beogradjani u nemackoj

kseniya07

Zainteresovan član
Poruka
131
sienna:
el vi obozavate tokio hotel i US5? mislim jesu li oni popularni u srbiji?/QUOTE]
Sto se tice Tokio Hotela bas i nisu poularni,ima nas veoma malo koji slusamo njih,uglavnom svi misle da su jos klinci i da uzasno pevaju.Uostalom pogledaj sta su sve pisali u vezi njih na toj temi u muzici.
A US5 je ja mislim jos manje popularan!!Ja ga slusam i jos uvek nisam upoznala nikog ko ih voli i slusa njihovu muziku.
Tako ti je to ovde,svi slusaju ili amricku muziku(poput Britney.Beyonce i co.) ili narodnjake...

~*PrincesS*~

Veoma poznat
Poruka
13.837
Tokio Hotel =
love-smiley-040.gif

US5 =
vomit-smiley-007.gif

Bar za mene... :D

sienna

Primećen član
Poruka
693
lepo, lepo...
ne znam sta da kazem! ;)

i Tamplja, blago tvojoj sestri sto ima sve petice, ne znam sta da ti kazem, mozda je razlika u nemackoj i austriji, ili je ona jednostavno pametnija od mene... :roll:

uglavnom,...jel ste vi sve iz beograda ili....???

saki8050

Veoma poznat
Poruka
12.065
Loitsche (near Magdeburg, (Eastern) Germany)
Tu zivi TH!!!!!!
Pa onda 'ocu i ja!!!!!
Sto je manji to je bolje,vece sanse da se sretnemo,i tom kaze udaj se za mene!!!!:twisted:
Ma zezam se!!!!!!!Nego mi deluje kao lep i miran grad!!!!

sienna

Primećen član
Poruka
693
ne stvarno, nisam znala!!
stvarno sam milslila da su iz amerike, milsila sam da su neke pubetetilje koji su glupi da zavrsi high school itd.
a vidi oni su iz nemacke!! :p
a sad mi je jasno sto su trebali da imaju concert u mom gradu!! a ja sam se bas pitala sto bi neka americka grupa dosla u dosadan wiesbaden!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.