Бивши прмијер - МИЛИОНЕР!!!!!!

То је суштина капиталистичке мисли коју су овдашње елите оберучке прихватиле.Богати све богатији,сиромашни све сиромашнији.Док поново не дође до класне борбе.

Kakva bre kapitalistička misao? Kralo se kod nas i za vreme Tita i to samo tako. Samo nije smeo da krade sitan lopov, direktori , članovi ck pk i drmr po opština još kako su lapali
 
Zbog ovakvih stvari ja bih da se utvrdi zašto smo mi lopovski narod ! Ja to najiskrenije a vi se smejte
Dok ne dodjemo na vlast svi smo pošteni, radni, vredni a čim se zasedne u fotelju Srbin postaje lopov ?! Šta ima bre u toj fotelji, kakav je to vazduh u zgradi Vlade?

Нисмо ми лоповски народ !
То што су нам политичари лопови не значи да је цео народ такав,постоје они који нису гласали за ову лажну демократију и који не желе да им се пребацује терет кривице на леђа.
 
Нисмо ми лоповски народ !
То што су нам политичари лопови не значи да је цео народ такав,постоје они који нису гласали за ову лажну демократију и који не желе да им се пребацује терет кривице на леђа.

Nemam šta da dodam, sve si rekao
 
Kakva bre kapitalistička misao? Kralo se kod nas i za vreme Tita i to samo tako. Samo nije smeo da krade sitan lopov, direktori , članovi ck pk i drmr po opština još kako su lapali

Крало се свакако.Како тада тако и сада.То што је неко комуниста не значи да је гадљив на капиталистички новац и идеје како доћи до тог новца.
 
То је суштина капиталистичке мисли коју су овдашње елите оберучке прихватиле.Богати све богатији,сиромашни све сиромашнији.Док поново не дође до класне борбе.

ma nisam siguran da je shvacena sustina....kod nas politiku vode kapitalisti preko postavljenih siromasnih politicara...tako da politicari postaju od sirotinje bogatasi---pomognu jos svojim mentorima....a sirotinja postane samo raja i drzava...
 
eto...!!
zbog ovih stvari ja insistiram na tome da se zakonski utvrde uslovi pod kojim se neko moze baviti politikom....ne moze nepismen,ili akademski gradjanin koji nije dokazao svoje vrednosti u zivotu koje se prvenstveno vrednuju u materijalnom pogledu/hocemo kapitalizam/ da dodje na javnu politicku scenu srbije go ko pistolj---da mu narod poveruje u iskrene i dobre namere---a kad ode sa vlasti ne polaze nikom racune ali sad odlazi kao vrlo bogat i uspesan---i nikom nista....posle ovakvih kreatura drzava ostaje jos zaostalija i siromasnija----bogatiji su samo oni----a narod ogorcen pada u letargiju shvatajuci da je opet naseo i da je opet izigran....

Ма све је то лепо, али ко ће у овој општекорупираној земљи имати довољно воље, снаге и интегритета да то спроведе у дело????
У овом тренутку не постоји ни једна институција, ни једна иоле "јака" јавна личност која би то могла да учини.................полтрони на власти су се у договору са полтронима у опозицији окружили са полтронима којима је једина идеологија новац (Правосуђе, државне институције, полиција....) и којима је једини циљ да дају ла+ну слику о Србији као земљи реда, рада и законитости.............у осталом шта раде десетине хиљада партијских активиста који су удомљени на разним државним функцијама?
Па бришу трагове.....
 
ma nisam siguran da je shvacena sustina....kod nas politiku vode kapitalisti preko postavljenih siromasnih politicara...tako da politicari postaju od sirotinje bogatasi---pomognu jos svojim mentorima....a sirotinja postane samo raja i drzava...

Наравно.
Сваки новопридошли политичар по правилу је осредњег имовинског стања како би као такав имао амбицују да служећи другима "стиче" и увећава богатство,да би на крају када се повуче из политичког живота уживао у благодетима које је "стекао"и са сетом се сећао својих првих политичких корака,и својим млађим колегама пуним оптимистичног набоја давао мудре савете и преносио лична искуства
 
Poslednja izmena:
Aj sad lepo da se svi izvinimo pa da nastavimo priču o Zokijevim vinogradima :D

komisija: napadi na ambasadorku neprimereni i zlonamerni
Politika - Pre 25 minuta

BEOGRAD - Nacionalna komisija za saradnju sa Uneskom (UNESCO) saopštila je danas da je za Srbiju od izuzetne važnosti mesto ambasadora pri Unesku, ocenivši da su medijski napadi na ambasadorku Zoricu Tomić neprimereni i zlonamerni.

U saopštenju Komisije navodi se da njeni članovi apsolutno staju u zaštitu svoje donedavne predsednice i ambasadorke Srbije pri Unesko Zorice Tomić koja je, kako se ističe, izložena "neprimerenoj" kampanji pojedinih medija.

U saopštenju se ukazuje na zlonamernost, ispraznost, neargumentovanost i brojne proizvoljnosti i netačnosti koje su iznete povodom delovanja Komisije i rad ambasadorke Tomić, uz uverenje da je deo napada posledica nepotpune ili neadekvatne obaveštenosti.

"Komisija će nastaviti energično rad i veruje da su aktivnosti u koje je uključena prevashodno važni za Srbiju i ukupnost njenog predstavljanja u oblastima iz domena rada Uneska", navodi se u saopštenju.

Mesto ambasadora pri Unesku je, kako se ocenjuje, od ključne važnosti za Srbiju posebno u predstojećim vremenima iskušenja, prisvajanja, pa i birokratskog negativizma pojedinih međunarodnih subjekata u proceni srpske baštine.

"Poređenja sa drugim zemljama posledica su propuštanja da se anticipira bliska budućnost", navodi se u saopštenju.

Komisija ističe da podržava dosadašnji trud, napor, dobru volju, kompetentnost i posvećenost Zorice Tomić i efikasnu komunikaciju i tamo gde prethodno nije postojala.
__________________
 
Крало се свакако.Како тада тако и сада.То што је неко комуниста не значи да је гадљив на капиталистички новац и идеје како доћи до тог новца.

Далеко од тога...........СПС и ЈУЛ (+ мали милион конвертита у НВО, ДС, ЛДП, СРС, СНС, ДСС, Г17.........) су класични примери тог двоструког морала и алавости.
 
Zbog ovakvih stvari ja bih da se utvrdi zašto smo mi lopovski narod ! Ja to najiskrenije a vi se smejte
Dok ne dodjemo na vlast svi smo pošteni, radni, vredni a čim se zasedne u fotelju Srbin postaje lopov ?! Šta ima bre u toj fotelji, kakav je to vazduh u zgradi Vlade?

pa to je zbog toga sto narod veruje politicarima na blanko....ko je to bio posten , vredan i bogat i dosao da se bavi politikom...??? ja za takve ne znam...dosli su najgrlatiji,najdrskiji,najbezobrazniji...bili dovoljno ubedljivi da im narod poveruje---i krajnji dobitak je da su oni postali bogatasi----bez da narodu objasne sta su to za narod uradili od obecanja koje su dali....
zamisli koliko su svedjani zaostali..??? njihovi politicari na lokalu rade volonterski ...stvar kulture i prestiza....zamislite nekog srpskog predsednika opstine da radi iz osecaja odgovornosti i licnog samodokazivanja prema zajednici....to mu dodje naucna fantastika za srbiju...
 
Ма све је то лепо, али ко ће у овој општекорупираној земљи имати довољно воље, снаге и интегритета да то спроведе у дело????
У овом тренутку не постоји ни једна институција, ни једна иоле "јака" јавна личност која би то могла да учини.................полтрони на власти су се у договору са полтронима у опозицији окружили са полтронима којима је једина идеологија новац (Правосуђе, државне институције, полиција....) и којима је једини циљ да дају ла+ну слику о Србији као земљи реда, рада и законитости.............у осталом шта раде десетине хиљада партијских активиста који су удомљени на разним државним функцијама?
Па бришу трагове.....

Можда тренутно нема никога ко би се озбиљно заузео за служење правди али не треба губити наду.
И у периоду турске владавине све је изгледало безнадежно па се на крају показало да се и такав тежак јарам може збацити ако се има воље.
 
Ма све је то лепо, али ко ће у овој општекорупираној земљи имати довољно воље, снаге и интегритета да то спроведе у дело????
У овом тренутку не постоји ни једна институција, ни једна иоле "јака" јавна личност која би то могла да учини.................полтрони на власти су се у договору са полтронима у опозицији окружили са полтронима којима је једина идеологија новац (Правосуђе, државне институције, полиција....) и којима је једини циљ да дају ла+ну слику о Србији као земљи реда, рада и законитости.............у осталом шта раде десетине хиљада партијских активиста који су удомљени на разним државним функцијама?
Па бришу трагове.....

slazem se...zato i mora da se to promeni...mora se naci nacin inace smo kao drzava propali...ne trebaju nam neprijatelji....ovim nacinom smo sami sebi najveci neprijatelj...
 
slazem se...zato i mora da se to promeni...mora se naci nacin inace smo kao drzava propali...ne trebaju nam neprijatelji....ovim nacinom smo sami sebi najveci neprijatelj...
Све је то тачно, међутим постоји један велики проблем, КО може да створи критичну масу?
ја мислим нико.
 
Све је то тачно, међутим постоји један велики проблем, КО може да створи критичну масу?
ја мислим нико.

verovatno neki lik koji nije sada partiski aktivan...sadasnji partiski aktivisti ne ulivaju poverenje---barem meni....da imam neku moc raspisao bih konkurs sa jasnim kriterijumima...ali..??? znam da je to nemoguce...
nadam se da ce mozda dijaspora da nadje nekog uspesnog medju njima---dokazanog....ima dosta kvaliteta i u srbiji...ali i njima se verovatno gadi politika zbog svega postojeceg...
 
Нисмо ми лоповски народ !
То што су нам политичари лопови не значи да је цео народ такав,постоје они који нису гласали за ову лажну демократију и који не желе да им се пребацује терет кривице на леђа.

Nismo mi uvezli političare. Oni su deo ovog naroda.

Oni koji nisu glasali za ovu demokratiju glasali su za neke druge čija se imena isto vrte po raznim aferama. Izvini ne vidim razliku izmedju lopova SRS,SPS,JUL ili DS. Lopov je lopov kako god se zvao.
 
Nismo mi uvezli političare. Oni su deo ovog naroda.

Oni koji nisu glasali za ovu demokratiju glasali su za neke druge čija se imena isto vrte po raznim aferama. Izvini ne vidim razliku izmedju lopova SRS,SPS,JUL ili DS. Lopov je lopov kako god se zvao.

Сваки лопов има име и презиме па се из тог разлога не може цео народ називати лоповским !
Политичаре нисмо увезли они су наши али су ти исти политичари увезли деструктивну политику коју спроводе у Србији и још покушавају да нас убеде како је једино њихова политика исправна.
 

Back
Top