avatar

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i kao slucajno si bas ovog nasao :mrgreen:

Sasvim sluchajno dragi prijatelju. :mrgreen:

U stvari, prvo sam turio ovog (koji takodje nije losh poshto je bash na slichici :mrgreen:):

s-moth-thumb.jpg


... al' onda sam sluchajno krajichkom oka ugledao ovog sada i u vazduhu se osetio fluid. :mrgreen:
 
Tema je o političkoj poruci avatara, kao i nicka.

Dakle spada u politiku.

Svatko od nas možda i podsvjesno, ako već ne potpuno svjesno šalje određenu poruku ovim "generalijama", kao i samim pojavljivanjem na forumu.
 
da si 99% politicar kako kazes, sigurno znas da ce se u svakoj, ali ama bas svakoj diskusiji o politici, naci mesta i za svadju. dakleM, politicar - NISI.:mrgreen:

mozda nisam 100 % ali to nisam ni tvrdio.
recmo avatar. neki avatar se tacno poklapa sa postovima, da li je veza tolerancija, duhovitost ili radikalizam, nije bitno, vazno je da na osnovu njega [forumasa] mozes tacno znati sta ce reci.
 
a ko je spomenuo tih 100% ? :confused:
hteo sam reci da su moji postovi 99% na ovom pf., isto tako sam hteo reci da u 99% nema svadje, makar ne na ovom pf. a onaj jedan posto necemo komentarisati. ovde smo poznati po toleranciji, to sto su drugi pf.ljubomorni i sto nam podmecu to je....
ps.mahom ovi "gosti" i prave svadju
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...

Pa tebi su stalno neke gosdpodjice i gospodje na avatru neznam sta zelis da porucis .
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...



Tvoj mi lici na tranvestita...lep je ...:hahaha:
 
tema nije o poznatom filmu, tema je o nasim avatarima, sta oni prestavljaju, sta zelimo da porucimo njime. koja je nasa politicka poruka koju saljemo tim avatarom. zasto smo izabrali bas taj avatar. moze se govoriti i o potpisima ili bilo cemu sto je vidljivo kod naseg posta.
mozda je ovo pitanje samo meni interesantno, jer ja prvo sto pogledam je avatar, i vecinu forumasa poznajem po njemu. neki imaju "pravi" avatar, dok nekima on nikako ne ide uz ono sto pisu.
znaci koja je poruka vaseg avatara, nicka, potpisa...


Moja "politicka" poruka avatarom je da mi se svidja ta slika i veze nema sa politikom jer kao i vecina forumasa ne visim stalno na ovom pdf. :neutral:
A potpis govori o tome da se ne moze izboriti sa sistemom, a ostati ziv i da ne preporucujem da se udara glavom o zidove drustvenog sistema iako to i sama cinim.:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top