BOLNE TEME ZA ZIVOTINJE

E odvojite 15 minuta i pogledajte ove linkove.
Posle toga ce vam se stav o zivotinjama promeniti za 100%
I prijavite se za peticiju protiv zooloskih vrtova u 4. linku.
Sve ovo je tako jezivo inace sajt je bas koristan sto se tice i drugih stvari npr: dosta saveta i informacija
 
Bojkotujmo kompanije i proizvode koji imaju veze sa eksperimentisanjem i mucenjem zivotinja! Evo liste do koje sam dosao:

BIC,
Clairol,
Herbal Essences,
Colgate-Palmolive
Ajax,
Speed Stick,
Adidas,
Calvin Klein,
Davidoff,
JOOP!,
Kenneth Cole,
Lancaster,
Gillette
Braun,
Duracell,
Procter & Gamble,
Johnson & Johnson,
L'Oréal U.S.A.
Garnier,
Giorgio Armani,
Helena Rubinstein,
Lancôme,
Ralph Lauren,
Redken,
Vichy,
Max Factor,
Oil of Olay,
Oral-B,
Pantene,
Coppertone,
Dr. Scholl's,
Unilever
Axe,
Dove,...

Napomena: Za neke od proizvoda sa spiska nije direktno korisceno testiranje na zivotinjama, ali pripadaju kompanijama koje inace vrse takva testiranja i treba ih svakako bojkotovati.

Dodajte jos neke ali samo ako imate proverenu informaciju!
 
Jednom recju UZAS!!!!!!!!!!!!!!
Iako mi je to vec odavno poznato,kad god naletim na takve slike naljutim se do bola!
Zamislite, a Banjaluka hoce svoj Zoo vrt, a nemaju uslova ni za jedan akvarium,pisane su peticije protiv toga pa ce se videti sta ce biti!
Sto se tice borbe pasa sve je to do ljudske svesti i dok god nekom bude interesantno da to gleda i da tako podize svoj ego i lazni macizam toga ce biti NAZALOST!
 
Cayca:
Prvo prijavi svog komshiju koji shutira psa na ulici i komshinicu koja truje machke po zajednichkom dvorishtu. Think globaly, act localy.

Jedno pitanje - a kome???
Zna li neko da li je poceo da se primenjuje ovaj novi zakon o zastiti zivotinja, ja znam da je stupio na snagu, e sad, pitanje je da li ce to iko postovati???
 
Skoro mi je pas dosao sa krvavom vilicom kuci.... kad sam video samo sto se nisam slogirao! Da mi je samo znati koji je komsija to uradio, prebicu ga na mrtvo!!!!

Psa imam od pre dve godine (do tada nisam nikada imao psa) kada je dosao sav ubiven.... To je bilo strasno.... Nikada ranije nisam imao psa jer nisam imao uslove, ali neverovatan je osecaj koji ne moze recima da se opise, treba samo da se dozivi, da se jednom zavoli i da ta ljubav prema zivotinji traje do samog kraja..... Ovom Vam pricam iz licnog iskustva... da mi je neko pre par godina rekao da cu da imam psa, ne bi mu verovao :)
 

Back
Top