Beogradizacija Srbije poprima neverovatne razmere....

Dobro je to... U kazandžijskom sokačetu... Mada je Rajko postao malo štrokav u zadnje vreme...

Prepručujem ti da probaš i neke druge kafane... Dagi plus, Stari kum, Zvrk...

Их штрокав?! Поента је у храни и приступу.Водио ме газда Рајко једаред и доле да видим где се припрема месо кад је чуо да сма дошао по препоруци из Новог Сада.Узгред то што је мало мусаво и није тако страшно.У Новом Саду је постојала кафана "Бистро" у којој су биле конобарице у боросанама.Коцкасти столњаци и лимене пепељаре.Кад уђеш,смрдуцка на опране чаше од вињака.А после су средили и направили кафић.Опрали ве це и натерали конобарицу да обрије бркове......
 
Pa to... Taj rad.... Prekodrinski... :lol:


Kad već pominješ Drinu trebalo bi da si davno naučio da Morava nije reka koja deli Srbiju na pola.

Možda je red da jednom pogledaš u geografsku kartu i vidiš da je to reka Drina.

Ali sasvim mi je poznato to demonacističko (ne)znanje. Vam istina treba samo koliko da njom manipulišete, dezavuišete i na kraju da sami sebe zaglupite do takvih razmera da je svakom malo pismenijem jasno da nemate pojma ni o čemu.
 
Их штрокав?! Поента је у храни и приступу.Водио ме газда Рајко једаред и доле да видим где се припрема месо кад је чуо да сма дошао по препоруци из Новог Сада.Узгред то што је мало мусаво и није тако страшно.У Новом Саду је постојала кафана "Бистро" у којој су биле конобарице у боросанама.Коцкасти столњаци и лимене пепељаре.Кад уђеш,смрдуцка на опране чаше од вињака.А после су средили и направили кафић.Опрали ве це и натерали конобарицу да обрије бркове......

:hahaha:

Dobar... :ok:

Nego, da ti gazda Rajko nije slučajno pokazao kako pravi punjene paprike? :think:

:rotf::rotf::rotf:
 
Их штрокав?! Поента је у храни и приступу.Водио ме газда Рајко једаред и доле да видим где се припрема месо кад је чуо да сма дошао по препоруци из Новог Сада.Узгред то што је мало мусаво и није тако страшно.У Новом Саду је постојала кафана "Бистро" у којој су биле конобарице у боросанама.Коцкасти столњаци и лимене пепељаре.Кад уђеш,смрдуцка на опране чаше од вињака.А после су средили и направили кафић.Опрали ве це и натерали конобарицу да обрије бркове......
Dobro u Bistrou se nije jelo , samo pilo posle 4-5 kad svi ostali zatvore . :mrgreen: A ni sad im cistoca nije na nekom nivou i pored renoviranja i ozbiljnih cena .
 
Стока комунистичка - НЕ УМЕЈУ НИШТА ДА ГРАДЕ - АЛИ ДА РУШЕ, Е ТУ СУ ПРВИ...... стока...

Није бре, и треба да руше. Мећу керетину, и оно свињско месо са козјим геном. Оће да нас потрују са тим пекарама и ћевапима.
 
Nisam ja hejter nego im je nazovi hrana bila budjava,ne brkaj pojmove.

@tema

A i od kada ga srusise odjednom mozes da vidis i pse lutalice koje prolaze tuda.

Pogodi sto ih nije bilo dok je radio Nislija?

E, колико сам тамо пљескавица појео, броја им се не зна.
Штета...

:sad2:

Pa čekaj, jel su bile ukusne? Ili....
 
Раних `80, враћају се мој покојни ћале и ујна са Нишке пијаце. И пре него што су ушли на врата, почињу да причају какву су пљеску управо појели... Сутрадан у новинама чланак о ухапшеном власнику радње и несталим луталицама...
Кажу да су пљеске биле вр`... :hahaha:
 
:sad2:

Pa čekaj, jel su bile ukusne? Ili....

Преко пута сам ишао у школу и у моје време је имао екстра пљескавице.
Е, сад годинама уназад нисам ишао, не могу да лажем...
Бунили се стално, откад је отрворио, а он је стално опстајао. И на крају му доакала ова власт :)
Нишлија наместио оџак био 6 метра и онда се онај мирис ширио, а то "смета мноого", после је то решио или није..али је ствар у томе што испод, у наставку, не према Палилулској постоји неки плато одакле су млакли све киоске. Ти киосци никоме нису сметали, а сада то зврји празно. Значи, са тим платоом иза па кад се заврне према Нишлији којег више нема може слободно нека ћошкаста Идеа да се направи или шта већ...планирају...
 
ije valjda da su beograđani tolike dileje da ne znaju šta jedu?

8e8c3014955e6cf4c520466aa5c43d68_dog_sandwich-852.bmp
 
Srušena ćevabdžinica “Nišlija
G. Avalić | 03. 02. 2011. - 16:21h | Foto: D. Goll | Komentara: 26

Komunalne službe već nekoliko sati ruše popularnu beogradsku ćevabdžinicu “Nišlija“ na Palilulskoj pijaci. Prema odluci opštine Palilula, ovom lokalu je pre dve godine promenjena namena, pa je izgubio ugostiteljsku delatnost, a umesto nje mu je nametnuta trgovinska.

113609_nislija02-foto-d-goll_f.jpg


Inspekcijom u martu prošle godine utvrđeno je da vlasnik “Nišlije“ Nebojša Grozdanović ne vrši delatnost za koju je dobio dozvolu.



Vlasnik je juče sam ispraznio radnju koju je držao skoro 27 godina, a rušenje je sačekao u lokalnoj mesari. Beograđani su tako ostali bez još jedne ćevabdžinice sa tradicijom dugom više od dve decenije.



Kako je za "Blic online" izjavio vlasnik "Nišlije", on će biznis sa ćevabdžinicom nastaviti u zakupljenom lokalu u Sarajevskoj ulici, ali će ipak šestoro-sedmoro radnika ostati bez posla.

__________________________________________________________________

Tadiću D A H I J O ! ! !

aj fala bogu da se malo uljepsa i taj cosak i ukloni ruzni kiosk. a i nislije su se tu okupljale, pricale protiv vlasti, nije niko lud:lol:
 
Који су лопови ови дођоши,навикли да краду и муљају у својим селима па 'оће и овде.Е па не може.Овде морају да плате и мито Тадићевим лоповима.Али с обзиром да све што раде муљају и смуљају,ови што узимају мито им дођу к'о инспекција.
 

Back
Top