Quantcast

BESPLATNA PROCENA VREDNOSTI - stari novac, marke, ordenje

brajic286

Zainteresovan član
Poruka
112
Opet ja.Nabavio sam novcic,maislim da je 3 marke,napisacu sta mu je na aversu i reversu pa vidite da li je to to,pa ako mozete da mi kazete koliko vredi?

AV. pise:WILHELM IIDEUTSCHER KAISERKONEG V.PREUSSEN.(Glava okrenuta u desno)
RV. pise:DEUTSCHES REICH 1909 "DREI MARK"(Grb orao)

i jos jedan 1/2 KREUTZER 1781
Pozdrav.

milka canic

Zainteresovan član
Poruka
122
Joj, nisam videla da moja tema spada pod ovu temu, sorry. Moja je -numizmaticari dragi-, pa ako neko ima vremena, neka pogleda i nju.
poz

basicb

Početnik
Poruka
2
Koliko vredi kod nas kilogram srebra u obliku poluge?
Ja imam 3 kilograma pa me zanima gde i po kojoj ceni se to moze prodati!

brajic286

Zainteresovan član
Poruka
112
Koliko vredi okvirno srpski srednjevekovni novac?od najjeftinijeg do najskupljeg.Dluje mi da je veoma redak posto ne vidim da ga iko poseduje i pita za njega.Imamo Rimskog,Mletackog,Bugarskog,Grckog...ali niko nas.Gde su ti novcici?

The One Who

Zainteresovan član
Poruka
429
Zanima me moze li mi ko reci koliko vrede:
10 dinara iz 1938. - Kraljevina Jugoslavija
20 para iz 1884. - Kraljevina Srbija
10 para iz 1912. - Kraljevina Srbija

miki38

Početnik
Poruka
36
:roll:Interesuje me dali postoji kovanica od 5 dinara iz 1879 god kao polirana ploca (PP) precnika 37 mm. i tezine 22,5 gr. izradjena od Ag. Zahvaljujem unapred.:oops:

Losmilos

Zainteresovan član
Poruka
356
Koliko vredi novcic iz 1708? U jako loshem stanju je, pishe JOSEPHUS D G RISA, GUBO, sa zadnje strane je DUX BUR SIL., slika dvoglavog orla sa krunom.

black swan

Početnik
Poruka
3
50 para srebro iz 1879 sa natpisom MILAN M. OBRENOVIĆ IV. KNJAZ SRPSKI,1 ? bakar iz 1800 sa natpisom FRANC .II.D.G.R.I.S.A GE.IIV. BO REX*AA.,I 20 ?IZ 1894 SA GRBOM DVOGLAVI ORAO SA KRUNOM mislim da je austrougar .Nema nikakav natpis. ako mi možete reći dali i koliko vrede i kome da ih prodam? Hvala