Mrs.Bi
Veoma poznat
- Poruka
- 13.373
Razmišljam da si kupim Dom gospodjice Peregrin za cudnovatu decu . Sviđa mi se naslov, sviđa mi se sve što je ispisano o oknjizi, deluje kao fina morska knjigaValjda je ima na Kupindu.
Htela sam da kupim i Otmenost ježa pošto nisam još čitala al nema na Kupindu ( na Limundu ne kupujem baš) a u knjižari je 800 dinara, ne znam dal da rizikujem.
Ali ima od iste autorke roman ' Poslastica'. Jel neko čitao?
Otmenost ježa je fina, ali nije baš toliko spektakularna da daš 800 dinara za nju. Doduše, ja sam malo teška da odvojim više od 200 dinara za knjige. Kupujem samo na ekstra popustima i za poklon. Onda ne žalim.
Poslastica joj nije ni prineti. Nemoj ni iz biblioteke da uzimaš.
Ja vodim evidenciju o pročitanim knjigama od 3. razreda osnovne škole (punih 40 godina)
To sam više puta prijavila, ali uvek ima neko novi ko nije pročitao: ime dela, pisca, br. strana i u periodima kad me nije mrzelo 2-3 rečenice da mogu da se setim. Mnogima ni to ne pomaže, potpuno su zaboravljene.