Bilbordi u Beogradu

Dremač

Ističe se
Poruka
2.366
Recimo.. hteo bih da stavim svoju reklamnu poruku na te velike bilborde,
-sad kome treba da se obratim...?
-koliko su cene, je li se iznajmljuju po terminu ili lokaciji..
-vidim neke glupe rekalme stoje i mesecima i posle najave dogadjaja...
zasto se ne skidaju te reklame koje pripadaju istoriji.. ko je zaduzen za postavljanje i skidanje, ili je to reklamiranje stvarno jeftino..
-ko je glavni vlasnik u bilbord biznisu, da li pripada gradu, ili ima vise tih nezavisnih kompanija..
-da li mogu ja da odredim bilo sta da se nalepi i jedino je novac tu bitan, ili postoji neka tajna drzavna gestapo inspekcija koja odredjue sta sme i sta ne sme..
-pod bilbord, mislim reklama u najsirem smislu.. recimo reklame na stanicama u busevima, na krovovima zgrada,
-da li neko uopste veruje da ljudi gledaju te bilborde i kupuju neki proizvod kad vide reklamu, ili im je bitno da se postavljaju zbog nekih subliminalnih poruka hipnoze, manipulacije umom simbolima ili cistog hvalisanja monopolista i mafijasa, a mnogo korisnije stvari za celo drustvo mogu da se stave. Samo vas -ne- gledam.
 
Recimo.. hteo bih da stavim svoju reklamnu poruku na te velike bilborde,
-sad kome treba da se obratim...?
-koliko su cene, je li se iznajmljuju po terminu ili lokaciji..
-vidim neke glupe rekalme stoje i mesecima i posle najave dogadjaja...
zasto se ne skidaju te reklame koje pripadaju istoriji.. ko je zaduzen za postavljanje i skidanje, ili je to reklamiranje stvarno jeftino..
-ko je glavni vlasnik u bilbord biznisu, da li pripada gradu, ili ima vise tih nezavisnih kompanija..
-da li mogu ja da odredim bilo sta da se nalepi i jedino je novac tu bitan, ili postoji neka tajna drzavna gestapo inspekcija koja odredjue sta sme i sta ne sme..
-pod bilbord, mislim reklama u najsirem smislu.. recimo reklame na stanicama u busevima, na krovovima zgrada,
-da li neko uopste veruje da ljudi gledaju te bilborde i kupuju neki proizvod kad vide reklamu, ili im je bitno da se postavljaju zbog nekih subliminalnih poruka hipnoze, manipulacije umom simbolima ili cistog hvalisanja monopolista i mafijasa, a mnogo korisnije stvari za celo drustvo mogu da se stave. Samo vas -ne- gledam.


Kako tebi covek da odgovori kada vidis sve, znas sve i uvek si u pravu? :D
 
gledaj to hipoteticki ,kao da sam ucitelj i testiram znanje male decice... znam ja sve odgovore. :p

Ali koja je onda dublja svrha otvaranja teme,, ocigledno je dakle da zelim da postignem neki efekat koji ide u smeru da se narod digne na noge i porusi sve te bilborde, Beograd je nekad bio miran i cist grad, lepo se zivelo, na ulici, sve dok neko nije osmislio da mnozi bilborde i svoje bolesne umotvorine utiskuje u glave drugih ljudi.. koji ne zele da gledaju ono ste im nije volja... vec da idu svojim putem. Trgovci bilbordima bi trebali da postanu ugrozena vrsta.

Ja vidim sve , ali ne vidim ono sto nije deo svega , a ceo taj sistem bilborda nje deo svega, tj. pravog matriksa realnosti. Stoga nije mi poznato kako to funkcionisu njihovi sistemi upravljanja, jer sam dosao na ideju da stavim na bilbord svoju sliku kako *****m govna... pa me interesuje je li to legitimno. :think:

Ipak neka se neko potrudi da odgovore na ostala ptanja.
 
:roll: koja stamparija stampa gigantske postere i daje lepak i merdevine da se penjem..?

U slucaju da ti bilbordi nisu deo hologramske projekcije iz svemira , zelim odgovore, naziv kompanija i moguci spisak, tabelarni prikaz mape sa lokacijama svih bilborda da mi se dostavi.

A prica o sranju je mala sala, ja zapravo treba da organizujem veliki solisticki koncert koji ce posetiti ocekivanih milion ljudi, i trebaju mi svi bilbordi u gradu da se zakupe, placam u vanzemaljskim evnarima, jer taj koncert ce biti svojevrsna dobrodoslica nasim spasiocima iz svemira koji ce sleteti tada sa svojim letelicama iznad Bgda.
 
Ti bilbordi su najveća glupost.
Ti više nigde u gradu od istih ne možeš da slikaš neki lep deo grada ili građevine a da ti u kadar ne uleti jedno to njesra.
Evo danas sam malo prošetala do Ade.Htela da slikam one patkice po jezeru, ali nisam uspela da napravim fotku na kojoj se ni iz jednog ugla, ne bi videla neka od na sve strane postavljenih reklama.
 

Back
Top