"Bitange i budale"

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
...A onda ga novinar pita: "Hoćete li da objasnite ko su te bitange i budale?", a on kaže: "Bitange su oni koji za strani novac zagovaraju pacifizam, a budale su oni koji u to veruju iz uverenja."...
 
E pa tu je caka, ko je rekao !?
Sta mislite ?
I sta mislite da sve zemlje koje su priznale nezavisnost se sloze sa nama i poniste odluku i svi na svetu stanu na nasu stranu, a mi hocemo da vratimo pod nas suverenitet ono sto je nase, kako bi smo na kraju dosli do toga !? Kina i hongkong nisu isto sto i Srbija i Kosovo, nazalost tu mirne reintegracije ma koliko svi zeleli nece biti !
To je poenta citata !
 
sta mislite da sve zemlje koje su priznale nezavisnost se sloze sa nama i poniste odluku i svi na svetu stanu na nasu stranu, a mi hocemo da vratimo pod nas suverenitet ono sto je nase, kako bi smo na kraju dosli do toga !? Kina i hongkong nisu isto sto i Srbija i Kosovo, nazalost tu mirne reintegracije ma koliko svi zeleli nece biti !
To je poenta citata ! Jer vama jasno sta na kraju sledi, i sta se ponavlja svakih 50 godina !
Ako mi nezelimo rat, to neznaci da ga nece biti !
 
sta mislite da sve zemlje koje su priznale nezavisnost se sloze sa nama i poniste odluku i svi na svetu stanu na nasu stranu, a mi hocemo da vratimo pod nas suverenitet ono sto je nase, kako bi smo na kraju dosli do toga !? Kina i hongkong nisu isto sto i Srbija i Kosovo, nazalost tu mirne reintegracije ma koliko svi zeleli nece biti !
To je poenta citata ! Jer vama jasno sta na kraju sledi, i sta se ponavlja svakih 50 godina !
Ako mi nezelimo rat, to neznaci da ga nece biti !


svaka ti je zlatna, još da savladaš pravopis i eto tebe u budućoj dss-srs vladi:mrgreen:

@tema
nije joj mesto ovde
 
sta mislite da sve zemlje koje su priznale nezavisnost se sloze sa nama i poniste odluku i svi na svetu stanu na nasu stranu, a mi hocemo da vratimo pod nas suverenitet ono sto je nase, kako bi smo na kraju dosli do toga !? Kina i hongkong nisu isto sto i Srbija i Kosovo, nazalost tu mirne reintegracije ma koliko svi zeleli nece biti !
To je poenta citata ! Jer vama jasno sta na kraju sledi, i sta se ponavlja svakih 50 godina !
Ako mi nezelimo rat, to neznaci da ga nece biti !


Limanac sa Adica...prvo kod uchiteljice da te nauchi da pishesh...pa onda na forum...
 

Back
Top