Bol u testisima!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam da imaju ti kanalici, procitao sam negde i video na slici, ali imam osecaj kao da je malo veci na levom testisu ili mozda tripujem:rumenko: Mozda je zbog razlike u testisima to na levom vidljivo, ne znam.. Rado bih otisao i kod urologa ali bojim se da nije nista, a ovaj ovde urolog kod nas je neljubazan skroz, bukvalno te napadne sto si dosao ako ti nije nista.. Izdere se na tebe:evil: Uglavnom, stvarno nemam nikakve probleme, cak imam i sexualne odnose vrlo cesto i nista mi ne smeta..

Prati situaciju i onda reaguj...:neutral:
 
Ok, hvala.. Koliko sam se istripovao danas sam ceo dan mislio o tome i citao raznorazne gluposti, i ceo dan sam pipao testise pa me sad malo kao i boli:sad2: I stvarno ne znam, nisam urolog ali nisam primetio nikakve cvorice, samo te kanalice sam napipao i sa jedne i druge strane..
 
Ok, hvala.. Koliko sam se istripovao danas sam ceo dan mislio o tome i citao raznorazne gluposti, i ceo dan sam pipao testise pa me sad malo kao i boli:sad2: I stvarno ne znam, nisam urolog ali nisam primetio nikakve cvorice, samo te kanalice sam napipao i sa jedne i druge strane..

to je normalna stvar...:lol:
aj ti lepo nađi devojku, pa će nestati i tih problema...:per:
 
Prvo,ti nisi urolog da bi "samopipanjem" uvideo da li je tu sve ok ili nije.
Objasnjenje "kao mali testis" ama bas nista ne govori jer mi definitivno ne mozemo da zamislimo tu konstrukciju.
Zato je najbolje,ako si zabrinut,da odes kod urologa,istrpi pregled koji inace uopste nije bolan cak ni neprijatan uveri se da je sve u redu,a onda mu se nakrsi majke ako ti se drao (salim se ;) )

Jer,ako je zaista tu nesto lose,ni hiljadu devojaka hiljadu puta dnevno ti nece pomoci,prema tome,savet da nadjes devojku i zaboravis na sve nije dobar.
 
Prvo,ti nisi urolog da bi "samopipanjem" uvideo da li je tu sve ok ili nije.
Objasnjenje "kao mali testis" ama bas nista ne govori jer mi definitivno ne mozemo da zamislimo tu konstrukciju.
Zato je najbolje,ako si zabrinut,da odes kod urologa,istrpi pregled koji inace uopste nije bolan cak ni neprijatan uveri se da je sve u redu,a onda mu se nakrsi majke ako ti se drao (salim se ;) )

Jer,ako je zaista tu nesto lose,ni hiljadu devojaka hiljadu puta dnevno ti nece pomoci,prema tome,savet da nadjes devojku i zaboravis na sve nije dobar.

Ok probacu da odem kod urologa, a za ovu konstrukciju cu morati uploadovati sliku ovde izgleda:lol: Stvarno ne bih znao kako to da objasnim, jednostavno, ovako se ne vidi nista, dok ne zategnem (onako kako sam objasnjavao:)) i onda se nadje bas inzad levog testisa i mogu ga napipati
 
nema potrebe da uploadujes bilo sta,jednostavno,moras na pregled.
inace bi lekari sedeli kuci a pacijenti bi im telefonski saopsatavali simptome i isto tako dobijali terapiju.
kao sto znas,to tako ne funkcionise ;)

Ma salim se bre, necu uploadovati;) A ne znam za pregled, stvarno cu razmisliti.. Samo jos jedno pitanje-> ne daj boze ako je stvarno nesto u pitanju da li bih ja osetio neke tegobe, simptome, tipa bola ili otezane erekcije ili promena na krvnoj slici, bilo sta?
 
Ma salim se bre, necu uploadovati;) A ne znam za pregled, stvarno cu razmisliti.. Samo jos jedno pitanje-> ne daj boze ako je stvarno nesto u pitanju da li bih ja osetio neke tegobe, simptome, tipa bola ili otezane erekcije ili promena na krvnoj slici, bilo sta?

Ako je neki tumor, ne daj Bože osetićeš tek kada bude kasno...:neutral:
Ali, ako pri opipavanju testisa ne osećaš neke kvrgice, ne bi trebalo da bude opasno....
 
Ako je neki tumor, ne daj Bože osetićeš tek kada bude kasno...:neutral:
Ali, ako pri opipavanju testisa ne osećaš neke kvrgice, ne bi trebalo da bude opasno....

Joj boze, to kad cujem tumor najvise me plasi i nemoguce koliko se uspanicim:sad2: Inace bas imam strah od bolesti bilo kakve:rumenko: A ovo nije na testisu, nego nekako odvojeno od njega, u ovoj kesi kako se vec zove, kazem kao da je neki treci mali testis.. Icicu kod urologa ali tek u ponedeljak zato sto vikendom ne radi, a do tad ne znam sta cu, poludecu:sad2:
 
Joj boze, to kad cujem tumor najvise me plasi i nemoguce koliko se uspanicim:sad2: Inace bas imam strah od bolesti bilo kakve:rumenko: A ovo nije na testisu, nego nekako odvojeno od njega, u ovoj kesi kako se vec zove, kazem kao da je neki treci mali testis.. Icicu kod urologa ali tek u ponedeljak zato sto vikendom ne radi, a do tad ne znam sta cu, poludecu:sad2:

Neces da poludis nego da se sa smiris i saberes. :)
 
Pa voleo bih i trudim se, ali samo na lose stvari mislim:( Ja sam ovo davno primetio i nikad mi nije nikakve probleme stvaralo, ali kad sam ovih dana poceo da citam o bolestima koje mogu biti vezane za testise bas sam se uplasio:(

Verujem,ali ne mozes gledati tako na stvari,zivot nije crn ni beo ima i drugih boja tu.... ;)
I ne mozes verovati bas svemu sto procitas na netu.
Zato misli pozitivno...u ponedeljak kod doktora i dilema ce biti resena... Mi smo uz tebe...:cmok2:
 
Verujem,ali ne mozes gledati tako na stvari,zivot nije crn ni beo ima i drugih boja tu.... ;)
I ne mozes verovati bas svemu sto procitas na netu.
Zato misli pozitivno...u ponedeljak kod doktora i dilema ce biti resena... Mi smo uz tebe...:cmok2:

Hvala puno:heart: Tako sam stalno i mislio i zato nisam ni isao kod urologa, jednostavno zaboravim na to, jer mi nikad, ama bas nikad nije predstavljalo problem u bilo kom smislu(sexualnom, sportskom..) Dok nisam poceo da citam te stvari o tumorima i karcinomima, jezim se od toga
 
u najboljem slucaju mozda zaista imas treci testis sto i nije tako lose ;)

:D Ma dosta mi je i ova dva;) Kad se malo bolje skontam, mislim da sam stvarno utripovao:rumenko: i da to sto sam rekao da imam iznad levog testisa, imam i na desnom, a da li je to onaj pasemenik ili kako vec, ne znam (citao sam dosta o tome i da ima oblik na vrhu kao neka loptica:confused:) Uglovanom, sve je isto i na desnom testisu, samo je na levom mozda malo vece i to je tako vec 2-3 godine, a ja sam nasao sad da prepipavam i mucim se, ali eto sutra idem kod svog doktora pa cemo videti.. Ovde sam dosao cisto da mi neko strucan to objasni, ali sam se jos vise istripovao i vidim da ovako ne moze..:gace:
 
:D Ma dosta mi je i ova dva;) Kad se malo bolje skontam, mislim da sam stvarno utripovao:rumenko: i da to sto sam rekao da imam iznad levog testisa, imam i na desnom, a da li je to onaj pasemenik ili kako vec, ne znam (citao sam dosta o tome i da ima oblik na vrhu kao neka loptica:confused:) Uglovanom, sve je isto i na desnom testisu, samo je na levom mozda malo vece i to je tako vec 2-3 godine, a ja sam nasao sad da prepipavam i mucim se, ali eto sutra idem kod svog doktora pa cemo videti.. Ovde sam dosao cisto da mi neko strucan to objasni, ali sam se jos vise istripovao i vidim da ovako ne moze..:gace:

U pravu si urološki pregled će učiniti da se tvoje sumnje odagnju ili će one biti potvrđene....Dobio si savet, sada mislim da je ova tema postalaa chat..Ide pod ključ..:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top