bivsi

U tim trenucima prave se gluposti, ne može se ostati racionalan. Tek posle dođe iz dupeta u glavu.

Ne bih se složila sa tobom..kada imaš više od dvadeset, ipak si ti formirana ličnost i znaš da takve odluke nisu gluposti, već krupna stvar. :) Pa, nekome nikada ne dodje iz dupenceta u glavu, nažalost..:)
 
Ne bih se složila sa tobom..kada imaš više od dvadeset, ipak si ti formirana ličnost i znaš da takve odluke nisu gluposti, već krupna stvar. :) Pa, nekome nikada ne dodje iz dupenceta u glavu, nažalost..:)

:) Odluke su takve kakve su, iznuđene ili kreirane, ali mislio sam na ružne reakcije koje nastupaju u afektu. Na kraju krajeva niko ne voli da gubi.
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

Omfg...koliko ti imaš godina??
 
Vidiš ni ja to ne razumem...A, šta ćeš, to je to...kasnije sazrevaju, pa dok oni shvate da su imali najbolju na svetu curu, ode voz...Šta reći...Onaj ko ne zna šta ima, i treba to da izgubi. Sve to dodje na svoje, veruj mi. :)

Svako zna sta ima pored sebe. Veoma malo vremena nam treba da steknemo sliku o nekome, i o tome koliko nama ta osoba pase. Ako smo je ispustili, nije to nenamjerno. A price kao sto je... vidjece on/ona koga je imao pored sebe, su samo utjeha.
Vidio je on koga ima, i boljelo ga je dupence.
tako treba gledati na stvari
 
Svako zna sta ima pored sebe. Veoma malo vremena nam treba da steknemo sliku o nekome, i o tome koliko nama ta osoba pase. Ako smo je ispustili, nije to nenamjerno. A price kao sto je... vidjece on/ona koga je imao pored sebe, su samo utjeha.
Vidio je on koga ima, i boljelo ga je dupence.
tako treba gledati na stvari

Gde si bila , da mi ovo kažeš, pre nekoliko godina? :sad2: Uštedela bi mi puno suza i vremena, da ne patim toliko tada. Sjajno si ovo napisala i mislim da je velika istina. :heart:
 
Svako zna sta ima pored sebe. Veoma malo vremena nam treba da steknemo sliku o nekome, i o tome koliko nama ta osoba pase. Ako smo je ispustili, nije to nenamjerno. A price kao sto je... vidjece on/ona koga je imao pored sebe, su samo utjeha.
Vidio je on koga ima, i boljelo ga je dupence.
tako treba gledati na stvari

U 99,99% slučajeva je tako..no pusti nas da se tešimo :malav:
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

pri rodjenju ti niko nije rekao da ces biti srecna, jer mozda i neces... niko ti ozbiljno nece reci da ces naci super decka, jer ima ljudi koji ih nikada ne nadju... a kada bi necija kultura, lijepo ponasanje i vjernost bili garant za uspjesnost na polju ljubavi, svi bismo se upisali u skole bontona, zakopcali sliceve i koljena drzali cvrsto stegnuta

ali, niko nam nista ne garantuje
zato, prestani misliti da ako si momku vjerna, da on mora biti vjeran i tebi... ne mora
ako si kulturna, da i on mora ljudski da se ponasa prema tebi... ne mora
ne mjeri ih prema sebi i ne misli da ces dobiti onoliko koliko das... jer se ni ti, sigurno, nisi bunila kada si dobijala vise nego sto si nudila... zato, sidji sa oblacica

Kada djevojka upozna drugog momka, a njen bivsi samuje... patice on, vrlo... ali, ne zbog nje, vec svoje samoce.... razumijes li, to je samo gadan trip, i enma veze sa njenim znacajem u njegovom zivotu
Da, i pricace drugarima kako je bila sjajna, a on gad... ali, ni to nema veze sa njom, jer da ima, isao bi kod nje, ali ne ide... samo se zali zbog svoje samoce... i opet bi bio gad... jer ona njemu ne odgovara.

Ne vjeruj zaljubljnom covjeku, i ne vjeruj covjeku koji prica da se kaje.
Znas kako Polonije kaze Ofeliji... Znam, kad krv uzavri, kako izdasno zakletve srce zajmi jeziku.
Zajmi... samo ih zajmi. Sve su to samo tripovi.
 
Vidiš ni ja to ne razumem...A, šta ćeš, to je to...kasnije sazrevaju, pa dok oni shvate da su imali najbolju na svetu curu, ode voz...Šta reći...Onaj ko ne zna šta ima, i treba to da izgubi. Sve to dodje na svoje, veruj mi. :)

Eh, ja ne mislim da sam najbolja cura na svetu. Podlo je ovo sto cu napisati, ali imam zelju-samo zelju da se razumemo;)), da bude sa nekom koja ce da ga izmaltretira:)) Moze i njegovu mamu, to bi bilo super:)) :per:
 
pri rodjenju ti niko nije rekao da ces biti srecna, jer mozda i neces... niko ti ozbiljno nece reci da ces naci super decka, jer ima ljudi koji ih nikada ne nadju... a kada bi necija kultura, lijepo ponasanje i vjernost bili garant za uspjesnost na polju ljubavi, svi bismo se upisali u skole bontona, zakopcali sliceve i koljena drzali cvrsto stegnuta

ali, niko nam nista ne garantuje
zato, prestani misliti da ako si momku vjerna, da on mora biti vjeran i tebi... ne mora
ako si kulturna, da i on mora ljudski da se ponasa prema tebi... ne mora
ne mjeri ih prema sebi i ne misli da ces dobiti onoliko koliko das... jer se ni ti, sigurno, nisi bunila kada si dobijala vise nego sto si nudila... zato, sidji sa oblacica

Kada djevojka upozna drugog momka, a njen bivsi samuje... patice on, vrlo... ali, ne zbog nje, vec svoje samoce.... razumijes li, to je samo gadan trip, i enma veze sa njenim znacajem u njegovom zivotu
Da, i pricace drugarima kako je bila sjajna, a on gad... ali, ni to nema veze sa njom, jer da ima, isao bi kod nje, ali ne ide... samo se zali zbog svoje samoce... i opet bi bio gad... jer ona njemu ne odgovara.

Ne vjeruj zaljubljnom covjeku, i ne vjeruj covjeku koji prica da se kaje.
Znas kako Polonije kaze Ofeliji... Znam, kad krv uzavri, kako izdasno zakletve srce zajmi jeziku.
Zajmi... samo ih zajmi. Sve su to samo tripovi.


Mislim da si me pogresno razumeo/la.
Ne ocekujem princa, jer ne volim bajke;) Sasvim je normalnodaljudi imaju mane, ito je dobro, jer bismo bili dosadni jedni drugima.
Sto se tice srece-srecna sam, jer volim zivot i jako sam hrabra i spremna da se suocavam sa raznim glupavim situacijama koje su deo zivota.
Konkretno, imala sam problem sa osobom koja vise veruje drugima-mami, okruzenju, nego onome sto vidi. Ne ocekujem vernost, ali bar iskrenost. Mislim da je to odlika zrele, odrasle osobe. Pa, mislim i ja primetim lepog i zgodnog decka, zagledam se u lepu devojku... Neko pozeli vise od toga-intimnost. imam puno razumevanja kada su u pitanju emocije. Problem je u tome sto ne volim licemere.
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)


stvar je u tome sto je jako tesko u vezi izraziti sebe onako kako zelite, kada ne znamo sta to izraziti sebe uopste znaci i kako se to uopste radi, a pogotovo sto je to "ja" promenljiva kategorija. a da bi postojala neka dinamika medju ljudima covek mora da igra neku ulogu, pa onda postane rob te uloge i onda radi protiv svoje veze, jer oseca da se gusi...ali posle odredjenog vremena dobrim delom postane ta uloga, pa ako ostane bez te veze onda se oseca kao da je obezglavljen, da je izgubio deo svog identiteta...medjutim ako se pomire ponovo moze da ga veza gusi, sem ako se njihov odnos ne osvezi, promeni, ali i tada se osecaj gusenja kad tad ponovo javi...
 
stvar je u tome sto je jako tesko u vezi izraziti sebe onako kako zelite, kada ne znamo sta to izraziti sebe uopste znaci i kako se to uopste radi, a pogotovo sto je to "ja" promenljiva kategorija. a da bi postojala neka dinamika medju ljudima covek mora da igra neku ulogu, pa onda postane rob te uloge i onda radi protiv svoje veze, jer oseca da se gusi...ali posle odredjenog vremena dobrim delom postane ta uloga, pa ako ostane bez te veze onda se oseca kao da je obezglavljen, da je izgubio deo svog identiteta...medjutim ako se pomire ponovo moze da ga veza gusi, sem ako se njihov odnos ne osvezi, promeni, ali i tada se osecaj gusenja kad tad ponovo javi...

Pa, sta mislis?Pa, zbog toga sam i izasla iz te veze...
 
...ljudi koji postuju sebe postovace i druge....samopostovanje se uci u porodici, ako se ne nauci tesko da ce se ikad nauciti mada nije nemoguce... retki su oni na koje se mozes osloniti i zbog kojih te nikad nece boleti glava
 
Poslednja izmena:
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

sve ovo reci tom ko te sjjebo :aha:

a sto se tice komplikovanosti, sve se nesto mislim da smo mi zene komplikovanije :aha: nije pohvalno
 
S obzirom da si se ispilila juce na forumu cenim da ti je pogled povrsan.
A ako si neki maleni klon, ondak mozemo pricati o tebi i tvojoj postojanosti...

''Tvoj komentar je odraz tvoje (ne)inteligencije... Jadno!'' To jeste moj komentar, ali se nije odnosio na tebe, i ne znam zbog cega si se pronasao u tome?! Odnosio se na lika koji je vredjao! Da li sada treba da govorim i o tvojoj povrsnosti, jer vredjas ljude bez razloga?
 
''Tvoj komentar je odraz tvoje (ne)inteligencije... Jadno!'' To jeste moj komentar, ali se nije odnosio na tebe, i ne znam zbog cega si se pronasao u tome?! Odnosio se na lika koji je vredjao! Da li sada treba da govorim i o tvojoj povrsnosti, jer vredjas ljude bez razloga?
Da, nije se odnosio na mene pa si brze bolje ga obrisala... S druge strane, postavila si pitanje, ja sam odgovorio pa si to napisala... Cenim da se odnosilo na nekog drugog na nekom drugom topicu. Ja povrsan? Previse sam debeo da bih bio povrsan. S sedme strane, ma opusteno. :)
 

Back
Top