Bila je voditeljka na Pinku i sve je hipnotisala lepotom

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.521

Odjednom je nestala, a evo kako danas izgleda Aleksandra Jeftanović!


Aleksandre Jeftanović se mnogi sećaju kao voditeljke "ružičaste" televizije, a jedan od poslednjih angažmana koji je imala bio je onaj vezan za rijaliti "Farma"

Nakon što se udala za Aleksandra Švarka, voditeljka je rodila dvoje dece i posvetila se porodičnom životu.

- Ne nedostaje mi televizija. Nimalo. Možda se i vratim ako se stvari promene, volim svoj posao, ali se trenutno ne pronalazim u njemu - izjavila je Aleksandra.

718236_aleksandra_iff.png
 

Odjednom je nestala, a evo kako danas izgleda Aleksandra Jeftanović!


Aleksandre Jeftanović se mnogi sećaju kao voditeljke "ružičaste" televizije, a jedan od poslednjih angažmana koji je imala bio je onaj vezan za rijaliti "Farma"

Nakon što se udala za Aleksandra Švarka, voditeljka je rodila dvoje dece i posvetila se porodičnom životu.

- Ne nedostaje mi televizija. Nimalo. Možda se i vratim ako se stvari promene, volim svoj posao, ali se trenutno ne pronalazim u njemu - izjavila je Aleksandra.

718236_aleksandra_iff.png

Ено је на Јоксимовићевој телевизији К1
 
ne bi tako rekao da si je upoznao..imao sam prilike da se upoznam sa njom i bas lepo izgleda u prirodi.

ne sudi o necijem izgledu na osnovu fotke...pogledaj sebe u licnoj karti pa komentarisi :D
Meni se desio maler na samom vadjenju nove lične karte pa sam zbog papirološke hitnoće za nekoliko uskovezanih momenata morao da vadim ponovo novu a što bude skuplje zbog odjavljivanja naknadno nadjene po povratku kući...

...ali mi nije žao - vredelo je doplatiti!
Ispao sam ko državnik! :smeker:

Konačno da upoznate nekog ko je na ličnoj ispao i bolje! :super:
 

Back
Top