Quantcast

Blabalablabala

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Jos si i zgoljav. :-P
........al zato nosim ranac sa 30 kg kad muvam ribe ,pa kad mi ona kaze pali zgoljo je.besh mushkarca bez 100 kg ,ja stanem na vagu koja govori i dobije odgovor ,imate 101 kg i 200 grama ,kazem joj da imam teshke kosti i odvedem je na kafu jer se mala pali na super teshku kategoriju ,ako ih ne mozesh pobediti a ti im se pridruzi .........:lol::lol::lol:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
202.696
Koliko vam treba da vas neko privuche?
Mislim sexualno.
Odma nakon upoznavanja,u startu ili treba da prodje vreme da saznate kako mu se zove kuche deda,baba...itd.?
Da me neko sexualno privuce..treba mi malo vremena.Ako mi se svidi prilikom upoznavanja leptirici prorade odmah.E sada..kada ce i da zaleprsaju to zavisi..

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
Mislim sexualno.
Odma nakon upoznavanja,u startu ili treba da prodje vreme da saznate kako mu se zove kuche deda,baba...itd.?
Samo mi se jednom desilo da budem privučena na prvi pogled.
Nikad toliku količinu privlačnoszi nisam osetila ni prema kome, ni pre njega, a ni posle.

Sve ostalo je proisticalo iz poznanstva.
Ložim se na pametne muškarce.
Veoma mi je povezano intelektualno slaganje sa saksualnim.

**TASKA**

Veoma poznat
Poruka
10.511
Breeee,prvi put kad sam se poljubila sa sadasnjim muzem,znala sam koliko je sati,ma mogli smo tu tad odma...nego nije bilo bas prikladno mjesto,imali bismo veliku publiku,hhhh...ali cim se ukazala prilika...ufffff...:D

mari mari

Ističe se
Poruka
2.840
Mislim sexualno.
Prilicno dugo mi treba da me neko sexualno privuce.
Prvo zelim da znam s kim imam posla.
Nisam avanturista.
Treba mi vrijeme da bih stekla povjerenje u neku osobu.