Bahanalije ćata 2: Ćata ludovao u Vegasu i na Havajima!

Ja sam Bošnjakinja Hercegovka , a jasno ti je da ste prznili po tuđem dvorištu, u svom ste slabo raspremili, tako da se njim trebamo baviti i vi , a mi pogotovo ..

a ja sam mađar
kao što sam i rekao niste počistili svoje dvorište jako dugo , a druga stvar bilo bi dobro kada bi malo poradili na svome poreklu jeste 5 vekova bili pod turcima ali ipak niste turci
 
Što se tiče teme , ljudi otišli u Las Vegas da ekspresno "stanu na ludi kamen" (ispoštuju instituciju braka) , a nekim smeta što nisu pravili lokalni cirkus i vašar taštine, a moguće i što vjenčanje nije obavio srpski pop ..

Las Vegas vjenčanje Tonija Cetinskog , kumovi Elvis i Merlinka
http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity/treca-sreca-tony-cetinski-se-ozenio---319921.html

Prvo prestani da troluješ.

Drugo taj Cetniski nema nikakvu funkciju u hrvatskoj vlasti pa je poređenje glupo da glušlje ne može bit.
 
U naslovu piše da je ćato .. koju funkciju ima u vlasti , udara muhur na ćage ?

Verujem da si htela da kažeš - lupa pečate na spise.

Ono što pak nemerno ili u neznanju previđaš jeste činjenica da okruženje visokog predstavnika vlasti na ovim prostorima obično nisu obični službenici već intimusi moćnika što im daje priličnu moć.

Nekada je bitnije biti dobar sa uticajnim službenikom iz okruženja njegovog ili njenog visočanstva nego sa samim visočanstvom.
 
Град греха се зове зато што се људи добро забављају? Е свашта!

Град греха од кад је коцка легализована и уз њу све остало промовисано и ако не легализовано. Назив је дело промоције за не иживљене и шизофрене америчке псеудопуританце.
 
Verujem da si htela da kažeš - lupa pečate na spise.

Ono što pak nemerno ili u neznanju previđaš jeste činjenica da okruženje visokog predstavnika vlasti na ovim prostorima obično nisu obični službenici već intimusi moćnika što im daje priličnu moć.

Nekada je bitnije biti dobar sa uticajnim službenikom iz okruženja njegovog ili njenog visočanstva nego sa samim visočanstvom.

Ne , htjela sam da kažem onako kako sam napisala, uz turcizam ćato idu turcizmi muhur i ćage ..
Koja je poenta - na izabranog predstavnika vlasti udarate preko udara na ćatu ?
 

Back
Top