Quantcast

Black screen on boot XP

Droid

Buduća legenda
Poruka
40.707
Kada startam posle win loga se pojavi crni ekran. Pojavi se kursor koji je aktivan. Posle dva minuta se tek ucita desktop. To se desava od jutros. Do juce je sve bilo u redu a nista nisam dirao na sistemu.

I nakon sto se ucita racunar radi normalno.

Kako da se resim tog black screena?

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
ako imas mnogo memorije na disku C ili mnogo programa u start up moze da kasni pri paljenju
pobrishi temp foldere i defragmentisi memoriju isto proveri strukturu diska, vidi koji procesi dave preko task menagera, digni u safe mode i vidi da l ce isto da kasni proveri u computer management u control panel da li imas neke errore u event vieweru, mozda je i registry scaterred ili je neki servis prso

moze bude svasta pa i virusi

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
Kada startam posle win loga se pojavi crni ekran. Pojavi se kursor koji je aktivan. Posle dva minuta se tek ucita desktop. To se desava od jutros. Do juce je sve bilo u redu a nista nisam dirao na sistemu.

I nakon sto se ucita racunar radi normalno.

Kako da se resim tog black screena?
Twsko da je samo od sebe vrati se unazad sta si instalirao ili reinstalirao. Volim fraze tipa "nisam nista dirao samo je"

Droid

Buduća legenda
Poruka
40.707
Mislim da je neki virus koji je nekako prosao. A sto mrzim te viruse sto pobrljave sistem i zavrse posao.

U principu format C je resio problem. :) A umesto XP sam instalirao Vistu i prosto sam odusevljen.

Solved

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.