AVNOJ-ske granice i ljudska prava!?

JOOOOOOOOJ ti elvine ne vidis da je ujedinjenjem nemacke morala da padne srbija...?
Svi nemci u 1 drzavi, e onda mora Srbi u 7 drzava.

NE VIDIS TO?

NIJE TI JASNO?

KAD SE UJEDINE SRBIJA I REPUBLIKA SRPSKA.
JEL NAM NE BI BIO PRVI ZADATAK DA ISFINANSIRAMO DALMATINSKU OSLOBODILACKU ARMIJU koja ratuje protiv zagreba?
ALO BRE... pametan si decko misli malo...
 
Elvin:
ma da,a da je 90-ih na vlasti bio neko normalan a ne četiri jahača apokalipse(sloba,mira,šešelj,vuk)sve bi se isto završilo...kako da ne,da je sloba slao pare na kapitol hil umesto na kipar,ne bi danas u kninu pevao tompson...pevao bi baja mali knindža:lol:
ko nam je kriv nikad nismo znali da izaberemo.ne sporim da je ono što se dešavalo za vreme sfrj imalo veliki uticaj na zbivanja,ali to nije bilo presudno...

samo potvrđuješ! Zašto je Sloba tako radio: jer je bio produkt vremena pre 90-tih, a tih dana niko, mnogo drukčiji/bolji od slobe nije mogao postati predsednik i bla, bla...
 
hrnjica mujo:
KAD SE UJEDINE SRBIJA I REPUBLIKA SRPSKA...

...I REPUBLIKA TURSKA..KOJA CE TO SILA BITI

A ti si, kao ,Turčin....Pa, Turčine.... :wink:

A, sada malo ozbiljno da te pitam... Imaš li ti "lozu" (porodično stablo) ?

Imaju li ostali, tvoji, po veroispovesti sunarodnici ? Šta zakuvavaš oko teme za koju samo Tiletu i KPJ možeš biti zahvalan, doduše i srpskim izrodima...
 
Odgovorio bi ti on Arandjele,
al mu je kolac izas'o na usta... :wink:

ala suneti bata - Jomini...
bolje od hetjima... :lol: :lol: :lol:

mujo
muja3rt.gif
 
commodore:
@ neksus

si ti puko naprasno?
Nismo digli ruke jedni na druge?
Ovi 41 zajedno sa nama oslobode uzice i onda krenu da mi usred kraljevine prave republiku.
... nismo digli ruku jedni na druge.
... upadnu oni sa prekodrinskim divizijama i zauzmu mi zemlju?
NiSMO DIGLI RUKU... ma nismo mislis zadnjih 6 meseci.
A cica Draza?
A kordoni u kolarcevoj?
A 5 oktobar?
A djindjic?

RAT TRAJE.
Sta je sa tobom...

da, dobro...WWII...mada je i tu bilo zajednickog neprijatelja, pa sam gradjanski rat nije toliko dosao do izrazaja...
ovo ostalo su carke, kojih ima svuda...ali, te carke mogu da prerastu u nesto vece, ali mislim da ima vise normalnih ljudi, koji su za okrugli sto i razgovor, nego za tenk i streljanje...
mislio sam na to da gradjanski rat koji bi bio slican spanskom nikada nismo imali...mozda nam bas i zato preti, ali...pamet u glavu...
 
Cekaj, cekaj... Neksuse...
cekaj...
polako...

Gradjanski rat izmedju SRBA i komunista je bio 20x krvaviji od spanskog.
trajao je 60 godina. TRAJE I DANAS.
Vodi se na raznim poljima.
To je rat 2 koncepta sveta.
Realnosti.
...
Onaj koji ja zovem svojim (Бог, Краљ, Отац, Деда, Ћирилица, Православље, Србија, српски интереси, СЛОБОДА, ПРАВДА, ИСТИНА, (за Србе), Држава по нашим захтевима... а шта ћемо од технике да користимо то је ТОТАЛНО НЕБИТНО ПИТАЊЕ. Морал и фиолозофска подлога су проблем.)

i onaj drugi... kako god da se on zove... jugoslovenski, antisrpski, globalisticki, mondijalisticki, tehnokratski, nvo-ovski, germanofilski, austrofilski, anglofilski, amerofilski... meni je to svejedno... jer - nije nacionalno patriotski. NIJE SRPSKI.

Znaci, jasno je vidljiv jaz po temama.
Svim temama.
Pogledaj rasprave na CELOM OVOM Forumu...
...
- ja kazem "ima Boga" svi u smeh... Kazu - nema.
- Ja kazem "Srba ima samo Pravoslavnih" ... ti prvi mi pricas o nekim Srbima ateistima... alo bre, Srbi SLAVE NIKOLJDAN za dve nedelje bre...
- Ja kazem da se deca zovu Lazar i Nikola, Nemanja i Uros, a u odgovor mi odmah dolaze Robert, Aleks, Alek, Luka i Marko (ova dva samo zato sto su moguca i ok u engleskom)
- Ja kazem "pravoslavna svadba" sve zene u glas odgovaraju mi "las vegas"
- ja kazam zene su mnogo promiskuitetne danas, odgovor je "ali to je sloboda, emancipacija"
- ja kazem "namnozili se narkomani" - oni kazu "trava nije droga"
- ja kazem "namnozili se ovi uguzljubi i goozodaji" - svi skachu... "A SLOBODA IZBORA?"
STA JE BILO NA ABORTUSU? Ja kazem "cedomorstvo" ... a one meni KONTRACEPCIJA. A?
- Ja kazem ЋИРИЛИЦА, urlik na mene - Latinica !
- Ja kazem, alo bre... neka zivi Dobra Strana Sile (dss) - svi skacu na mene "ziveo LDF"
- Ja kazem "sve ovo svaba zakuvao - sveti nam se sto smo mu pomrslili racune par puta" - oni kazu "treba nama svaba da nam podigne nivo kulture"

i tako dalje... i tako dalje...

Onaj narkoman insistira na 2 Srbije. Fol pismenoj i nepismenoj...
aha... znaci ja sam nepismena Srbija... Ok... ako je tako... da ga koljemo onda... pa sam izasao sa konceptom koca ispred Milevine Kafane.
Mislim sta drugo... kad sam nepismen... :wink:
moj Neksuse...
 
commodore...mnogo si, bre, iskljuciv...vise od pola toga sto se suprostavlja tebi, ja ne smatram za nesto lose...
nije srpsko samo to sto si ti naveo kao srpsko...onda mnogo toga nije srpsko...sve to ide u paketu...kada prihvatas zapadnu kulturu u vidu tehnologije, neminovno je da ce se na mala vrata uvuci i drugi oblik kulture...
onda nije srpsko drzavno uredjenje republika...
mi onda nemamo nacionalnu kuhinju...
i tako dalje...
 
ili jugosloveni...
e moj neksuse... frapiras me po nekad...

Срби се презивају на ић, пишу ћирилицу, Православне су вере и крсте се са три прста.
Славе Крсну Славу, и навијају за Србију.
Значи Србофили су. Поред тога, Србима је дозвољена још и Русофилија. Јер су дотични такође Словени, Православни и пишу ћирилицу... а презивају се на ић...

То је све што ја имам да кажем...
А ти опет сагледај свет мало из другог угла... Ако нешто постоји, не значи да морам да га прихватим. Ево рецимо нацисте... аустрофиле... југоносталгичаре... то би ја истребио...
 
Elvin:
pa bilo je i toga....

možda nas oni ne bi prodali svaki put ko rusi...ko zna šta bi bilo...

partizani su mahom bili eskimi...

hoćeš reći da su Staljinovi 'Rusi' trebali 48-e pregaziti tiletovo carstvo kada mu je on rekao NE i spasiti Srbe od toga komunjarskog zlotvora!!??
Potpisujem to!! Bolje bi nam bilo pod sovjetskom, nego pod tiletovom čizmom i kundakom....
 
Bar ne bi voleli staljina - ko sto su voleli tita.
Ali broz je sa rusima igrao toplo hladno, sa staljinom lose, sa hruscovim dobro.
Sa breznjevim lose, sa Jeljcinom i Gorbijem opusteno...
...
Za razliku od nas koji bi sa komunjarama imali problem, a sada bi sa Volodjom bili na bata-Vlado.
 
commodore:
ili jugosloveni...
e moj neksuse... frapiras me po nekad...

Срби се презивају на ић, пишу ћирилицу, Православне су вере и крсте се са три прста.
Славе Крсну Славу, и навијају за Србију.
Значи Србофили су. Поред тога, Србима је дозвољена још и Русофилија. Јер су дотични такође Словени, Православни и пишу ћирилицу... а презивају се на ић...

То је све што ја имам да кажем...
А ти опет сагледај свет мало из другог угла... Ако нешто постоји, не значи да морам да га прихватим. Ево рецимо нацисте... аустрофиле... југоносталгичаре... то би ја истребио...

...znas kako...dokle god neko ko prihvati nesto sa zapada (pa bio to i nacizam ili komunizam) se izrazava kao Srbin, to je meni dovoljno...nacionalna pripadnost (ne etnicka), jezik i pismo (oba, ali cirilica primus inter pares), i slicno, meni je dovoljno da bi neko bio Srbin...
monarhija je ideologija, i ona je uvezena sa zapada...
pravoslavlje je religija, i ono je uvezeno sa istoka...
sve je nama, commo, uvezeno...da nije, mi bismo sada bili u prvobitnoj zajednici...
legitimno je pravo svakoga da podrzava ideologiju koju god hoce, da bude marsofil, ako hoce, da slusa hevi metal...itd...

nego...dolazimo da situacije da ima mnogo ljudi koji nisu etnicki Srbi, a rodjeni su, i ceo zivot zive ovde...neki slave i slavu, i pravoslavci su...jesu li oni etnicki Srbi? nisu, niti ce ikada biti...ali su po gradjanskom nacionalizmu i te kako Srbi...a gradjanski nacionalizam je jedini zdrav nacionalizam...ti etnicki tripovi, u zemlji koja je toliko etnicki izmesana, su kontra-produktivni...etnicki Srbi jesu, i uvek ce biti prvi, ali medju jednakima...
 
commodore:

tako se to radi kada vidiš da ne pale pravne metode i pravda!? Sada ispada Šešelj veliki zločinac, a gde su te sve belosvetske budale bile sa svojim 'humanim' pričama dok je Šešelj trunuo u tiletovim kazamatima.....

Sve je to debilska licemerna, podmitljiva, prevrtljiva, pokvarena, nišvredna stoka i đubrad koja se prodaje za islamsku naftu i bla, bla....
 
Pa kaže:
Juga-pljuga je propala, obaveze Federacije kao garancija 'stare' devizne štednje ne vrede više, ali zato VREDE I DALJE ondašnje međurepubličke granice koje su čak postale državne!!??
Čak i belosvetske budale koje su krojile granice one države i dozvolile nestanak tih granica nam sada naturaju nove granice! Šta se treba dogoditi da se ponište i ove nove granice!!??
Jel' ćemo opet trebati pobiti nekoliko desetaka tisuća ljudi, ili će se to rešiti demokratskim metodama???
 

Back
Top