Blabalablabala

Ma vidiš to odmah...mislim da je i sekunda dug period...e sad da li će do toga doći, to je već nešto drugo...prvo držim sebe u stand-by režimu i merim...il` ću se hladim il` ću se palim... :)
 
Koliko vam treba da vas neko privuche?
Mislim sexualno.
Odma nakon upoznavanja,u startu ili treba da prodje vreme da saznate kako mu se zove kuche deda,baba...itd.?


Ladno ne znam shta bih odgovorila na ovo pitanje. Samo za jednu stvar sam sigurna a to je da mi se proporcionalno sa vremenom apstinencije povecava i to "snimanje tipova okolo"...tachnije mozda mi malo kriterijumi opadaju...
Jer dok imam redovan sex, ne znam da li mi se u zadnjih 7, 8 godina desilo jednom u par meseci da snimim nekog tipa...(u stilu dobar tip)...ali ne razmishljam o sexu sa njim....
U stvari..kad malo bolje razmislim...potrebno mi je da mi se neko svidi psihichki da bi me privukao istinski na fizichkom nivou...
A uvek nekako zavrshim u dugim vezama sa svima koji su me privukli na fizichkom nivou, pa ne mogu...ma ne znam..jednostavno ...
Bash me teshko privuche tip....ukoliko ga ne poznajem...
 
Sex je prvo na sta pomislim kada vidim muskarca!
Na ulici, kada ga odmjerim, prvo mi padne na pamet, kakav li je ispod garderobe, kako li izgleda to tijelo u akciji!
I u vezi kada sam, na sastanku se mislim kada je pravo vrijeme da ga zaskocim!

I smatram da je to sasvim normalno, i da svi tako treba da razmisljamo!

Svako od nas ima svoj stav, budi se svako jutro sa svojom glavom, a ne tuđom.

:oops:-ovaj je kao isprebijan.
 
Nekako mi nije jasno. Ja kad sam sa dechkom u vezi, nemam uopshte potrebu da razmishljam o nekom drugom tipu. Tako da ih ni ne posmatram na tom nivou.
E sad deshavalo mi se u dugoj vezi da mi se svidi neki dechko na par dana, nedelja, ali to prodje.
Takodje mi se desilo da mi je u vezi sex bio losh, da sam trpela mesecima...i ostavila sam dechka, onog momenta kad sam shvatila da me na tom nivuo (a bogami i ostalim) privlachi drugi dechko...
Nekako nezamislivo mi je da nekoga sexualno privlachi neko drugi, ako je u vezi u kojoj je sexualno zadovoljan.I naravno da je sex redovan.
Definitivno nemam pojma...
 
Nekako mi nije jasno. Ja kad sam sa dechkom u vezi, nemam uopshte potrebu da razmishljam o nekom drugom tipu. Tako da ih ni ne posmatram na tom nivou.
E sad deshavalo mi se u dugoj vezi da mi se svidi neki dechko na par dana, nedelja, ali to prodje.
Takodje mi se desilo da mi je u vezi sex bio losh, da sam trpela mesecima...i ostavila sam dechka, onog momenta kad sam shvatila da me na tom nivuo (a bogami i ostalim) privlachi drugi dechko...
Nekako nezamislivo mi je da nekoga sexualno privlachi neko drugi, ako je u vezi u kojoj je sexualno zadovoljan.I naravno da je sex redovan.
Definitivno nemam pojma...

Sto redovniji sex imam to mi je oko ostrije, i bolje zapazam sve oko sebe, pa i muskarce!
A tada sam i njima najzanimljivija, najcesce mi bas tada prilaze!

Ovdje govorim samo o tome da te muskarac privuce, da te njegova pojava inspirise na sex, nema tu rijeci o nekom ludovanju i mastarenju o njemu dok mi decak ceka kuci!
 
Sto redovniji sex imam to mi je oko ostrije, i bolje zapazam sve oko sebe, pa i muskarce!
A tada sam i njima najzanimljivija, najcesce mi bas tada prilaze!

Ovdje govorim samo o tome da te muskarac privuce, da te njegova pojava inspirise na sex, nema tu rijeci o nekom ludovanju i mastarenju o njemu dok mi decak ceka kuci!

Jbq...ja se ne osecam tako...potrebno mi je da nekoga poznajem da bi me privukao fizichki...
 
Ma zene,
nemojte da lazete:)
Divlja je mislila svoga odmah da veze za radijator;)..a sada kaze da mora da ga upozna da se veza razvija...blabla
a i leptiric...cuj moras da ga upoznas;)...
kao ne pomislite na sex kad vidite nekog bas dobrog tipa:-D(samo pomisao)...
ma da da kako da ne a onda je mrmot...
 
Jbq...ja se ne osecam tako...potrebno mi je da nekoga poznajem da bi me privukao fizichki...

Bilo bi dosadno kada bismo svi bili isti!
Da me privuce fizicki dovoljan je jedan brzinski pogled, od glave do pete,
a da bismo bili u vezi, i da bismo dosli do kreveta potrebno je mnogo vise!

Drugarica mi je rekla isto sto i ti, i ne razumijem je, ali ni malo!
 
Ma zene,
nemojte da lazete:)
Divlja je mislila svoga odmah da veze za radijator;)..a sada kaze da mora da ga upozna da se veza razvija...blabla
a i leptiric...cuj moras da ga upoznas;)...
kao ne pomislite na sex kad vidite nekog bas dobrog tipa:-D(samo pomisao)...
ma da da kako da ne a onda je mrmot...

E ybq sad. Vidim dobrog tipa 2 puta godishnje. Nemamo iste kriterijume. A i stvarno retko gledam....
 

Back
Top