blic anketa

A da definisemo novu kategoruju za one 'van svih kategorija'?
6. nisam u vezi, imam neredovan, ali dobar sex :wink: , sve u svemu, onako kako ja hocu :wink:, dok hocu tako.
Kao, bolje mi je tako, nego da zamajavam i sebe i nekog tamo, samo da ne bih bila sama. Bar dok ne izgubim zdrav razum, pa se zatelebam u nekog.
 
trnova_ruza:
A da definisemo novu kategoruju za one 'van svih kategorija'?
6. nisam u vezi, imam neredovan, ali dobar sex :wink: , sve u svemu, onako kako ja hocu :wink:, dok hocu tako.
Kao, bolje mi je tako, nego da zamajavam i sebe i nekog tamo, samo da ne bih bila sama. Bar dok ne izgubim zdrav razum, pa se zatelebam u nekog.
bitno je da si naglasila da imas dobar sex.inace ce te proglasiti nedoyebanom,frustriranom i ...ma videces vec :wink:
 
hanibal77:
trnova_ruza:
A da definisemo novu kategoruju za one 'van svih kategorija'?
6. nisam u vezi, imam neredovan, ali dobar sex :wink: , sve u svemu, onako kako ja hocu :wink:, dok hocu tako.
Kao, bolje mi je tako, nego da zamajavam i sebe i nekog tamo, samo da ne bih bila sama. Bar dok ne izgubim zdrav razum, pa se zatelebam u nekog.
bitno je da si naglasila da imas dobar sex.inace ce te proglasiti nedoyebanom,frustriranom i ...ma videces vec :wink:
Pa, zato sam i naglasila. Znas ono, kao 'nemas decka', pa ti nisi normalna :shock: . Ma, sta koga briga da li imas sex, ili nemas sex, koliko cesto i s kim. Pa, bolje da ga nemam, nego da se 'trpam' s nekim nesretnikom, a ako ga imam, neka bar bude kako treba, pa makar jednom u sto godina. 8)
 
1. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen)
2. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica)
3. trenutno sam sama (1.gazdarica, 2.neva, 3.soba23, 4.trnova_ruza, 5.vragolasta)
4. sama sam ali imam redovan seks - 0 ?!
5. nisam sama a imam i ljubavnika - 0 ja bih bio srecan kad bi ovde ostala nula.
6. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog)

dakle, odazvalo se 18 forumasica. od toga 6 vas je izbeglo dati odgovor. od onih koje su imale petlju da odgovore, imamo 5 neuparenih i one su za sada u blagoj prednosti ispred onih u vezi. pitanje je da li ce se ovaj trend nastaviti. intimno mislim da su samo mala pomeranja moguca...
 
random_cloud_form:
1. udata sam (1.pajamaca,2.afroditi, 3.queen)
2. u vezi sam (1.majcheki, 2.suzy, 3.nsbee, 4.mackica)
3. trenutno sam sama (1.gazdarica, 2.neva, 3.soba23, 4.trnova_ruza, 5.vragolasta)
4. sama sam ali imam redovan seks - 0 ?!
5. nisam sama a imam i ljubavnika - 0 ja bih bio srecan kad bi ovde ostala nula.-A ja mislila da bas takve trazis........ :shock: :shock: :wink:
6. ja nisam odavle (1.kelis, 2.helen, 3.betty, 4.antihrista, 5.hanibal, 6.raindog)

dakle, odazvalo se 18 forumasica. od toga 6 vas je izbeglo dati odgovor. od onih koje su imale petlju da odgovore, imamo 5 neuparenih i one su za sada u blagoj prednosti ispred onih u vezi. pitanje je da li ce se ovaj trend nastaviti. intimno mislim da su samo mala pomeranja moguca...
 
temeljno nema shta...mora da shljakash u nekoj administraciji pa ti ovo profi deformacija...al fala...sad znamo sa kim da petljamo...na chije postove da odgovaramo pozitivno...a chije da preskachemo...trebala je bude i neka grupa

7.sama sam al bi tela da nisam


e tu ko zaokruzhi...odma pp...
 
pa recimo sva tri odgovora...i dnevno i mesechno i nedeljno...mislim i mesechno je redovno...ako je redovno...ima logike

jes majq mu...ide vikend...ne provaljujem...to samo od sebe radi...kao likantropija...samo u mushkarca vikendom
 

Back
Top