avatar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

Što se mene tiče, svima je sve nadam se jasno, tako da ne moram da objašnjavam.:manikir:
 
Moj avatar obiluje suštastvom bivstvovanja u večnom momentu tačke beskrajnog univerzuma.

Zelena jabuka - zeleni svemir - zelena krv - zdrava hrana - zdrav duh - zdrav razum - zdrav stav - OD NAS ZAVISI! - ŠIRI DALJE! :hahaha:
 
Moj avatar obiluje suštastvom bivstvovanja u večnom momentu tačke beskrajnog univerzuma.

Zelena jabuka - zeleni svemir - zelena krv - zdrava hrana - zdrav duh - zdrav razum - zdrav stav - OD NAS ZAVISI! - ŠIRI DALJE! :hahaha:

remotefirst.jpg

5cyf6b.gif
 
Moj avatar obiluje suštastvom bivstvovanja u večnom momentu tačke beskrajnog univerzuma.

Zelena jabuka - zeleni svemir - zelena krv - zdrava hrana - zdrav duh - zdrav razum - zdrav stav - OD NAS ZAVISI! - ŠIRI DALJE! :hahaha:

Ali imaš ubedljivo jedan od najzanimljivijih avatara(nick-ova) na forumu..e sad tumačenje...:mrgreen:
 
Питање је шта је са идентитетима оних који аватар често мењају?

Јел то значи да су непостојни, манипилативни или једноставно ...?
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

Ne znam koliko je ovo politicka tema, alikao sto vidis/te, ja nemam avatar.

Bas iz razloga da ni po cemu ne budem "prepoznatljiva", jer se moja raspolozenja i misljenja menjaju, pa bih trebala stalno da menjam i avatar.

Svega par korisnika ovde ima "jak" avatar, po kojima mogu da ih 'prepoznam". Ostalo je kic.

Sto se nicka tice, imenovala sam ga sasvim slucajno, to mi je bila sifra na jednom ispitu.;)

Jer sasvim slucajno sam se i uclanila ovde.
 
Možda je bolje pitati druge o skladu avatara i onoga kako se prezentuje na forumu.

Ovo je moj prvi avatar, kasnije sam menjao po raspoloženju, pa se opet vratio na stari.

Nije politička poruka. Ovo je moj vid promocije onoga što volim. Volim lepotu, veštinu, snagu. Mačke su tako ... lepe. :)
 
Питање је шта је са идентитетима оних који аватар често мењају?

Јел то значи да су непостојни, манипилативни или једноставно ...?

ne verujem da se radi o nepostojanosti. ljudi smo a ne planine [recenica iz jednog filma],sto znaci da se menjamo, napredujemo, nazadujemo, raspolozenje nam se menja, nasa vera u bolje sutra, u nas same... itd.itd.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top