blic anketa

randome, povedi dakle trojke na kafu, a čačkanje neka bude nagrada za najstidljiviju - njoj će najviše značiti :lol:
U ime moje grupacije - biče sasvim dovoljno da javno ispričate šta se sve događalo posle kafe :P
 
Betty:
randome, povedi dakle trojke na kafu, a čačkanje neka bude nagrada za najstidljiviju - njoj će najviše značiti :lol:
U ime moje grupacije - biče sasvim dovoljno da javno ispričate šta se sve događalo posle kafe :P

Stidljiva forumasica...hm...a gde se ta sakrila? :)

Ja mislim da bi ipak bilo uzbudljivije kada bi se organizovalo vise krugova.
Prvi bi mogao da se organizuje na osnovu slika koje bi forumasice slale randomu i strucnom ziriju koji on odredi. Onda bi oni izabrali forumasice koje ulaze u uzi krug.
Prvi defile forumasica u nekom Bg lokalu u vecernjim toaletama.
Drugi defile u kupacim kostimima na Adi. Zatim, pipanja randoma...'ocu reci pitanja randoma forumasicama.
I na kraju svecano proglasenje mis biovlasti i ostalih misica i urucenje nagrada.
Mis foruma bi birali forumasi na topicima.
Moglo bi da se organizuje i glasanje putem sms-a koji bi forumasi slali Gazdarici :twisted: i ostalim moodovima. Ukucajte nick, sifru, i nick forumasice za koju glasate.
Generalni sponzor a ko drugi nego Krstarica. :)
 
Betty:
znači etotakocka spada u "omiljenu" randomovu grupu - JA NISAM ODAVLE (u to spadaju svi odgvoroi koji nisu nabrojani!)
E, stvarno - koaj je nagradica? :P
Pretpostavljam - kafa sa randomom i čačkanje ispod suknje da niko ne vidi :lol:

Nije tačno, pogrešno si pročitala moj post... ja se uopšte nisam izjasnila i neću
:)
 
alo zene, pa od vas se samo trazi da iskreno ukucate jedan od ponudjenih brojeva.
nikakvih nagrada i ostalih dzidzu bidza nece biti. neka vam sama pobeda vase kategorije, kojoj je i vas glas doprineo, bude dovoljna satisfakcija.

sto se tice primedbe etotako, o virtuelnim odnosima, ma sve to spada pod trojku. isto kao sto i dopune ostalih zena o dodavanju novih kategorija ne stoje. drzite se izvorne podele i pronadjite sebe u njoj umesto sto trazite mane klasifikaciji.

skvo, odlicna ideja o izboru za mis foruma, valjalo bi otvoriti temu na muskom kutku gde bi se recimo glasalo za najseksipilniju forumasicu. bilo bi to pravo osvezenje za forum.

?, amfi, ne sabotirajte temu nebuloznim komentarima.
 
Ali, randome, ja se recimo zaista ne mogu naci u tvojoj podjeli... Kategorija "sama sam" implicira da nikoga nema u zivotu te zene, kao i da se ne seksa...
U mom zivotu postoji neko, a i seksam se, doduse neredovno, ali se seksam i to ne samo sa jednim muskarcem... I kako onda mozes da me svrstas u istu kategoriju sa zenama koje nemaju nikoga, ni u emotivnom, ni u seksualnom smislu...? Ili njih sa mnom...?
Mi nismo u istoj situaciji...
 
eo posto je 7 za jagodicu rezervisan ona samo pushi i to je njen srecni broj 7(toliko puta moze uzastopce)
da te svrstamo u broj 8.=Gazdarica.evo ja cu tu da udjem ali cu da se pravim da sam nevidljiva.
 
Gazdarica:
Ali, randome, ja se recimo zaista ne mogu naci u tvojoj podjeli... Kategorija "sama sam" implicira da nikoga nema u zivotu te zene, kao i da se ne seksa...
U mom zivotu postoji neko, a i seksam se, doduse neredovno, ali se seksam i to ne samo sa jednim muskarcem... I kako onda mozes da me svrstas u istu kategoriju sa zenama koje nemaju nikoga, ni u emotivnom, ni u seksualnom smislu...? Ili njih sa mnom...?
Mi nismo u istoj situaciji...

hmmmm... ok. onda cemo promeniti onu rec redovan u solidan seks, tako da ti potpadas pod tu stavku. nema problema.
a to sama sam, treba shvatiti u smislu - neuparena sam a ne usamljena sam.
 
0606972
4.gif
 
random_cloud_form:
hmmmm... ok. onda cemo promeniti onu rec redovan u solidan seks, tako da ti potpadas pod tu stavku. nema problema.
a to sama sam, treba shvatiti u smislu - neuparena sam a ne usamljena sam.

ha, ne citira mi gazdinu poruku, samo randomovu

pa moze da bude usamljena a da se kre.she sa svima (znachi prostitutke nisu usamljene)
ili da bude neuparena a neusamljena. usamljenost je neko depresivno stanje

je l ovo najbolja varijanta zhivota kao gazdin? imash ortake pa kad ti se koji "radi" ?

a niko ne mozhe previshe da smori

mislim da je ovo pre kategorija da si sama, ali imas povremeno sex. meri se monogamnost i sex, sex imas ali nemash monogamnu vezu. al ko me pita za zdravlje.
 

Back
Top