BN TV

Malo sam sokirana cinjenciom da u njemackoj nema vise slobodnog gledanja BN TV vec se od 2 avgusta moramo preplatiti na bosanski paket!

Meni se to ne dopada jer cu sigurno imati i muslimanskih programa u tom paketu a nemam namjeru da placam za muslimasnku propagandu niti imam namjeru da sa mojim evricima odrzavam remonte muslimana i njihovih tv linija:evil:

Da li je i to jedna vrsta koja ide ka ukidanju RS-a!?

kako i sta sad da gledam!?

da li mogu preko laptopa koji prikopcam na TV da gledam domaci tv program!?

hvala

ајој
пусти БН
гледај ртс
то имате ;)
 
Neeeeee , ali tamo idu emisije Isidore Bijelice i iz Srbije nepravedno prognane Kleopatre ,kao i spotovi Zorana Kuline i Zvuci Zmijanja :sad2: na najvece svetinje nam udaraju zlikovci germanski !!!! :evil::evil:
 
BN, ima dobrih stvari, al' prevladavaju komercijalne novokomponovane bljuvotine, turbo-folk, kao i "Krajiske grupe";
Eh, sprdacine sa ono malo jezika sto nam ostalo.

Uzjasili na: Danielu, Zorku, motorku, pazi! U Becu, da proba na Grmecu, kuca zicom zavezana,
kad obnovim dvore, picemo do zore,(malo ih je iz tih grupa da su obisli dvore)-sve na isti kalup.

Uzeli (prisvoili) neki Austriski 4/4-tinski takt, prozvali "Krajiskom" muzikom,
a i Moravac kao (muzika) aranzman, nema sa Krajinom ama bas nista, uff, mogao bi do sutra nastavitisa primjerima i komentarima...
Grupe nicu ko pecurke, i udri po nostalgiji i namjenski za diasporu, cast iznimkama.Iskreno ponekad me zastide.
Jasno je meni, da je komerc u pitanju, nema kontrole, primjer voditelji: Onaj Comor iz BG-da
eh, a dikcija i upravni govor, da ti se noz otvori u dzepu.:hahaha:
Cvalji se ko majmun na tocilu, iza svake rijeci,eee, mmm, aaa, hhh, ovi, ah, i zenu je zaposlio
ona opet sve na slogove govori: Bog da te sacuva.
Dakle nema kontrole, samozvani stihoklepci, prodaju sund i bljuvotine, djecu nam indoktriniraju a i nas.
Nema tu sta da se zali, sve sund, ne samo BN vec i skoro sve druge TV kuce.
E jadan sam ti i prejadan brate si moj slatki, i medeno ljeto moje da i sam neznam sta mi je i sta me boli, je l' ovo od Kocica?
 
BN, ima dobrih stvari, al' prevladavaju komercijalne novokomponovane bljuvotine, turbo-folk, kao i "Krajiske grupe";
Eh, sprdacine sa ono malo jezika sto nam ostalo.

Uzjasili na: Danielu, Zorku, motorku, pazi! U Becu, da proba na Grmecu, kuca zicom zavezana,
kad obnovim dvore, picemo do zore,(malo ih je iz tih grupa da su obisli dvore)-sve na isti kalup.

Uzeli (prisvoili) neki Austriski 4/4-tinski takt, prozvali "Krajiskom" muzikom,
a i Moravac kao (muzika) aranzman, nema sa Krajinom ama bas nista, uff, mogao bi do sutra nastavitisa primjerima i komentarima...
Grupe nicu ko pecurke, i udri po nostalgiji i namjenski za diasporu, cast iznimkama.Iskreno ponekad me zastide.
Jasno je meni, da je komerc u pitanju, nema kontrole, primjer voditelji: Onaj Comor iz BG-da
eh, a dikcija i upravni govor, da ti se noz otvori u dzepu.:hahaha:
Cvalji se ko majmun na tocilu, iza svake rijeci,eee, mmm, aaa, hhh, ovi, ah, i zenu je zaposlio
ona opet sve na slogove govori: Bog da te sacuva.
Dakle nema kontrole, samozvani stihoklepci, prodaju sund i bljuvotine, djecu nam indoktriniraju a i nas.
Nema tu sta da se zali, sve sund, ne samo BN vec i skoro sve druge TV kuce.
E jadan sam ti i prejadan brate si moj slatki, i medeno ljeto moje da i sam neznam sta mi je i sta me boli, je l' ovo od Kocica?

ovako izgleda izvorna krajiska muzika,i danas se ovako zapjeva na slavama,svadbama itd
 
у сваком случају су бољи од БХТВ и ФТВ :)

Ae se tripujete odmah da prozivam zato sto je prava srpska ... Jednostavno BN TV je cisto njesra, pa ne znam ti cija da je , do sada nista normalno nisam vidio na toj televiziji , nazalost je imam preko IPTV-a, debilna muzika, jednostavno nista normalno na njoj, najveci seljoberi , likovi koji salju poruke da im se vide na televiziji, ma obicno dno dna ...
 
Ae se tripujete odmah da prozivam zato sto je prava srpska ... Jednostavno BN TV je cisto njesra, pa ne znam ti cija da je , do sada nista normalno nisam vidio na toj televiziji , nazalost je imam preko IPTV-a, debilna muzika, jednostavno nista normalno na njoj, najveci seljoberi , likovi koji salju poruke da im se vide na televiziji, ma obicno dno dna ...

ima dva BNTV kanala .....jedan sa latinicnim logom i ide preko satelita za nase gastabajtere vani a druga sa cirilicnim logom ide preko zemaljskih repetitora


ova BNTV za vani ona je njesra ubise sa turbofolkom i ostalom muzikom dok je ova domaca ima normalniji program,filmove serije itd

a mislim da su uveli i treci kanal samo muzika
 
ima dva BNTV kanala .....jedan sa latinicnim logom i ide preko satelita za nase gastabajtere vani a druga sa cirilicnim logom ide preko zemaljskih repetitora


ova BNTV za vani ona je njesra ubise sa turbofolkom i ostalom muzikom dok je ova domaca ima normalniji program,filmove serije itd

a mislim da su uveli i treci kanal samo muzika

Evo sad pogeldah, ova sto je ja imam je sa latinicnim logom, i ocaj je , a onaj turbofolk,(ako i tako mogu to nazvati, jer meni vise lici da se neko zajebava, ne mogu da verujem da neko ono snima ozbiljno ) pa ne znam dal iko ko ima gram mozga moze da slusa ono ...

I nije ovo nista na nacionalnoj ili verskoj osnovi, ima dosta ovih degena muslimana i Bosnjaka sto izdaju to smece , tako da nema potrebe da se osecate uvrijedjenim....
 

Back
Top