baba devojke...

MilojkoPantic

Ističe se
Poruka
2.062
Sve vise ima zena koje su presle 35+ a nisu se udale.
Razlozi su mnogobrojni...
1.Jer ih niko nece ?
2.Ili ima muskaraca koji ih zele ali takvi ih ne zanimaju (za njih ljubav nije voleti nego ceznuti)
3.vise ih zanima karijera
4. itako dalje...

Mene zanima zasto se 80% takvih zena osecaju manje vredne?
 
Poslednja izmena:
imam dosta njih u okruzenju i najmanje ima onih koje zbog karijere nece da se udaju....uglavnom su ili nepozeljne ili im se niko ne dopada iz ponude....cak ne znam ni jednu koja nece da se uda.....i ni jedna se ne oseca manje vredna nego osecaju da ih je sudbina izneverila....
 
Ama bre zene, skroz ste promasile temu ili nisam dobro formulisao.

Mene zanima njihova psihologija. Ja mislim kada bi imale malo lepse misljenje o sebi i samopouzdanje( ne vazi za one koje se ne udaju jer nece) da bi ladno mogle da se udaju.
Ili kad bi malo smanjile kriterijume.
 
Ama bre zene, skroz ste promasile temu ili nisam dobro formulisao.

Mene zanima njihova psihologija. Ja mislim kada bi imale malo lepse misljenje o sebi i samopouzdanje( ne vazi za one koje se ne udaju jer nece) da bi ladno mogle da se udaju.
Ili kad bi malo smanjile kriterijume.

lepo ti rekoh, ili ima spuno udvaraca ili nemas ni jednog....a one uglavnom imaju jako slabo ili to sto imaju je bzvz.....jer, nisu atraktivne i izazovne na prvi pogled a danas se samo omot gleda....sustina je tesko uhvatljiva u ovoj brzini zivljenja....
 
Sve vise ima zena koje su presle 35+ a nisu se udale.
Razlozi su mnogobrojni...
1.Jer ih niko nece ?
2.Ili ima muskaraca koji ih zele ali takvi ih ne zanimaju (za njih ljubav nije voleti nego ceznuti)
3.vise ih zanima karijera
4. itako dalje...

Mene zanima zasto se 80% takvih zena osecaju manje vredne?
80 % zena se osjecaju manje vrijedne ..... 80 % zena se osjecaju manje vrijedne ..... 80 % zena se osjecaju manje vrijedne ..... 80 % zena se osjecaju manje vrijedne ..... 80 % zena se osjecaju manje vrijedne .....

ponovi to jos par puta i mozda i ubjedis sebe,
a zatim i druge
mozda
 
lepo ti rekoh, ili ima spuno udvaraca ili nemas ni jednog....a one uglavnom imaju jako slabo ili to sto imaju je bzvz.....jer, nisu atraktivne i izazovne na prvi pogled a danas se samo omot gleda....sustina je tesko uhvatljiva u ovoj brzini zivljenja....

Ne slazem se. da se osecaju bolje i vrednije ne bi imale bzvz udvarace, nego bi im se udvarali oni koji im se svidjaju. muskarci osete tu "glad" ili "ocaj" kod zenskih pa zato pobegnu, a udvaraju im se oni kako ti kazes bzvz zato sto se i sami osecaju jadni, pa ajde bolje ista nego nista.
 
Imam 2 dobre drugarice koje su isto tako poodmakle, a super su 'ribe' imaju i para i nije da nebi i udvaraca i kvaliteta... i veze i ludovanje ali ne mogu da se skrase, niko nije dovoljno dobar na duge staze
 
Sve vise ima zena koje su presle 35+ a nisu se udale.
Razlozi su mnogobrojni...
1.Jer ih niko nece ?
2.Ili ima muskaraca koji ih zele ali takvi ih ne zanimaju (za njih ljubav nije voleti nego ceznuti)
3.vise ih zanima karijera
4. itako dalje...

Mene zanima zasto se 80% takvih zena osecaju manje vredne?
Razlozi su 1 i 2.
imam dosta njih u okruzenju i najmanje ima onih koje zbog karijere nece da se udaju....uglavnom su ili nepozeljne ili im se niko ne dopada iz ponude....cak ne znam ni jednu koja nece da se uda.....i ni jedna se ne oseca manje vredna nego osecaju da ih je sudbina izneverila....
NIje ih sudbina izneverila, nego kad je bilo vreme za udaju one su se zaebavale, sad kad bi da se udaju njihovi vrsnjaci su se ozenili i nema velikog izbora.
 

Back
Top