AUTOMOBILI U RAZMERI

Nadam se da cu i ostale uspijeti uskoro da nadjem, nikako da naletim na njih...
1001833_139572382904013_454697998_n.jpg

blog_sb_4894886_7556202_tr_fiat_131_red_p_71kb.jpg

$T2eC16RHJHkFFmMnN9gOBRu(M5omj!~~60_57.jpg

Bburago-Fiat-131-kisauto-1-43.jpg

bburagoserieabarth23.jpg


- - - - - - - - - -

Da li je neko kupio broj Auto bilda i npr forda Gt40 koji je izasao u specijalu da stavi slike? Forumasi de ste dajte zivnite malo :)
 
14.09 je susret ljubitelja modela automobila u osijeku

Dragi prijatelji, kolege i članovi, :85565:

3. međunarodno druženje kolekcionara održati će se u Osijeku 14.9.2013 (subota) na atraktivnoj lokaciji u auto salonu Grand Auto Osijek na adresi Sv. Leopolda Mandića bb. To znači, da se nažalost, ove godine druženje neće održati na svima već poznatom mjestu (DVD Retfala) zbog izgradnje novog doma!

SVI SU DOBRODOŠLI :welcomeani: :welcomeani: :welcomeani:
 
Slicna postava ljudi :p pa i ovde da se predstavim.

Pozdrav drugari :bye:
Ja sam Lazo i dolazaim vam iz Cacka. Imam 30 god. i od malena sam zaljubljenik u auto igracke. Na zalost sve sto sam imao od autica u ranoj mladosti su zavrsili ispod cekica :dash: Tek par dana sam poceo intezivno da vas pratim i skoro da sam prelistao sve stranice ovog foruma. Moram vam reci da sam ostao bez reci kada sam video vase kolekcije automobila. Konacno se ukazala i meni prilika da napokon i ja pocnem sa skupljanjem. Resio sam da skupljam modele u razmeri 1:18. Danas sam isplatio zadnju ratu za kredit :super: i resio sam sebe da castim tim povodom. Na zalost u mom gradu gotovo da je nemoguce naci automobile u toj razmeri, i ako ih ima to je par modela od Bburaga, a nisam zeleo da mi prvi u mojoj buducoj kolekciji bude nesto sto sam ''morao'' da kupim jer drugo nista ne postoji. Nazalost budzet mi je ogranicen pa ne mogu gledati skuplje modele. Ako ima neko nesto za prodaju posaljite mi poruku, a mogliste mi i preporuciti neku radnju u Bg jer u sredu idem poslom pa bih mogao i tamo potraziti. Voleo bih za pocetak da kupim neku staru Ficu ili Fijat 500 nove generacije.

Jos jednom zeli sve da vas pozdravim i svima zajedno pozelim dugogodisnje druzenje!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top