Bleach

^LOL

manga spoiler...kind of... :
a ja se sve nadam da cje nekim chudom da ostave gina chitavog...bash sam ga od pochetka volela, jako kul lik....
a s aizenom su ga smorili vishe =_= moja teorija...neka mu neko odseche glavu, mozhda onda crkne...
ustvari, garant bi mu nova izrasla ili tako neshto....blah...smaraju...zbog glupog ichiga....

aaa ovaj, na kojem sajtu chitate? ja sam preshla na mangastream od kad su zatvorili onemanga >_>
 
Na Mangastream-u. Najbrzi su. :D

Spoileri za novi chapter:

Rangiku regains consciousness. She was knocked out with the 'hakufuku' bakudo.

Gin is cut down.

Aizen has a flashback. He had made a hougyoku before Urahara but it was a failure.

In order to perfect it he took the spirits from hundreds of shinigami and those living in Rukongai with shinigami aptitude and presented it to the hougyoku but it wasn't satisfied.

He thought that Urahara's hougyoku was also incomplete, and stole it to present to his own hougyoku. The flashback ends there.

Gin's arm is stretched out, still holding the hougyoku. Aizen grabs his wrist and pulls it out. He then uses his sword to stab him.

Aizen: "Advancement requires fear. I was able to become a transcendent being thanks to you."

Gin is tossed in front of Tatsuki and the others and Rangiku runs over there. Tatsuki and Kanonji are already staggered from the effects of the reiatsu, and collapse.

Flashback.

A snowy scene from their childhood. Rangiku approaches Gin, who's wearing a shinigami outfit.

Gin says he's going to be a shinigami and so things have changed. Rangiku cries but Gin says it's finished. There's blood on his face.

Flashback ends. Rangiku calls out to Gin as she rushes over to him.

Gin: "In the end I didn't have what was taken from you returned. I'm glad to apologize."

Rangiku cries as she realizes Gin's death. Behind her is Aizen.

They hear loud footsteps. Aizen turns around and Ichigo is there shouldering Isshin. Until next week.

Trebao sam ranije da ih okacim.

Evo i jedan spoiler slika kao bonus:

2l904n4.jpg
 
Dakle, totalno sam se razocharao u Bleach u zadnjih, hm, pa, recimo 200 chaptera. xD Chapteri se svode otprilike na sledece, kako je moj drug to struchno primetio:

"A-ha, sad cu da te ubijem zato shto si mi oteo druga/drugaricu/devojku-koju-volim-ali-ne-smem-to-da-joj-priznam-inache-ce-manga-da-se-zavrshi/lika-koji-mi-je-bio-neprijatelj-ali-sada-mi-je-gotivan-jer-smo-brothers-in-arms/any random stereotype"
"A-ha, necesh!"
"A-ha, hocu!"
"A-ha, ali ipak necesh!"
"A-ha, sad cesh da vidish!"

Slash, slash, slash, neprijatelj pada na zemlju, jer junak ima novu moc koju neprijatelj nikada pre nije video, on sav srecan slavi sa drugovima. Ali, avaj, medjutim, kratak momenat uzhitka prekida dotichni neprijatelj koji ustaje sa zemlje 68,4 puta mocniji nego do sad i bez vidnih povreda na telu (iako je malopre izgubio negde oko 20 litara krvi). Borba, naravno kratko traje i zavrshava se neochekivanim, moram josh jednom to da naglasim, neochekivanim obrtom situacije - ovoga puta glavni junak zavrshava na zemlji, na ivici smrti, ali negativac u svoj svojoj aroganciji ga ne dovrshava odmah, vec ide monolog u 850 chaptera kako je on u stvari najmocnija sila u univerzumu i kako ovaj nikad ne mozhe da ga pobedi, i da je bio na zemlji samo zato shto je bio iznenadjen novom moci junaka stripa, shto omogucava da junaka u poslednjem trenutku spasi neki od njegovih saveznika (pitam se, zashto su uvek saveznici tako spori, jel to neki omazh Drugom svetskom ratu, u svakom sluchaju, hvala Bogu na tim monolozima). Enivej, poshto je glavni junak sada spashen, on se oporavlja od borbe mesec dana, a onda za neverovatno kratko vreme nauchi neku moc, koju niko nikada nije mogao tako brzo da nauchi, ili neku novu moc, za koju niko nikada nije chuo. Prirodno, moc je nesavrshena, ali to ce vec da se sredi samo od sebe prvi put kad je iskoristi u borbi, i ajmo Jovo nanovo.
 
jedva chekam da aizen umre, smorio je vishe =_= jeste, on ih sve kida bez problema i sad cje ovaj mali tupavi blajhani da ga odere...a ne neko od kapetana koji bi, jel, trebali nekom logikom da su jachi.....
i da, josh neshto...shta koji moj vishe rade ovi idioti nazad u hueco mundo-u? :/ useless orihime is being useless, kao i uvek....blah, jako glupo...i jako ochekivano...bolje da su ichiga ubili do kraja, onda bi makar bilo zabavno -.-
 

Back
Top