blic anketa

anti i antun, ne, stvarno nemam nekih skrivenih namera, cisto me interesuje statisticka raspodela forumasica po nabrojanim kategorijama, i to je sve. I'm a scientist. E sad, da li ce neko upotrebiti podatke se ove teme za startovanje forumasica, to niti znam niti imam ishta s tim.
One, pod redovnim seksom podrazumevam vise puta nedeljno, ili ti kad god postoji potreba
 
trnova_ruza:
Pa, zato sam i naglasila. Znas ono, kao 'nemas decka', pa ti nisi normalna :shock: . :arrow:
pa shta kazes rodbini, ma nemam dechka, al me mile kara subotom popodne. pa uvuku kandze a

Ma, sta koga briga da li imas sex, ili nemas sex, koliko cesto i s kim. Pa, bolje da ga nemam, nego da se 'trpam' s nekim nesretnikom, a ako ga imam, neka bar bude kako treba, pa makar jednom u sto godina. 8)

cek a ovaj sadasnji nije nesretnik. a shto niste u nivou 2. ok on je rudar a ti si shkolovana. a sto samo tako ne stize da te opsluzi ??? ok mozhda je lik kapetan na brodu
 
random_cloud_form:
1. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen)
2. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica)
3. trenutno sam sama (1.gazdarica, 2.neva, 3.soba23, 4.trnova_ruza, 5.vragolasta)
4. sama sam ali imam redovan seks - 0 ?!
5. nisam sama a imam i ljubavnika - 0 ja bih bio srecan kad bi ovde ostala nula. :arrow: shto
6. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog)

dakle, odazvalo se 18 forumasica. od toga 6 vas je izbeglo dati odgovor. od onih koje su imale petlju da odgovore, imamo 5 neuparenih i one su za sada u blagoj prednosti ispred onih u vezi. pitanje je da li ce se ovaj trend nastaviti. intimno mislim da su samo mala pomeranja moguca...

pa ako hoces da podstaknes malo otvori dushu, priblizi se, pa ce steci poverenje u anketara
 
6 bi mogle da budu chasne sestre. mada cudno je da se internet koristi za takve svrhe tamo. upravo ignorisem jednog lika

ahahah ili pusite kite, pa ste zato 6. kao to nije seks, a nije ni nishta
 
random_cloud_form:
1. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen)
2. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica)
3. trenutno sam sama (1.gazdarica, 2.neva, 3.soba23, 4.trnova_ruza, 5.vragolasta)
4. sama sam ali imam redovan seks - 0 ?!
5. nisam sama a imam i ljubavnika - 0 ja bih bio srecan kad bi ovde ostala nula.
6. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog)

dakle, odazvalo se 18 forumasica. od toga 6 vas je izbeglo dati odgovor. od onih koje su imale petlju da odgovore, imamo 5 neuparenih i one su za sada u blagoj prednosti ispred onih u vezi. pitanje je da li ce se ovaj trend nastaviti. intimno mislim da su samo mala pomeranja moguca...
\
ja mislim da si ti sve pobrkao.ja sam u 6.a to je dala tranova ruza ali ok moze i 3 a moze i 4 donekle samo me sramota da kazem.
sad postoji i 7 tu je jagoda i to da zakljjucas da vishe ne ulaze.
 
Vragolasta Amfibija:
random_cloud_form:
1. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen)
2. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica)
3. trenutno sam sama (1.gazdarica, 2.neva, 3.soba23, 4.trnova_ruza, 5.vragolasta)
4. sama sam ali imam redovan seks - 0 ?!
5. nisam sama a imam i ljubavnika - 0 ja bih bio srecan kad bi ovde ostala nula.
6. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog)

dakle, odazvalo se 18 forumasica. od toga 6 vas je izbeglo dati odgovor. od onih koje su imale petlju da odgovore, imamo 5 neuparenih i one su za sada u blagoj prednosti ispred onih u vezi. pitanje je da li ce se ovaj trend nastaviti. intimno mislim da su samo mala pomeranja moguca...
\
ja mislim da si ti sve pobrkao.ja sam u 6.a to je dala tranova ruza ali ok moze i 3 a moze i 4 donekle samo me sramota da kazem.
sad postoji i 7 tu je jagoda i to da zakljjucas da vishe ne ulaze.
 
trnova_ruza:
A da definisemo novu kategoruju za one 'van svih kategorija'?
6. nisam u vezi, imam neredovan, ali dobar sex :wink: , sve u svemu, onako kako ja hocu :wink:, dok hocu tako.
Kao, bolje mi je tako, nego da zamajavam i sebe i nekog tamo, samo da ne bih bila sama. Bar dok ne izgubim zdrav razum, pa se zatelebam u nekog.
Trnova, uvek kad se zatelebas gubis zdrav razum, a?

Sta je poenta bajke "Trnova Ruzica" - sta sve i koliko moze zenska mrznja, zloba?! i na kraju - osveta!? Nepravda, velika nepravda!
Zivot te nije nimalo mazio, vidim.
 
znači etotakocka spada u "omiljenu" randomovu grupu - JA NISAM ODAVLE (u to spadaju svi odgvoroi koji nisu nabrojani!)
E, stvarno - koaj je nagradica? :P
Pretpostavljam - kafa sa randomom i čačkanje ispod suknje da niko ne vidi :lol:
 

Back
Top