BEKAM NIKADA NE NOSI ISTE GACE DVA PUTA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle...da sam ja sad neki od onih,smarao bih kako sam oduvek govorio da je inter smesna ekipa,bez igre,organizacije,da su imali seriju lakih utakmica,da ce da ih rokaju i fiorentina i juve...ali posto nisam,necu to ni da spominjem....a juve ih je mogao zgaziti samo tako...da su hteli...al' kapelova taktika je :pobedi slabije,sa jacima na iks...tako je i sa romom uzeo titulu...a juve ih je sinoc mogao da pregazi da ne znaju gde su....i ovako je taj inter izgubljen...

Inace ispit je iz osnova ekonomije,al' ne dajte se zavarati pravni fakultet je u pitanju...vasa podrska mi je najveca pomoc...
 
Obojca isli ostro...? Stankovic je poleteo kao macka kad ga je ovaj nabio...ali ok
da su obojca isli ostro onda bi bila mrtva lopta...tj sudijsko podbacivanje..a ne udarac za inter..ali ok.
nije bio samo taj sporan detalj a i sam znas da su sudije uz Juve uvek bile i bice.. samo sto su sada vise nego ikad..
 
Rumunski klub prodao igrača za komad mesa


Drugoligaški rumunski fudbalski klub, UT Arad, prodao je igrača za 15 kilograma mesa, objavio je u ponedjeljak lokalni list Pro Sport.

Klub četvrte lige, Regal Horia, ipak nije sklopio dobar posao jer je igrač odbrane, Marius Sioara, odlučio da napustiti fudbal i ode u Španiju kako bi pronašao posao u poljoprivredi ili građevinarstvu.

''Uzrujani smo jer smo dvostruko izgubili - kao prvo jer smo izgubili dobrog igrača, a kao drugo jer smo izgubili hranu za ekipu za celu nedelju.'' - objasnio je novinarima službenik Regal Horie.
 
:lol: cuo sam...a kad smo vec kod bekama ... bio na casu u zabavistu kod svog sina i posle se zalio novinarima kako su jako teski zadaci za klince,u njegovo vreme su bili mnogo laksi ... kako ne zna bruklinovwe zadatke i dogovorili su se da viktorija pomaze klincu ... i novinari onda dali primere zadataka kakve rade u toj skoli ... pa kaze : koliko je 12 podeljeno sa 4? Ili : Ako je Merry osla u radnju u jedanajs i petnajs i vratila se za pola sata koliko je sati bilo kad se vratila?
 
ЛОНДОН - Капитен енглеске фудбалске репрезентације Дејвид Бекам признао је британском дневнику "Мејл" да је био збуњен домаћим из математике свог шестогодишњег сина Бруклина, пренијела је јуче Срна.
Бекам је признао да је био збуњен када је Бруклин од њега недавно затражио помоћ при рјешавању задатака и да је у помоћ позвао супругу Викторију.
Британски дневник навео је неке од задатака за ученике првог разреда основне школе из образовног система Британије: "Бет је отишла у продавницу у 11.45 часова. Вратила се пола часа касније. У колико се сати вратила?" и "Колико је 12 подијељено са три?".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top