Battlestar Galactica stigla i u Srbiju

Jao jadna ugrozena vrsto.

1. I ja volim SF
2. Ni iz jednog filma,serije itd ne moze nist da se nauci (osim ako se radi o dokumentarcima). One su tu samo da bi se ljudi zabavili. Tesko da je neko nesto naucio gledajuci SW,LOTR,Friends,Simpsons... SF je zanr kao i krimi,komedija,horor. Zato dragi (ugrozeni) ugrozeni forumasi ne pravite nauku od jedne obicne serije.

@bsg-serbia Ne mozes da vredjas niciju inteligenciju zbog toga sto mu se ne svidjaju iste stvari kao i tebi.

Nadam se da nece bita komentar na ovo sto sam rekao jer zaista ne bi nastavljao sa ovim
 
nabavio sam obe sezone, pogledao sam prve 2 epizode , i VRH je! Bas mi se svidja. Narocito mi se svidja sto posjeduje najmanju dozu naivnosti, od ostalih sf serija koje sam gledao(prvenstveno mislim na Star Trek). Cini mi se da su se tvorci ove serije naigrali homeworlda, a posto sam ja veliki fan homeworlda1 i to je veliki +. Samo, ovaj ortak sto mi je to dao, kaze da ima ukupno 35 epizoda, 15 + 20. Da li to znaci da ustvari ove prve 2 epizode koje sam ja odgledao iz prve sezone su u stvari te pilot epizode. U njima su ovi roboti sj.ebali 12 kolonija, i komandant je na kraju naredio povratak na zemlju, i ne zna se da li u stvari planeta postoji ili ne. i ona kinjeskinja je u stvari robot, to je bilo na kraju 2. epizode...
 
Friende, zašto nam troluješ temu?
Od 10-15 postova koje si napisao ovde, ništa korisno nisi rekao o nBSG.
Sažaljevaš nekog? Pa šta? Sigurno ima ljudi koji sažaljevaju tebe, ali ne pišu o tome ovde. Ne spamuju. Ne flejmuju. Ne troluju.

Koliko neko mora da se oseća jadno, bedno i beskorisno pa da želi da upropašćava tuđ rad, a da apsolutno nikakve koristi nema od toga, osim nekog perverznog emocionalnog samozadovoljenja kroz sam čin destrukcije?

I šta moderatori rade? Leče komplekse kroz "powertrip".

Eee, gde sam ja došao da pričam o lepim stvarima, umetnosti, nauci, tehnologiji....?
Među gomilu bolesnika i kompleksaša...

Svaka čast ljudima koji su pokušali da na normalan i uljudan način pričaju o nBSG, ali ja stvarno ne želim da se s raznim pacijentima bakćem. Obavestite me kad Krstarica postane normalan forum, sa normalnim ljudima koji na normalan način diskutuju međusobno, i moderatorima koji se ne iživljavaju nad ostalima, već rade svoj moderatorski posao.

Do tada,
bsg-serbia over and out.
 
Ponavljam ne dozvoljavam da pljujes po stvarima koje nisu SF samo zato sto ti samo to volis

Temu ti ne unistavam ja. Sam je unistavas. Ja sam par postova gore rekao da necu vise da diskutujem o ovome.

O kojim lepim stvarima ti pricas. Ti pricas o seriji. Ne knjizi vec seriji. Seriji koa i svakoj drugoj seriji.

Ako ti ovaj forum nije dovoljno dobar zasto si uopste dolazio.

A za ovo sto si meni rekao tek ces da vidis!!!
 
Френд

Нема потребе да због нечег што сам ја рекао за пријатеље,ти сад уништаваш ову тему ;) Иначе СФ је уметност ;) А уметност је лепа ;)

БСГ-Сербиа

Није Френд болесник,већ је само љут на мене због тога што сам рекао да су мени пријатељи глупи,и да мислим да Пинк не би требао да их приказује,и сад је он против свеаг што се мени свиђа :) Нема потребе да идеш ;)

Лабо и БСГ

Из неколико постова које си написао,схватио сам да си велики познавалац СФ-а :) Поштовање :) Ако желиш дођи на подфорум Научна Фантастика већ дуже време је тамо активан СФ квиз,и супер се забављамо :) Обојци сам написао ово :)
 
Miki ovo nema veza ni sa tobom ni sa prijateljima. Iznerviralo me je kad je rekao da bi za razumevanje SF morao neko da bude mozak i po,a da komedije moze da razume i poslednji tupadzija.

Velica jedno umetnost dok u isto vreme gazi drugu.

Koliko puta moram da kazem da ne pokusavam da unistim temu.

Preko uvreda necu da predjem. Ti si Miki zamalo bio banovan zato sto si poceo da vredjas sve zivo zato sto ti je neko rekao da je serija koju volis (smallvill) za malu decu. Ovo sto je on napisao je licno.

Miki (jos jedan put ponavljam) Ovo nema nikakve veze na sa tobom ni sa onim sto si rekao o prijateljima. Ja sam to i zaboravio.

Jos jedan put ce pokusati da stavim tacku na celu ovu raspravu.
 
Е али ја морам да одговорим на ово

Friend:
Ti si Miki zamalo bio banovan zato sto si poceo da vredjas sve zivo zato sto ti je neko rekao da je serija koju volis (smallvill) za malu decu

Нисам ја замало био банова,већ Фенси килер(ја мсилим),зато што је рекла да је Смалвил за малоумнике и децу.

А у питање увреде нећу да се мешам,као што си се ти мешао у ово изнад ;)
 
pogledao sam obe sezone i odlicna je serija. Samo po samom kraju bih rekao da ovo nije sve, da ce jos da se snima, mada nisam citao knjigu pa ne znam kako zavrsava ova saga. Pitacu ortaka sto je procitao knjigu pa cu da vam javim.
Miki, znam da ima taj podforum, navraticu ovih dana, nemam vrmena nizasta sad
 
e, da bsg-serbia, odlican ti avatar, commander(admiral) Adama je likcina ipo!
Sad malo kritike, ne samo za battlestar gallacticu, vec i za sve svemirske serije. U svakoj bez izuzetka postoji nadsvjetlosni pogon, i putovanje nadsvjetlosnim brzinama, i isto tako bez izuzetka u svakoj je to potpuno nenaucno odradjeno, jer se ne uzima u obzir ono Anstajnovo da nam vrijeme mnogo sporije prolazi kad se krecemo tako velikim brzinama. Posto se zanr zove SCIENCE fiction ne bi bilo lose da bude malo vise science, fiction da ne diram... I ono stvaranje vjestacke gravitacije pomocu rotacije, preko centrifugalne sile -buuuaa, to je prica za malu djecu!
 
labo:
pogledao sam obe sezone i odlicna je serija. Samo po samom kraju bih rekao da ovo nije sve, da ce jos da se snima, mada nisam citao knjigu pa ne znam kako zavrsava ova saga. Pitacu ortaka sto je procitao knjigu pa cu da vam javim.
Miki, znam da ima taj podforum, navraticu ovih dana, nemam vrmena nizasta sad

Не бих рекао да је крај.БСГ каже да је ово високобуџетна серуја,тако да...И наврати кад будеш имао времена :)
 
labo:
e, da bsg-serbia, odlican ti avatar, commander(admiral) Adama je likcina ipo!
Sad malo kritike, ne samo za battlestar gallacticu, vec i za sve svemirske serije. U svakoj bez izuzetka postoji nadsvjetlosni pogon, i putovanje nadsvjetlosnim brzinama, i isto tako bez izuzetka u svakoj je to potpuno nenaucno odradjeno, jer se ne uzima u obzir ono Anstajnovo da nam vrijeme mnogo sporije prolazi kad se krecemo tako velikim brzinama. Posto se zanr zove SCIENCE fiction ne bi bilo lose da bude malo vise science, fiction da ne diram... I ono stvaranje vjestacke gravitacije pomocu rotacije, preko centrifugalne sile -buuuaa, to je prica za malu djecu!

Пази,мени је путовање свемиром брзином светлости одувек било глупо.По мени,када би човек некако овладао тајнама хиперсвемира,да би тек тада почео да се шири по универзуму.И сви кукају:"да би се ушло у хиперсвемир,треба се овладати брзином светлости"...Није него треба покушати пробити границу димензија,искривити простор некако,и направити црну рупу,вештачку,као капију ка другим деловима свемира.
 
Obaveštenje 1.

Treća sezona Battlestar Galactice počinje u petak, 6. oktobra na Sci Fi kanalu, a na raznim torrent trackerima će biti dostupna verovatno već 7. oktobra, u subotu oko 5-6 h ujutro po našem vremenu.

Obaveštenje 2:

Kao što zainteresovani već verovatno i znaju, nova Battlestar Galactica je počela da se emituje na HRT-u, svake srede u 23.25 h (ili tu negde). Sledeće srede sledi drugi deo mini serije (kod nas već emitovan), a onda se nastavlja sa 1x01.

Obaveštenje 3:

Domaći Battlestar Galactica fansite je promenio ime i adresu.
Sada se zove "Battlestar Serbia",
a nalazi se na adesi: www.BattlestarSerbia.com

Pozdrav! ;)
 

Back
Top