju pojedince, ne smeju na grupu
:super: želim ti da se spasiš krpelja

- - - - - - - - - -

e ovo je baš najebotina :/
 
hvala munjo, imam jednog od najboljih i najskupljih koji je pristao da bude placen od procenta

Nema na čemu. Polako sa hvaljenjem, sa njima uvek oprezno ;) Da se sve to lepo završi. I mirne glave, sve ti želim stvarno, mir.. samo mirno, racionalno, pusti što te tapšu po ramenima, lepo je to, al da te niko ne dira, Ako ti nisu ušli u posed, a tvoje je, čak i da su ušli, mogu da ti doovaju..

Veliki pozzzzz od mene. Peace. samo piči :ok:
 

Back
Top