Quantcast

BESPLATNA PROCENA VREDNOSTI - stari novac, marke, ordenje

cenja

Početnik
Poruka
2
Zdravo! Mozete da mi pomognete procenom ovog novca?
40 godina bitke na neretvi SFRJ 10 dinara

http://nemanjacenic.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=album01&id=Neretva_poledjina
200 godina od rodjenja Vuka Karadzica 100 dinara

1945-1995 set izdatog kovanog Makedonskog novca 1,2 i 5 denara

set kovanog novca narodne banke srbije iz 2005 1,5 i 10 Dinara

ste kovanica Slovenske Republike iz 1999. 10h, 20h i 50h, 1Sk, 2Sk, 5Sk i 10Sk

set kovanica republike Bugarske iz 1999 od 1,2,5,10,20 i 50 stotinki

Nikola89

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
221
ovaj sam novcic tj cent video na limundu i bas sam teo da vidim dalije lik lupio cenu ili stvarno toliko kosta a ovaj novcic ni ja neznam sta je ali ako je neko zainteresovan da ga kupi neka se javi na PP e da a dali mi neko moze reci cenu ovog novcica

Prilozi

Ognjen A

Obećava
Poruka
53
dali mi neko moze reci koliko vrede ove kovanice? Ova prva je Austriska, a treca je Rimska.
Ma kakva crna austrijska, sve tri su rimske: Julian II, Oktavijan Avgust i Konstantin Veliki. Cena im je mala, na EBay-u verovatno do oko 5 EUR po komadu za prvi i treci, mozda malo vise (5-8 EUR) za Oktavijanov as, ukoliko (!) bi se prodali. Naravno, zavisi i od kvaliteta reversa (odnosno aversa za komad u sredini), a i tipa za prvi i treci komad. Prvi je, pretpostavljam po detaljima sa aversa, FEL TEMP REPARATIO iz Siska ili Sremske Mitrovice.

Ognjen A

Obećava
Poruka
53
Na nasim aukcijama ces to tesko prodati za realnu cenu, najbolje bi ti bilo da stavis na neki strani sajt jel mnogi kupci koji to kupuju ovde posle prodaju preko za mnogo vecu cenu.
Pozdrav.
Ma da, kupis kod nas i onda prodas za ogromne pare. Evo ga recimo Julian II koga su prodavali cak za oko 1.3 EUR (0.99 GBP), pa se i za tu mnogo vecu cenu ljudi poubijase od nadmetanja:

http://cgi.ebay.co.uk/AAH-UK-Julian-II-AE3-FEL-TEMP_W0QQitemZ250206160642QQihZ015QQcategoryZ122472QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

daXer

Poznat
Poruka
7.195
koliko vredi novcanica od sto dinara iz kraljevine jugoslavije;na njo pise Beograd 1 maj 1941,srpska narodna banka????????? ima nesto G2820 u gornjem desnom i donjem levom uglu,a 145 u gornjem levom i donjem desnom???????

Ima li neki novcic iz SFRJ u rasponu od 1973 do 1983 da vredi????

Koliko vredi i da li vredi vrlo stari novcic sa likom Kneza Lazara,na kome on drzi neku crkvu,i pored njegowe glawe pise sv car lazar?

HVALA UNAPRED

Franc ios

Primećen član
Poruka
616
Kolko ovo vredi onako otprilike> (slika bas nije najbolja) - radi se o zlatniku iz 1906-te godine, sa prednje strane je neciji lik, sa zadnje strane je jedan petao i na novcicu pishe 20F, na prednjoj strani pishe Republique Francaise a na zadnjoj Liberte Egalite Fraternite...

[/URL]
[/URL]
VREDI SAMO KAO ZLATO PO TRENUTNOJ CENI IH PLACAM 95 EURA KOMAD 036/210-245