Bajonet - pomoć

NeshaTheBigGuy

Primećen član
Poruka
786
Imam ovaj bajonet, ali nisam siguran od koje je puške, pa bih vas molio da pogledate i da kažete šta mislite.

Picture50800x600-1.jpg

Picture51800x600-1.jpg

Picture52800x600-1.jpg

Picture53800x600-1.jpg

Picture54800x600-2.jpg

mshone

Aktivan član
Poruka
1.409
nije nesto mali bajonet za smajser, identican oblik poput ovog ima. normalno, percepcija velicine mi nije bas kako treba jer na fotkama nema predmeta pored /pakla cigara, sibica il sl/, ali sam i dalje u uverenju da se radi o onome sto sam rekao. ima li ko pri ruci staro pravilo pusaka i puskomitraljeza, trebalo bi da tamo ima fotka, pa da uporedimo.

mshone

Aktivan član
Poruka
1.409
nisam siguran, jedino sto mi pada na pamet je ovo sto sam rekao.a smajser u nasoj izvedbi je sigurno imao bajonet slican ovome.ja sam se svojevremeno igrao jednim bajonetom od smajsera, pa mi se cini da su sare na drsci iste i zbog toga to navodim.ako negde imas sliku tog automata, obrati paznju na oblik usadnika ispod usta cevi.trebalo bi da se slaze sa zlebom na bajonetu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.