Quantcast

Batine????!

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
607
Hmm...pa ovaj...izreka 'batine iz raja izasle'??? Tachna ili ne?Sta vi mislite o tome...? Da li su vas roditelji tukli ili ne?
Iskreno recheno mrzim tu izreku i smatram je totalno debilnom...a inache me roditelji NIKAD nisu tukli...

Nancy

Zainteresovan član
Poruka
161
ja licno smatram da je ta izreka cista glupost
ja se licno ok slazem sa mojim matorim i oni su fini ljudi profezori univerziteta...ali da, tuku me...ne mnogo i ne cesto, ali tuku...a ja to mrzim, ponizavajuce je...ne sto me boli nego ponizava u tome je fora

snake

Obećava
Poruka
70
Ako si debil i ako te sve nervira, psujes svoje u OUT-u si... sta da ocekujes? Drdnju mozda? Sta bi ti radila svom detetu kad ne mozes nesto da mu dokazes na "lep nacin". Izreka je sasvim OK samo... glupo zvuci :x

J

je$ka

Gost
izreka je totalno bezveze "batina je iz raja izasla" svasta ....a u stvari mozda su je izbacili jer nije ok.....ali u smislu da je batina nesto "rajsko"....ok dosta glupiranja....mene moji roditelji nikad nijesu takli ali se zato redovno svadjamo :)i nemogu da shvatim da roditelji biju svoje dijete......

snake

Obećava
Poruka
70
je$ka:
izreka je totalno bezveze "batina je iz raja izasla" svasta ....a u stvari mozda su je izbacili jer nije ok.....ali u smislu da je batina nesto "rajsko"....ok dosta glupiranja....mene moji roditelji nikad nijesu takli ali se zato redovno svadjamo :)i nemogu da shvatim da roditelji biju svoje dijete......
Rajsko? Pa mora da su kasapili Adama i onu jadnicu Evu, tako da valjda to povlaci... :roll:

E

emina

Gost
Ma......izreka je po meni aut,a mislim da roditelji koji biju decu su toliko losi pedagozi jer su po meni batine ocajnicki i poslednji pokusaj da se nekom nesto objasni.Po meni pravi roditelji,razumni ljudi ce svojoj deci sve objasniti recima a ne samarima!

Corey

Aktivan član
Poruka
1.714
JaH_G|rL:
Hmm...pa ovaj...izreka 'batine iz raja izasle'??? Tachna ili ne?Sta vi mislite o tome...? Da li su vas roditelji tukli ili ne?
Iskreno recheno mrzim tu izreku i smatram je totalno debilnom...a inache me roditelji NIKAD nisu tukli...
Mene jesu kada sam bio mali :twisted:

Gost
ja se licno ok slazem sa mojim matorim i oni su fini ljudi profezori univerziteta...ali da, tuku me...ne mnogo i ne cesto, ali tuku...a ja to mrzim, ponizavajuce je...ne sto me boli nego ponizava u tome je fora

kada...tuku

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.458
heheheh. alexandra - zakleti satanista :P
salim se .... naravno da nije u redu, a ona izreka je duboko ukorenjena u ljudsku patologiju verovanja u razne bajkice i sharene prichice.

mene su mlatili naravno, sta sam sve radio, bilo je nemoguce ne izdrzati ...... :D