Quantcast

Бојкот аеромитинга

Poruka
20.641
Од пријатеља сам замољен да поставим ову тему и слажем се са њом

BOJKOT AEROMITINGA

Домаћин:
Министарство одбране РС

Цена:
200 динара
Датум:
недеља, септембар 13, 2009
Време:
8:30 пре подне - 5:00 по подне
Место:
аеродром Батајница
Улица:
пуковника Миленка Павловића 162

Град/место:
Belgrade, Serbia

Земље које су до сада потврдиле свој долазак, са типовима ваздухоплова:

1. Уједињено Краљевство - BAE Systems Hawk;
2. Немачкa - C-160 Transal;
3. Чешка Република - Aero L-159 ALCA, Mil Mi-171Sh;
4. Данска - F-16 Fighting Falcon, CL-604 Challenger;
5. Грчка - Mirage 2000-5;
6. Шпанија - EADS CASA C-295;
7. Сједињене Америчке Државе - C-130E Hercules;
8. Мађарска - SaaB JAS-39C, SaaB JAS-39D, Mil Mi-24;
9.Словенија - Pilatus PC-9M, Pilatus PC-6, L-410 Turbolet;
10. Италија - Eurofighter Typhoon;
11. Аустрија - Eurocopter Aerospatiale SA 316B Alouette;
12. Француска - Dassault/Dornier Alpha Jet;
13. Румунија - MiG-21 LanceR;
14. Бугарска - C-27J Spartan, Eurocopter AS 532 Cougar;
15. Турска - F-16;
16. Србија - MiG-29, Eagle, Sea Gull G-4, Gull G-2, UTVA-75, Gazzele SA-341, Swallow;

Колико видим догађај се одвија у улици пуковника Миленка Павловића, а гости су његове убице из 15 НАТО земаља кији су колико пре 10 година сипали бомбе по том истом аеродрому.

SPIDERPIG`

Aktivan član
Poruka
1.807
Колико видим догађај се одвија у улици пуковника Миленка Павловића, а гости су његове убице из 15 НАТО земаља кији су колико пре 10 година сипали бомбе по том истом аеродрому.
Nemoj tako...
Oni su sipali i doneli nam demokratiju
.;)

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
Нема Русије, прошли пут били са СУ 27, сад да су долетели ови апарати 3 генерације који су изложени би изгледали као крнтије.
'97 је гост био су-30 ако се не варам. Мада ипак не мислим да је овај митинг лош, нажалост нема Руја, али има шта да се види.

Тема: Не подржавам бојкот јер ћу на митниг отићи као љубитељ технике, а не из подржавања или не подржавања неке политике. Има ту доста руских апарата, мада јесте куриозитет да се одржава баш у улици Миленка Павловића.

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
lol...
A sto opet mesate politiku i.... :dash:
Kapiram... mozda je caka u nazivu... aeroMITING... al' to ne znaci da je politicki miting, vec miting u jednom skroz drugom elementu... znas, ono... avioni, letelice, akrobacije...

Ako ga zbog neceg treba bojkotovati, to je zbog cene koja je prethodnih godina bila besplatna...
A nikako zato sto dolaze gosti iz inostranstva, cemu treba da se radujemo, a posebno ne zato sto se odrzava u ulici sa nazivom koji tebi smeta.

Poslednja izmena:

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Od penzionisanih pripadnika nekada RV i PVO /a radili su godinama pa i 99.na a.Batajnica sve do
2003.. .pa do 2005.kada je B.T. masovno transformisao vojsku prevremenim penzionisanjem,otpustanjem itd i Tome sl./ koliko se cujem sa njima ne verujem da ce iko otici.......koji cinizam ovaj aero miting predstavlja kao da je preslikan u ili odslikan u urodjenom *osmehu*od ministra vojnog koji je i sam farsa kao i sve aktivnosti oko aero mitinga.........Neka im je sa srecom i dobro im vreme UZ BALONE CLANOVA STRANAKA VLADAJUCE KOALICIJE........normalno duvadzijama koji moraju iste da naduvaju......normalno balone............

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.429
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
То би исто било као кад би неко организовао турнир у фудбалу а не сети се да позове Бразил.

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Да ли неко зна зашто нема Русије као водеће земље у авиоиндустрији и космонаутици јер из политичких разлога или неких других ?
То би исто било као кад би неко организовао турнир у фудбалу а не сети се да позове Бразил.
Nije im poslat poziv za ucesce.......ko ne veruje neka se obrati predstavniku za pristup informacijama........posto poziv nije stepenovan tajnoscu kao ni spisak ucesnika...moze se uveriti u napred navedeno..Poz..........

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Nisu pozvani iz bezbednosnih razloga da se ne desi tragedija kao u Lavovu.

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.093
idu izbori na vozdovcu

rezim i njihov vodja ce direktno iskoristiti svaku priliku, i sve drzavne pare, da poguraju svoje, dosad, gubitnike
Režim prošli put nije prst pomerio vezano za izbore na Voždovcu. Opozicija se uključila u izbornu kampanju sa najvišim stranačkim funkcionerima a niko iz DS i SPS ko vrši javnu funkciju nije rekao reč o izborima. Nama su kampanju radili samo ljudi sa opštine dok su SNS i SRS računali na vrh svojih stranaka (za DSS ne znam, suviše su nebitni pa nisam ni obratila pažnju). I pored toga mi smo imali samo za 0.1% manje glasova od naprednjaka koji su vodili prljavu kampanju, delili jabuke, sokove i sl.

Imali ste odrešene ruke da se dogovorite i formirate vlast pa niste ništa uradili, što možete da zahvalite pre svega Tomi i njegoj fiks ideji da ide sa Dačićem u koaliciju iako nema šanse za tako nešto ni na jednoj opštini na kojoj su socijalisti već bili u koaliciji sa demokratama. Tu nismo krivi mi, kriv je Toma koji se precenio u pogledu Dačića i radikali koji su podbacili pa sve i da su hteli da se dogovore sa naprednjacima nisu imali dovoljno.

Režimski funkcioneri imaju apsolutno pravo da se uključe u kampanju za Voždovac ispred svojih stranaka i to što nisu bili uključeni u prvom krugu (i dali vam šansu koju niste iskoristili) ne znači da neće i ubuduće da se angažuju ... čak naprotiv, hoće i imaju puno pravo na to a onda ćemo videti realan odnos snaga, kad kampanju vode Toma VS Boris a ne Toma vs službenici DS-a u opštini Voždovac. ;)

lav8

Poznat
Poruka
8.137
Režim prošli put nije prst pomerio vezano za izbore na Voždovcu. Opozicija se uključila u izbornu kampanju sa najvišim stranačkim funkcionerima a niko iz DS i SPS ko vrši javnu funkciju nije rekao reč o izborima. Nama su kampanju radili samo ljudi sa opštine dok su SNS i SRS računali na vrh svojih stranaka (za DSS ne znam, suviše su nebitni pa nisam ni obratila pažnju). I pored toga mi smo imali samo za 0.1% manje glasova od naprednjaka koji su vodili prljavu kampanju, delili jabuke, sokove i sl.

Imali ste odrešene ruke da se dogovorite i formirate vlast pa niste ništa uradili, što možete da zahvalite pre svega Tomi i njegoj fiks ideji da ide sa Dačićem u koaliciju iako nema šanse za tako nešto ni na jednoj opštini na kojoj su socijalisti već bili u koaliciji sa demokratama. Tu nismo krivi mi, kriv je Toma koji se precenio u pogledu Dačića i radikali koji su podbacili pa sve i da su hteli da se dogovore sa naprednjacima nisu imali dovoljno.

Režimski funkcioneri imaju apsolutno pravo da se uključe u kampanju za Voždovac ispred svojih stranaka i to što nisu bili uključeni u prvom krugu (i dali vam šansu koju niste iskoristili) ne znači da neće i ubuduće da se angažuju ... čak naprotiv, hoće i imaju puno pravo na to a onda ćemo videti realan odnos snaga, kad kampanju vode Toma VS Boris a ne Toma vs službenici DS-a u opštini Voždovac. ;)
Pa sta ce vama stranacki prvaci?!

Vi to radite mnogo suptilnije,cak toliko,da vam i rezim S.M.,moze zavideti!!!

Malo asfalt,malo zivkanja na telefon,mala sitna razna obecanja,itd,itd......:whistling:

Aitchison

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.991
/QUOTE]
da se ne bi opet zaleteli u publiku...dok ne uvedu alkotest medju pilote na aeromitinzima, odluceno je da se rusi ne pozivaju na mitinge u evropi , a bogami i u svetu...:think:

Тихи

Zaslužan član
Poruka
120.329

za prosle izbore parola vam je bila SENGENE BELI VOZDOVAC TE ZELI :hahaha:

sta ste smislili za ove izbore?

PU SPAS ZA SVE NAS? :eek:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.