bisexualnost-homosexualnost?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chergarka:
I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto tako imam strast, erotiku. :D

До недавно је Луцкасталуткица била јединствена на Крстарици...а гле сад шта их се намножило....:roll:
 
recepcionerka:
zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom suprotnog pola?
i to je neciji izbor,treba le se buniti?

Muskarci su vizualisti....
Lepse je videti dve devojke, nego dva muskarca na delu, zar ne?
 
W.A.S.P.:
me ne, nisi egocentricna, ko, ti,?ma yock, boze sacuvaj... inace ja kao rodjeni beogradjanin (ziveo i odrasto i i dalje zivim) smatram te iste 'seljake' sa livade 20 puta normalnijim i nacitanijim od 90% ljudi iz beograda, razlog? e pa evo, vidis oni tamo nemaju b92 i velikog brata i vil i grejs i ostalo, nemaju ni internet, sta drugo da rade nego da citaju knjige, jel da (naravno ima i onih nepismenih i sl.) e pa samim tim ce u vecini situacija normalno rasuditi i nece se povinovati necemu sto je 'in' ako to nije normalno, moralno i sl. (sorry za odskakanje sa teme)
UGLAVNOM SE SLAZEM S TOBOM ALI MORAM TI RECI DA POSTOJE NEKI KOJI NEMAJU SVE TO ALI IMAJU PINK.NISAM SIGURNA BAS DA VECINA ODLUCUJE BEZ IKAKVOG UTICAJA.
 
recepcionerka:
zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom suprotnog pola?
i to je neciji izbor,treba le se buniti?
jer su pi zde i licemeri :) homosexualnost nije izbor..ne mogu ja sad da odluchim da se sexam samo sa zenama i da me vishe nijedan mushkarac ne privuche..
 
Devilishgirl:
jer su pi zde i licemeri :) homosexualnost nije izbor..ne mogu ja sad da odluchim da se sexam samo sa zenama i da me vishe nijedan mushkarac ne privuche..
Nein bolest. Jednostavno, to je psihicko stanje... Kao sto neko mrzi matematiku, a vol istoriju, tako neko voli ckupi, a neko racku... mislim na jedan pol, naravno... u ostalom, sta kog briga sta se desava u necijemm krevetu... i onako ima previse ljudi na ovom svetu...
 
Ma razumem ja da postoje homoseksualci i da se neko takav rodi al mi za bi oba pola nije jasno..kako biraju..izivlache shibicu pa ono:"sad cu mushko pa onda s zenom pa dva mushqa..itd.,"missim njihova stvar al po meni il si jedno ili si drugo.Ne moze chovek i matish i istoriju da voli,uvek jedno prevagne.
A i shta ova postavi temu meni nije jasno....to si shto jesi,koji moj ce ti spoljna potvrda,i nije neko zatucan ako ne odobrava nego svako ima svoj stav spram sexualnosti,koji na zalost mnogi preterano istichu..u oba smera.Svachija sexualna orjentacija je njegova privatna stvar i nema shta tu nekome da se svidja ili ne oko tudje,to se nekog drugog ne tiche u vezi tebe i obrnuto.
 
Devilishgirl:
a bre, nisi razumeo..psihichko stanje je neshto promenljivo..nismo uvek happy ili depresivni..jednom *****, uvek *****..nije to psihichko stanje..
Jeste psihicko stanje. Negde sam procitala da postoje 3 momenta u zivotu svakog coveka kada neki hormon pobenavi iz desne u levu hipofizu ili obrnuto (nisam medicinar pa mi fali terminologija) i tada postoji mogucnost da neko postane homoseksualac:
1. rodjenjem
2. pubertet
3. klimaks
Ej, don't kill the messenger - ja samo prenosim sta sam procitala!
 
Homoseksualnosti ili biseksualnost nije psihicko stanje, vec opredeljenost. Posotje homoseksualci sa viskom zenskih hormona kao i onih kod kojih to nije slucaj. Mnogi psiholozi su se bavili tom temom pokusavajuci da pronadju uzrok. Imam drugove koji su homoseksualci bez viska zenskih hormona, nisu bili maltretirani ili zlostavljani i roditelji su se dobro slagali.

Tokom odrastanja svako od nas prolazi kroz period u kome nas u jednom momentu privuce isti pol, s tom razlikom sto kod nekoga taj period prodje neprimetno a kod drugoga razvije vece sklonosti.

Nikada nisam sudila ljudima na osnovu njihovog seksualnog opredeljenja niti to dovodila u vezu sa bolsecu, ali sam apsolutni protivnik gay parada je je to ipak licna stvar i realno gledano u danasnje vreme nije niesta posebno s obzirom je u evropi tabu tog tipa odavno razbijen.
 
vanjusica:
Jeste psihicko stanje. Negde sam procitala da postoje 3 momenta u zivotu svakog coveka kada neki hormon pobenavi iz desne u levu hipofizu ili obrnuto (nisam medicinar pa mi fali terminologija) i tada postoji mogucnost da neko postane homoseksualac:
1. rodjenjem
2. pubertet
3. klimaks
Ej, don't kill the messenger - ja samo prenosim sta sam procitala!

Где нађе климакс? Ко се још до 40-50. године живота није пронашао у сексу?
 
Hellen:
Где нађе климакс? Ко се још до 40-50. године живота није пронашао у сексу?
Ma nisam ja nasla, ja samo to procitala, a moja kuma ima u svom okruzenju muskarca (sada je zena ili sta god) koji ima 47 godina, razveo se i shvatio da je on u stvari zena i lozi se na muskarce. Prica uopste nije smesna, s obzirom da ima 2 kcerke u pubertetu koje sada idu na psiho terapiju jer ne mogu da shvate kako to sada imaju 2 mame. Katastrofa!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top