bisexualnost-homosexualnost?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...s obzirom na problem prenaseljenosti potreba redukovanja stanovnistva ponistava svu kritiku onih kategorija koje ne stvaraju potomstvo - verovatno da cemo morati da menjamo seksualne obicaje ali ne zato sto su ti obicaji zatajili nego zato sto su predobro funkcionisali

Resavanje problema prenaseljenosti tako sto cemo podrzavati gay populaciju? Pa bolje onda da nas nema ni jednog ako cemo stvarati takvo covecanstvo.Pa ti kao da si mason ili slicno
 
..nisam ali tako je - zasto bi se homoseksualci razlikovali u smislu bioloskog morala od npr. monaha... ako su vredni i prilagodjeni clanovi drustva moramo im biti zahvalni zbog doprinosa smanjenju stanovnistva.... to njihovo udruzenje je kao sekta, zalosno je uskratiti lecenje onima medju njima koji zele da se lece
 
..nisam ali tako je - zasto bi se homoseksualci razlikovali u smislu bioloskog morala od npr. monaha... ako su vredni i prilagodjeni clanovi drustva moramo im biti zahvalni zbog doprinosa smanjenju stanovnistva.... to njihovo udruzenje je kao sekta, zalosno je uskratiti lecenje onima medju njima koji zele da se lece

Kao sto sam vec vise puta napisao nisam za nasilje ili kamoli ubijanje ali jednostavno ih ne zelim u blizini.Recimo da je ok sad ako dobiju ono sto traze ali uvek ce hteti jos..I onda ce doci vreme kad ces imati gey naselja,sela,gradove nedaj boze.A zasto mislis da je svet prenaseljen? Nije valjda da ti to ovde osetis a cak i ako jeste svet ova nasa drzava sigurno nije prenaseljena tako da je zakljucak da im ipak necemo biti zahalni
 
...svaki dan izumire veliki broj vrsta, resursi su ograniceni... slazem se da su ti gay pokreti agresivni i nije mi jasno sta tim zele da postignu...previse slobode u oslobadljaju coveka od raznih "predrasuda" uvuci ce nas u jos veci mrak... ne znam zasto je u interesu gay lobija da pokazuju prstom na sve nas kao na latentne homoseksualce... kako to oni zamisljaju demokratiju u kojoj treba sve pedere izvesti na ulicu i javno prikazivati ako je pravo na privatnost sustina postojanja demokratije
 
Poslednja izmena:
...svaki dan izumire veliki broj vrsta, resursi su ograniceni... slazem se da su ti gay pokreti agresivni i nije mi jasno sta tim zele da postignu

Pa to je tacno ali mislim da bi bilo isto i da nas ima milion jer ne nestaju resursi i vrste samo zbog toga koliko nas je vec zbog toga kakvi smo.Mozda bi cak i gore bilo jer bi ljudi bili jos pohlepniji a ne brini se bice rata pa nece biti problema prenaseljenosti.Eto bar se nesto slazemo
 
...svaki dan izumire veliki broj vrsta, resursi su ograniceni... slazem se da su ti gay pokreti agresivni i nije mi jasno sta tim zele da postignu...previse slobode u oslobadljaju coveka od raznih "predrasuda" uvuci ce nas u jos veci mrak... ne znam zasto je u interesu gay lobija da pokazuju prstom na sve nas kao na latentne homoseksualce... kako to oni zamisljaju demokratiju u kojoj treba sve pedere izvesti na ulicu i javno prikazivati ako je pravo na privatnost sustina postojanja demokratije

Pa eto razumemo se.samo sto je demokratija mrtva odavno cak je i komunizam nadziveo.Ovaj sistem u kom mi zivimo tek treba da dobije ime
 
sa ženom, da...sa drugim muškarcem ne... Ako oće dete, neka ga napravi, ili usvoji i čuva sa ženom...znači normalno okruženje... pederluk, tj. život dvojice muškaraca nije normalno okruženje...
da je ratno stanje, gde znamo kakvi zakoni vladaju, ne znam koliko bi odoleo iskušenju da roknem pedera...ali ne bilo kakvog pedera...nego onog koji se usudio da usvoji dete...:rumenko:
Odakle muškarcu materinski instinkt...?
 
О, мајн год! :dash:
Па, драга моја, где си ти одрастала, можда у Холандији?
Жао ми је што ово кажем, али, размисли колико има свести у твојој бесвести?
Укључи вијуге, просветли се, едукуј се, па онда буди модератор на оваквој теми!
Неко овде рече да си професор? :eek:
Сачувај нас боже таквих '' напредних'' педагога! :rtfm:
 
О, мајн год! :dash:
Па, драга моја, где си ти одрастала, можда у Холандији?
Жао ми је што ово кажем, али, размисли колико има свести у твојој бесвести?
Укључи вијуге, просветли се, едукуј се, па онда буди модератор на оваквој теми!
Неко овде рече да си професор? :eek:
Сачувај нас боже таквих '' напредних'' педагога! :rtfm:

I takvih građana.....:roll:
Ja decu učim da se čovek vrednuje po onome kakva je osoba a ne po boji kože, naciji, veroispovesti ili sexualnim afinitetima.....
I vrlo je zanimljivo koliko demokratije, obaveštenosti, širokih shvatanja svi vi očekujete od mene kao moderatora kada su u pitanju vaši postovi ali kada je moje mišljenje na tapetu ono mora biti istovetno vašem.....
Uključiti vijuge, prosvetliti se, edukovati se, u vašem rečniku draga moja znači "misli kao ja"... A ja sam jako srećna što nemam ni najmanje sličnosti sa vama....
 
О, мајн год! :dash:
Па, драга моја, где си ти одрастала, можда у Холандији?
Жао ми је што ово кажем, али, размисли колико има свести у твојој бесвести?
Укључи вијуге, просветли се, едукуј се, па онда буди модератор на оваквој теми!
Неко овде рече да си професор? :eek:
Сачувај нас боже таквих '' напредних'' педагога! :rtfm:
jel?
tema nije pile, vec nesto drugo.
bilo bi lepo da u diskusiji koristite argumente, a ne da omalovazavate sagovornika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top