Beograd na vodi

od kad je Telekom preuzeo Globaltel poceli su razliciti vidovi kradje korisnika.

Na jednom njihovom broju, imam ustedjene grdne minute i gb, i tu je ukljucena automatska obnova za najjeftiniji paket....

Kad je datum za obnovu, samo dobijem sms da mi je paket deaktiviran i aplikacija za taj br.ne radi (za drugi radi). Deaktivacija podrazumeva da ti se brišu ušteđeni gb i minuti...(Čitaj - ukrali su ti, jer ih sekira kad ne trošiš).
Vratili su mi, ali validno objašnjenje nisam dobila.

Odavno za Telekom mislim da je od svih nepoštenih, najnepošteniji provajder
 
od kad je Telekom preuzeo Globaltel poceli su razliciti vidovi kradje korisnika.

Na jednom njihovom broju, imam ustedjene grdne minute i gb, i tu je ukljucena automatska obnova za najjeftiniji paket....

Kad je datum za obnovu, samo dobijem sms da mi je paket deaktiviran i aplikacija za taj br.ne radi (za drugi radi). Deaktivacija podrazumeva da ti se brišu ušteđeni gb i minuti...(Čitaj - ukrali su ti, jer ih sekira kad ne trošiš).
Vratili su mi, ali validno objašnjenje nisam dobila.

Odavno za Telekom mislim da je od svih nepoštenih, najnepošteniji provajder
joj ja mukica, omašila...htela sam da pišem na negativi:deda2::pop:
 
Mislio sam da kritikujem jedan od nekoliko liftova u gradu koji su mnogo koštali, a nikada proradili nisu, kao što je ovaj kod Beton hale
20240529_155104.jpg

I naročito što ga bar ne drže uredno, nego propada ...
 

Prilozi

  • 20240529_135348.jpg
    20240529_135348.jpg
    118,6 KB · Pregleda: 2
Sava je danas imala lepu boju, lepi su i ljudi ovde, nekako produhovljenije face od svakodnevnih ...

Da li smo stvarno vekovima ovde držali akrepe, pacove, zmije i propale narkomane?

Ma nemoguće, to su zlonamerne legende ! Mi Srbi oduvek volimo lepo, čisto, bogato ... jel' da ?
 
Ali neću, to je bio početak šetnje prema BW, i razmišljam Bože, pa mi više nismo akvafobični, neki div junak nas je oslobodio tog majmunskog straha !
Pogledajte prilog 1555769
Споменик бахатости, похлепи и осталим глупостима, баш у овом кадру.

Зграда, неки кажу "флаша", до небеса, а Саборна црква једва да вири са хоризонта. Па ти реци ко изгледа јачи.
 
Споменик бахатости, похлепи и осталим глупостима, баш у овом кадру.

Зграда, неки кажу "флаша", до небеса, а Саборна црква једва да вири са хоризонта. Па ти реци ко изгледа јачи.

Певај брате,
тамо где су били пацови, акрепи, наркомани и шљам са истока
сада је богатство, раскош и уживанција.

Има их који не види предности изласка на реку !

Они жале за временима кад је Београд био аквафобичан,
трајно одвојен од својих река - пругом трасираном дуж обала !

Не желим ти да будеш та врста лузера,
али ако приметиш да желиш и рушевину генералштаба да сачуваш
удри се по глави.

Али пре тога јеб и кеву лудом Мути,
јер те прави болесним, а можда ниси ...
 
Певај брате,
тамо где су били пацови, акрепи, наркомани и шљам са истока
сада је богатство, раскош и уживанција.

Има их који не види предности изласка на реку !

Они жале за временима кад је Београд био аквафобичан,
трајно одвојен од својих река - пругом трасираном дуж обала !

Не желим ти да будеш та врста лузера,
али ако приметиш да желиш и рушевину генералштаба да сачуваш
удри се по глави.

Али пре тога јеб и кеву лудом Мути,
јер те прави болесним, а можда ниси ...
Ја бих уместо милион кубика бетона ту много радије видео шумовити парк.
А "пацове, змије и наркомане" на месту пропалих индустријских објеката... То је требало склонити, не спорим. И уопште ми није потребно понављање слогана вођине партије.

Нимало нисам одушевљен ни тржним центром ни кулом ни солитерчинама. Тога ћеш свуда наћи. Није по томе Београд посебно место.
 
Ја бих уместо милион кубика бетона ту много радије видео шумовити парк.
Pa jes, dolazili bi iz svih krajeva Beograda, Srbije, verovatno i iz cele Evrope
samo da se prošetaju po tvom parku.
Ima tu dovoljno zelenila, ali zato do Pejtona nema ni jednog jedinog drveta...
 
Pa jes, dolazili bi iz svih krajeva Beograda, Srbije, verovatno i iz cele Evrope
samo da se prošetaju po tvom parku.
Ima tu dovoljno zelenila, ali zato do Pejtona nema ni jednog jedinog drveta...
Довољно је да долазе само Београђани.
Мој парк? Откуд толики фанатизам? Да ли нешто мора да буде моје да бих га похвалио... и ако није да обавезно бацам дрвље и камење?
По тој логици, пошто власт слепо хвали Превару на води, онда вођа има већински власнички удео... Вероватно је све стекао од плате :roll:
Довољно зеленила мало сутра. А за дрвеће од Преваре до Пејтона... Узми барем погледај сателитски снимак, па напиши чињенично стање.
 
пошто власт слепо хвали Превару на води, онда вођа има већински власнички удео... Вероватно је све стекао од плате :roll:
Довољно зеленила мало сутра.

To je taj problem - gledaš tuđi interes ! Gledaj svoj !

Ima li išta za šta Ti možeš da upotrebiš taj BW ?
Vučić ga je upotrebio da zgrne pare, poznato je to - otkrio Muta. A Ti ? Gde si tu Ti ?

Ja sam konačno prohodao, recimo ! Konačno imam gde da hodam pored reke ! Pa i kad padne kiša uđem u "Galeriju" ima da se hoda onoliko, a nema kerova lutalica da me pocepaju !

Pa sam bio kod Džejmija, kad bih inače ?

Spremam se i da zagazim u Savu letos. Eto, taj BW baš osećam kao svoj, kao igraonicu koju odavno čekam. Ja volim kad su ljudi oko mene finiji od mene. A to je tamo baš slučaj.

Diznilend Platine, opusti se !
🤗🤗🤗
 
To je taj problem - gledaš tuđi interes ! Gledaj svoj !

Ima li išta za šta Ti možeš da upotrebiš taj BW ?
Vučić ga je upotrebio da zgrne pare, poznato je to - otkrio Muta. A Ti ? Gde si tu Ti ?

Ja sam konačno prohodao, recimo ! Konačno imam gde da hodam pored reke ! Pa i kad padne kiša uđem u "Galeriju" ima da se hoda onoliko, a nema kerova lutalica da me pocepaju !

Pa sam bio kod Džejmija, kad bih inače ?

Spremam se i da zagazim u Savu letos. Eto, taj BW baš osećam kao svoj, kao igraonicu koju odavno čekam. Ja volim kad su ljudi oko mene finiji od mene. A to je tamo baš slučaj.

Diznilend Platine, opusti se !
🤗🤗🤗
Мој интерес није да се посади 5000 радњи на обалу реке. Мени то не треба.

Што се тиче поменутог ресторана, имаш моју гаранцију да нећу отићи.

Поред реке се могло и пре свега овога. Истина, било је запуштено, али могло се бициклом без проблема.

Да су све ово направили нормални приватници... хајде и некако, али нису. Ово је државни пројекат, а наши политичари и поштење не иду у исту реченицу.
 
Мој интерес није да се посади 5000 радњи на обалу реке. Мени то не треба.

Што се тиче поменутог ресторана, имаш моју гаранцију да нећу отићи.

Поред реке се могло и пре свега овога. Истина, било је запуштено, али могло се бициклом без проблема.

Да су све ово направили нормални приватници... хајде и некако, али нису. Ово је државни пројекат, а наши политичари и поштење не иду у исту реченицу.

"Нит' глувом шапћи, нит' слепом показуј ..."
Уживај у својој патњи !
:kpozdrav:
 

Back
Top