BANNED & DISTURBING Movies 18+

V:
Pa sad.. bojim se da nisam devijantan u smeru dosadasnjih filmova..
Sklonosti su ipak nesto.. drugacije :mrgreen:..



1258693210_533aad62c1a7d4dc88168d14a7d3255f.jpg


Kimyô na sâkasu

Veliki, možeš li napisati impresiju o ovom ostvarenju? :)
Kratak siže?
 
nekromantika sam skinula pre skoro godinu dana al mi je stajao na hardu i nikako da ga pogledam... te sam ga izbrisala...


Bojim se da te nista pit'o nisam :/ Salim se,salim se ;-D

Nekromantika nisam gled'o iz dva razloga:

1.Nemam prevod :(
2.Niisam sigran da zelim da ga gledam:)

I,idemo dalje;na redu je spanski short film "Aftermath".Polucasovni prikaz obdukcije (ukljucujuci i nekrofiliju,offcourse:D).Jako vesto uradjen.Bolestan i perverzan,kazu ljudi :D

http://4.***************/_Qv1IMpiuJxE/R9IR0tttYLI/AAAAAAAAACI/szGjcs0UO40/S660/aftermath%2Bgroot.jpg

phpthumb325nq1.jpg
 
Veliki, možeš li napisati impresiju o ovom ostvarenju? :)
Kratak siže?

Recimo..

Dejvid Linc je bio pod uticajem Lovecrafta, koji je sa svoje strane bio na Markizu de Sadu, koji je pak provodio vreme nad slikama Takato Yamamoto-a, koji je sa svoje strane spavao sa "Eimei nijûhasshûku" kolekcijom printova Tsukioka Yoshitoshi-ja pod jastukom, koji je pak meditirao nad stihovima Sappho. Zvuci kao Strange cirkus, ne? :)

Mislim da je to duh Ero Guro Nansensu pravca..

U sustini prica je o incestu, pedofiliji, androginiji, modernom drustvu i starim normama. Naravno, treba imati na umu da se radi o njihovim starim normama. Japan je oduvek bio ostrvo. Ne mislim na fizicku stranu te cinjenice..

Tsukioka Yoshitoshi, 1867:

Inada_Kyuzo_Shinsuke-1.jpg
18314-1.jpg

Takato Yamamoto:


3g.jpg
5g.jpg

1g.jpg
14g.jpg

2293b8d06cb7-1.jpg
c44YRDXyKdrnu9e4PpjjtYbe_500.jpg
 
Kad smo kod toga tu je i:

29676637475521pr6.jpg


Bijitâ Q

baise-moi-2.jpg


Baise-moi


Dok ovaj nisam zaista odgledao. Poceo sam, ali.. ne znam, nasilje nije bilo eksplicitno, bilo je jadno, prljavo i.. pa, zivotno :confused:..

1255622760.jpg


Lucía y el sexo


Bojim se da je na kraju poprimio epiku spanske sapunice. Inace, obecavao je u startu..
 
Da se osvrnem malo na Japance:Film kojim sam zapravo i gledao - morbidni "Suicide Club".
suicide_club.jpg


Kultni,mozda cak i klasik - Tetsuo: The Iron Man

Tetsuo-744826.jpg


Za devijantnije umove - Niku daruma (Tumbling Doll of Flesh).Alternativni naziv - Psycho: The Snuff Reels
Niku_daruma_12.jpg
 
Poslednja izmena:
Gledao sam svojevremeno na Ogrish-dot-com-u snimak gde 2 Amera masakriraju svinju motornom testerom ...ova poslednja slika me podseca na taj snimak :mrgreen: !

Elem ...

http://4.***************/_RZOdkUDLjwk/SPp9QCrbwRI/AAAAAAAAA9E/fgRkXjXEmOE/s400/Elephant+2003.jpg

"Slon" Gus Van Sant-a vam nece prevrnuti zeludac ali svakako da nije ordinaran film ...explicitnih scena nema uopste ali me bas zanima kako cete se osecati posle odgledanog filma !
 
possession1.jpg


Possession

n10292567167_414479_161.jpg


Nisam ljubitelj top ten lista.
Kontam da se stvari menjaju iz dana u dan sto cini neko odredjivanje stvari manje vise.. neuhvatljivim. Medjutim, Possession je film koji je uvek tu. Pored njega bih uvek izdvojio Felinijev 8 1/2. Ostalo se krece za sad..
Moguce da mi je prica u tim filmovima bliskija iz onoga sto nazivam zivotom..

Tu je i:

poster.jpg


Repulsion
 
Jos malo Japanaca: Ozloglaseni "Guinea Pig" serijal.Oko 6 filma cistog sadizma.

Slika vredi hiljadu reci.

guinea%20pig%20flowers%20of%20flesh%201.jpg


1985-GuineaPigVol2FlowerOfFleshAndB-1.jpg


Sledeci je kultni filmic - "Deranged",poznat i kao "Deranged: Confessions of a Necrophile"

Kazu inspirisan Eg Gein-om i njegovim slucajem.Ima i uticaja "Psycho-a".
deranged.jpg
 
Poslednja izmena:
Za ovaj film sam nedavno cuo i odmah ga nabavio.Rec je o grckom filmu iz 1990te - "Singapore Sling",
U svetu uvrnutih,bizarnih,i bolesnih filmova,ima status remek-dela.Film prati sjajna crno-bela fotografija,

1070680h.jpg


Malo Kineza:Martial film sa izrazenim grafickum nasiljem.

"Riki-Oh: The Story of Ricky"

B00006JY1L.02.LZZZZZZZ.jpg


13.png
 
Poslednja izmena:
Nasao sam Ken Park, Salo or 120 days of sodom, Cannibal Holocaust na Pirate bay-u.
Verovatno su tu i ostali, nisam gledao.

Немој да тражиш на појединачним провајдерима, него тражи на torrentz.com, тако ћеш имати преглед над свим могућим торентима који су на нету.
 
Bad Boy Bubby
Plot:Bubby's buxom mother tricked him to stay locked at home for thirty years, during which she mounts and abuses him. Buddy ends up in the streets groping random women until finding a nurse who is even more buxom than his late mother.
bad_boy_bubby.jpg


Lilja 4-ever
Lukas Moodysson je poznat po beskompromisnim filmovima.Ovaj film koji prati sudbinu sesnaestogodisnje klinke koja iz Estonije odlazi u Svedsku u nadi za boljim zivotom,i biva uvucena u svet prostitucije,je mozda i njegov najbolji.Depresivan,tezak,ali odlican film.
lilja_4ever_2003_47101691.jpg


Last Tango In Paris
Ovaj film ne treba posebno predstavljati.

Turks Fruit
Verhoeven/Hauer kolaboracija
monique_van_de_ven02.jpg

TurkFruitTurkishDelightMoviePosterGerman.jpg
 

Back
Top