Baja Mali Knindža

Što Baja nije išao u rat kao Tomson?
Брат му је испунио квоту за породицу Пајчин. Томсон је у униформи смимао усташко-патриотске песме са спотовима, није тај ишао на прву линију фронта. Ако он говори да јесте ко му брани лагати, а хрватски народ жели да верује како је он и ратни херој.
 
Znači Baja je patriota na rečima. Jedan dečko iz Novog Sada koji je uradio ili planirao da radi dokumentarac o Mitru Maksimoviću Mandi pitao je Baju da urade intervjuu i da ustupi pesmu ''Prepelice''.
Baja je odbio i jedno i drugo.
Čist profiter koji je Srbin samo kada treba uzeti novac na nacionalne emocije.
 
Znači Baja je patriota na rečima. Jedan dečko iz Novog Sada koji je uradio ili planirao da radi dokumentarac o Mitru Maksimoviću Mandi pitao je Baju da urade intervjuu i da ustupi pesmu ''Prepelice''.
Baja je odbio i jedno i drugo.
Čist profiter koji je Srbin samo kada treba uzeti novac na nacionalne emocije.
Значи Баја треба да пева за џабе и да буде испосник да би задовољио тебе и сличне теби? А то што има шесторо деце нема везе, они нека крепавају од глади. Није ни Томсон сиротиња, сигуран сам да има више од Баје. Томсона велика већина Хрвата воли или бар поштује, а Бају пуно Срба не воли или мрзи (нарочито Србијанци се истичу у томе) као да им је ћаћу убио.
 
Poslednja izmena:
Pa ima on i stariju decu. Nije baš da svima gura sam kašiku u usta.
Baja je zamoljen da doprinese emisiji, mogao je dobiti marketing tom prilikom. Ovako je ispao p*zda.
Neki Srbi su davali živote za srpske interese, a on neće za džabe ni intervju da uradi.
 
Znači Baja je patriota na rečima. Jedan dečko iz Novog Sada koji je uradio ili planirao da radi dokumentarac o Mitru Maksimoviću Mandi pitao je Baju da urade intervjuu i da ustupi pesmu ''Prepelice''.
Baja je odbio i jedno i drugo.
Čist profiter koji je Srbin samo kada treba uzeti novac na nacionalne emocije.
on je pevac, sta je trebalo da radi...i jeste patriota!
 
Od kada je postao blizak režimu počeo je da dobija Tašmajdane, hale i gradske trgove i to isklučivo u Beogradu i u Vojvodini gde je najveći broj ljudi poreklom zapadno od Drine.
U Šumadiji i generalno u užoj Srbiji puni uglavnom samo diskoteke i sale za veselja, a paradoksalno mnogi Srbi iz uže Srbije napadaju ''drugosrbijance'' koji se protive njegovim koncertima u Beogradu i u Vojvodini, dok ga oni ni ne zovu da pravi velike koncerte kod njih.
И да му Св. Петар омогући наступе, то не би ништа значило да он нема публику. Баја очито има довољно фанова кад може пунити хале, тргове, Ташмајдане итд.
 
Ne moze se reci da Baja nema talenat za muziku i da mu pjesme nisu pjevljive.
Pjesma "Bozic je" je cak jedna odlicna balada.
Gledala sam neku emisiju u kojoj on recituje neku pjesmicu od oko desetak strofa,koju je napisao jos u osnovnoj skoli.Znaci i tad je pokazivao neki talenat.
Ima i specifican glas.Iako sada pjeva ljubavne pjesme,njegov glas me apsolutno podsjeca na rat.
On u pjesmama ima i neku dozu zaebancije,a ljudi se primaju i shvataju bukvalno...kao sto neko pomenu pjesmu"Moj je tata zlocinac iz rata".
Od tih ratnih znam "Ne volim te Alija" (izuzetno dobra melodija 😂 ),Vrati se vojvodo na Dinaru ponovo,Vratice se Novak,Prepelica...i one su,voljeli ga ili ne,hitovi koji se pjevaju na svim skupovima i veseljima.
I nisu mu ni te ratne pjesme vulgarne,niti pozivaju na neko ubijanje...osim sto Aliju nosi voda.😂
Od njegovih drugih pjesama poznajem samo dvije...Ptico moja,bijeli labude i Kad sam bio momak mlad,dosao sam u Novi Sad...i meni su bas simpaticne i svidjaju mi se.🙂
Inace,ne slusam ga,mozda ima i dobrih pjesama,ali glas me podsjeca na rat,a ne volim toga da se sjecam.
Kao covjek,dok je zivio u nasim krajevima,bio je poznat kao svaler i pijanica,tako da ne bih rekla da mi se njegov karakter dopada,.😂
Ali ne mislim ni da je lazni patriota.On je covjek koji je imao talenta za muziku,iskoristio to vrijeme kad su se trazile te pjesme i pjevao o ratnim temama kad su one bile aktuelne.Kad se zavrsio rat,presaltao se na mirnodopske i to je to.
Mogu samo da ga mrze,oni sto ga ne vole.😂
 

Back
Top