Biskup tvrdi: Holokaust je židovska izmišljotina !!!

Уопште није филозофирање, ал' 'ајде.

Холокауст, наравно, није измишљотина. Ни жидовска, ни било чија друга.

(Они ретки, прави нацисти су се тиме до краја поносили. :mrgreen: )

Opet si promashila i opet filozofirash :confused:
Biskup u navedenom tekstu nije rekao da je izmishljen !!!!!!!!!!!!
 
Opet si promashila i opet filozofirash :confused:
Biskup u navedenom tekstu nije rekao da je izmishljen !!!!!!!!!!!!
Нисам промашила, нити филозофирам, нити сам коментарисала бискупову изјаву.

(Ко, уосталом, после свега тога зна шта је бискуп заправо изјавио? А то, у ствари није толико ни важно, нити најважније за ову тему ).

Ја сам само изнела чињенице у вези с Холокаустом.
 
VARŠAVA – Jedan od vodećih katoličkih biskupa izazvao je danas u Poljskoj i Italiji pravu buru prosvjeda svojom izjavom da su Židovi iskoristili Holokaust kao propagandno oružje.

Samo dva dana pred 65. obljetnicu oslobođenja nacističkog koncentracijskog logora Auschwitza, izjavu poljskog biskupa u miru Tadeusza Pieroneka (75), objavio je konzervativni talijanski katolički portal www.pontifex.roma.it.

http://www.jutarnji.hr/biskup-tvrdi--holokaust-je-zidovska-izmisljotina/513445/

O ovom je mnogo toga recheno , no medjutim izgleda da "istina" nije josh isprichana ?!
Zasto se sve vishe u svetu chuju ovakvi komentari ??

Istina je ispricana za one koji zele da je vide i cuju,
a za one, poput ovog katol. biskupa, ocigledno nije.

Izjave poput ove su sramota za katolicku crkvu.
 
VARŠAVA – Jedan od vodećih katoličkih biskupa izazvao je danas u Poljskoj i Italiji pravu buru prosvjeda svojom izjavom da su Židovi iskoristili Holokaust kao propagandno oružje.

Samo dva dana pred 65. obljetnicu oslobođenja nacističkog koncentracijskog logora Auschwitza, izjavu poljskog biskupa u miru Tadeusza Pieroneka (75), objavio je konzervativni talijanski katolički portal www.pontifex.roma.it.

http://www.jutarnji.hr/biskup-tvrdi--holokaust-je-zidovska-izmisljotina/513445/

O ovom je mnogo toga recheno , no medjutim izgleda da "istina" nije josh isprichana ?!
Zasto se sve vishe u svetu chuju ovakvi komentari ??

Латинске убице, убијали су Србе, Русе,Јевреје и Роме..сада би да се играмо заборава...
Е нема...ако наша неспособна влада може да се прави мутава ..Руси и Јевреји неће...
 
Sada si kontradiktoran ?!
Optuzujesh mene , a sada ovo :confused:
Ja prenosim neshto shto ja nisam izmislio , a ako ti se ne svidja .....tutanj :evil:

Prenosis izmisljotinu, koja pokusava da sakrije jedan od najvecih grehova pred Bogom u kojem katolicka crkva ima itekakvog udela, i zato pokusavaju da prodaju muda za bubrege.isto rade i sa genocidom nad Srbima, pokusavajuci da smanje broj zrtava.Ti vidi cije misljenje i zasto prenosis.
 
Prenosis izmisljotinu, koja pokusava da sakrije jedan od najvecih grehova pred Bogom u kojem katolicka crkva ima itekakvog udela, i zato pokusavaju da prodaju muda za bubrege.isto rade i sa genocidom nad Srbima, pokusavajuci da smanje broj zrtava.Ti vidi cije misljenje i zasto prenosis.

Jesi li ti uopshte prochitao ko je "izvor" ?
Ovde raspravljamo o svemu i svachemu , pa ne vidim za sto ne bi i o ovom raspravljali ???
 
Ma nista tu sam,nego hocu da kazem da je holokaust cista izmisljotina,tada je stradalo duplo vise jevreja,nego nacisti non stop smanjuju zrtve,pobijenih jevreja je bilo cak duplo vise nego u zvanicnom popisu :)

Vidi, meni je jedan ustasa na jednom drugom forumu rekao kako nije bilo genocida ni nad Jevrejima ni nad Srbima, da je Jasenovac bio vaspitni logor, da drugi logori nisu ni postojali, da je Stepinac zaista svetac, a da su mu sudjenje smestile ''psine preko Drine koje su uvele komunizam u svetu hrvatsku drzavu''. Ako se ti slazes s tim misljenjem, a vidim slazes se, nemoj sebe da nazivas srpskim patriotom.
 
Jos jedna imbecilna i po medjunarodnom pravu kaznjiva tema.Nije me iznenadilo ko je otvorio, i ko je odobrava komentarima.

Da je medjunarodno pravo zaista pravo bombardovalo bi shiptare jos 91' i ne bi ostavilo kamen na kamenu na Kosmetu,a da ne pricamo o trenutnoj situaciji.....Srbima nikada nece moci da se nadomesti shteta koja joj je naneta,pa sve i da joj poklone citav fort noks.;)

Vidi, meni je jedan ustasa na jednom drugom forumu rekao kako nije bilo genocida ni nad Jevrejima ni nad Srbima, da je Jasenovac bio vaspitni logor, da drugi logori nisu ni postojali, da je Stepinac zaista svetac, a da su mu sudjenje smestile ''psine preko Drine koje su uvele komunizam u svetu hrvatsku drzavu''. Ako se ti slazes s tim misljenjem, a vidim slazes se, nemoj sebe da nazivas srpskim patriotom.

:dontunderstand:

Ja se ne nazivam srpskim patriotom,ja to jesam i to verovatno medju najvecim u drzavi:)

A boldovano ne trebam ni da komentarisem......:):roll:
 
Da je medjunarodno pravo zaista pravo bombardovalo bi shiptare jos 91' i ne bi ostavilo kamen na kamenu na Kosmetu,a da ne pricamo o trenutnoj situaciji.....Srbima nikada nece moci da se nadomesti shteta koja joj je naneta,pa sve i da joj poklone citav fort noks.;)



:dontunderstand:

Ja se ne nazivam srpskim patriotom,ja to jesam i to verovatno medju najvecim u drzavi:)

A boldovano ne trebam ni da komentarisem......:):roll:

Fort Knox ne bi bio dovoljan? Ne zanosi se, Srbi ce sve uraditi za pare, znas i sam, a seti se i ko je rekao, ''Nama Srbima je urodjena ljubav prema novcu''.
...da, da, ti si najveci patriota od svih, naravno da jesi.
 
Fort Knox ne bi bio dovoljan? Ne zanosi se, Srbi ce sve uraditi za pare, znas i sam, a seti se i ko je rekao, ''Nama Srbima je urodjena ljubav prema novcu''.
...da, da, ti si najveci patriota od svih, naravno da jesi.

Ne bi.Ne zanosim se jer to nema veze sa srpskom ljubavlju prema novcu.

Hvala na komplimentu,ali ne verujem da je Srbija toliko propala da sam ja najveci,ali sam sigurno medju najvecim:)
 
VARŠAVA – Jedan od vodećih katoličkih biskupa izazvao je danas u Poljskoj i Italiji pravu buru prosvjeda svojom izjavom da su Židovi iskoristili Holokaust kao propagandno oružje.

Samo dva dana pred 65. obljetnicu oslobođenja nacističkog koncentracijskog logora Auschwitza, izjavu poljskog biskupa u miru Tadeusza Pieroneka (75), objavio je konzervativni talijanski katolički portal www.pontifex.roma.it.

http://www.jutarnji.hr/biskup-tvrdi--holokaust-je-zidovska-izmisljotina/513445/

O ovom je mnogo toga recheno , no medjutim izgleda da "istina" nije josh isprichana ?!
Zasto se sve vishe u svetu chuju ovakvi komentari ??

Чују се јер то долази из језуитске кухиње која је и била идејни творац Холокауста.
Ко ће други да прича овакве ствари и да шири мржњу према Јеврејима,него папска црква?

Па,они стоје иза Арапа,иза "Палестине",као што стоје иза Шиптара на Космету.
 

Back
Top