Avril Lavigne!

NiKoL@a:
Slusa li ko Avril??
Shta mislite o njoj i koja wam je om pesma??
pozz 8-)

da imamo mi tu temicu.....kao prvo Avril je carica a drugo..wauuuuuuuuuuu prvi decko koji slusa Avril...cudno...zar niste svi vi do skoro pricali da je tranvestit....pa cim pocela da bude fenserka odma ste svi navalili na nju...ili mi se cini...mozda....haluciniram.... :-D
 
gucci_novosadjanka:
1)GLUPA
2)RUZNA
3)MALA
4)PALI SE
5)NEMA POJMA DA PEVA
agagagagaga...
rofl.gif

e svashta, ajmo sad svi da lechimo kompexe... :roll:

ali hajd' malo ozbiljno (chush ozbiljno... mhihihih), pesme su shajze, osim mozda par komaTa da valjaju, i njeno pevanje je shajze, ali da je ruzna - nije...

posle aPril, gucci_ns je moi idol, agagagaga
rofl.gif
 
gwenhwyfar:
agagagagaga...
rofl.gif

e svashta, ajmo sad svi da lechimo kompexe... :roll:

ali hajd' malo ozbiljno (chush ozbiljno... mhihihih), pesme su shajze, osim mozda par komaTa da valjaju, i njeno pevanje je shajze, ali da je ruzna - nije...

posle aPril, gucci_ns je moi idol, agagagaga
rofl.gif


nemoj ti Scheisse.......da ja ne pocnem ovde da psujem na Svabskom.... :-D

ahem...ajd mi pojasni ovo za komplekse posto te ne kontam...znas moj mozak je jos mali,informacije tesko stizu do njega :confused: :lol:
 
psnightday1.jpg

avril je izdala novi album.... the best damn thing....uradila spot za pesmu girlfriend....
avril ovde niko ne slusa...ne prati...:(
a ja je i dalje obozavam :D :mrgreen: ..i zaboli me ko sta kaze (: ...mada ako je lose bolje da mi ne govore uopste :lol:
meni se album svidja...sve pesme...(neke volim vise ..neke malo manje)
tbdtcoverdeluxe.jpg

the best damn thing......

i jeste da se u zadnje vreme malo i ona pofenserila...ali...ali....
to je avril...i ja jednostavno ne mogu a da je ne obozavam :D
i dalje nosi starke...i dalje je ona avril...kao sto je i pre bila....uvek ce biti...sta god obukla...
pslucky4.jpg
 
jaoooooooooooooooo....
sto mrzim to...
koga nadjoh da pitas...
zamisli...mene...:roll:
kazme da nosi starke..i isto se oblaci kao i pre...smao one modne revije i ta sranja..
ma nebitno....ko me pita... :roll:
 
ti ne slusas avril..ne znas ni ko je ona..ni sta kaze..ni ne pratis sta se desava...
ja slusam..gledam ... sta ona prica .... i znam .. i volim je ..
i zaboli me sta ces ti da me pitas i sta ces da kazes... :P
 
i sta ta prva slika kaze ?
sta imamd a ti pojasnjavam..mozda sam se tu pogrwesno izjasnila..
htela sam da kazem..da se nije promenila...
starke su uvek bile njen zastitni znam..crni lak za nokte..(mada sad stavlja i roze..al ajd :roll: )
toliko o tome...
 
u to se bas ne razumem..zato sto ne svirma gitaru..i ne znam kako izgleda pravilno je drzati..
ali ona je svira..
a i ovo su samo poziranja....i fore...a sta znam..ni ne zanima me..
nista od ovoga sto ti sa dpricas nece uticati na mene....tako da reci sta hoces..reci da je najvece djubre..i da je ku*rva..i kuc*ka..cula sam to vec...i nije me potreslo..zabole me...
 
natasha`:
psnightday1.jpg

avril je izdala novi album.... the best damn thing....uradila spot za pesmu girlfriend....
avril ovde niko ne slusa...ne prati...:(
a ja je i dalje obozavam :D :mrgreen: ..i zaboli me ko sta kaze (: ...mada ako je lose bolje da mi ne govore uopste :lol:
meni se album svidja...sve pesme...(neke volim vise ..neke malo manje)
tbdtcoverdeluxe.jpg

the best damn thing......

i jeste da se u zadnje vreme malo i ona pofenserila...ali...ali....
to je avril...i ja jednostavno ne mogu a da je ne obozavam :D
i dalje nosi starke...i dalje je ona avril...kao sto je i pre bila....uvek ce biti...sta god obukla...
pslucky4.jpg


Ja sam skoro poceo da gotivim Avril.Jako mi se svidja njen novi album.Pesma Girlfriend mi je najjaca. Imam njen prosli album i pesme su super ali je nisam slusao preterano.
Svidja mi se njen novi look ali mi je bila najbolja pre u stilu kada je snimila spot Sk8er boi.
 

Back
Top