AUTO JE NJEGOVA POZORNICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

!JO

Space Oddity
Poruka
3.987
Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?:roll:

Vidim ga kako "laktuje" na otvorenom prozoru njegove limuzine sa kojom se verovatno identificira:roll:. Smeska se, glumackim osmehom:roll:. Oci mu ne vidim, jer na nosu ima tamne suncane cvikere:roll:. Mislim se, ... oooo kako si cool ... !:zcepanje:

E, sada me bas interesuje, kakve ste vi sve muske glume, iza volanai doziveli?;):)

:cao:
 
Уопште не обраћам пажњу на аутомобиле, чак ни боју не запамтим! :confused:

Пропливала сам једном кад је неки тип који ме је мувао дошао по мене аутом и рекао:,,Сигурно си приметила да сам сад дошао BMW-ом, а не мерџом, само ме кулираш, а?'' :eek:
 
Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?:roll:

Vidim ga kako "laktuje" na otvorenom prozoru njegove limuzine sa kojom se verovatno identificira:roll:. Smeska se, glumackim osmehom:roll:. Oci mu ne vidim, jer na nosu ima tamne suncane cvikere:roll:. Mislim se, ... oooo kako si cool ... !:zcepanje:

E, sada me bas interesuje, kakve ste vi sve muske glume, iza volanai doziveli?;):)

:cao:

imam jednog takvog :rumenko: ali je jos "zelen" pa mu ne zamjeram...:)
a i kupio ga je vlastitim radom pa ga opravdavam.:lol:
 
Уопште не обраћам пажњу на аутомобиле, чак ни боју не запамтим! :confused:

Пропливала сам једном кад је неки тип који ме је мувао дошао по мене аутом и рекао:,,Сигурно си приметила да сам сад дошао BMW-ом, а не мерџом, само ме кулираш, а?'' :eek:

joooooooj....:rotf:
sigurno je "dugo" potrajao...
 
Уопште не обраћам пажњу на аутомобиле, чак ни боју не запамтим! :confused:

Пропливала сам једном кад је неки тип који ме је мувао дошао по мене аутом и рекао:,,Сигурно си приметила да сам сад дошао BMW-ом, а не мерџом, само ме кулираш, а?'' :eek:

:rotf:kakav car a ti vestice namerno ga mucis i pravis se da ne vidis:mrgreen:
 
joooooooj....:rotf:
sigurno je "dugo" potrajao...

Е, баш то хтедох рећи! Није се запатио довољно дуго да попамтим његове аутомобиле!

Стварно немам појма о аутомобилима, апсолутно ме не занимају.
(Има још једна прича, али то неки други пут...;))
 
Podsetilo me ovo pitanje, pre nekoliko dana, vozim ja i komentarišem "Vidi ovog majmuna, na šta liči, a zeva kao nilski konj" :lol:
U istom trenutku, žmu komentariše kako mu je "mnogo dobar auto, vidi samo što ga je uglancao, ratkapne mu sjaje ko nove" :lol:

Oduvek sam bila talenat za "sadržaj"... pakovanje nije važno...
A i setila sam se jedne stare gradske fore iz devedesetih: "U dobrom autu i majmun može da bude dobar frajer" ... deo je vica, ali se ne sećam celog ... skleroza :lol: :rumenko:
 
Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?:roll:

Vidim ga kako "laktuje" na otvorenom prozoru njegove limuzine sa kojom se verovatno identificira:roll:. Smeska se, glumackim osmehom:roll:. Oci mu ne vidim, jer na nosu ima tamne suncane cvikere:roll:. Mislim se, ... oooo kako si cool ... !:zcepanje:

E, sada me bas interesuje, kakve ste vi sve muske glume, iza volanai doziveli?;):)

:cao:

Verujem da pokusavaju na taj nacin da imponiraju!:roll:
 
Poslednja izmena:
Уопште не обраћам пажњу на аутомобиле, чак ни боју не запамтим! :confused:

Пропливала сам једном кад је неки тип који ме је мувао дошао по мене аутом и рекао:,,Сигурно си приметила да сам сад дошао BMW-ом, а не мерџом, само ме кулираш, а?'' :eek:

Ja se izvinjavam, ali šta si ovim postom pokušala da kažeš?:dontunderstand:
Jesi li ukazala na svoju glupost, time što ne razlikuješ BMW i Mercedes (to i deca u vrtiću znaju) ili si htela da ukažeš na to kako si cool ženska po koju dolaze samo tipovi u takvim kolima. Molim razjašnjenje pošto nisam mogao sam da shvatim. :whistling:
 
Automobil je manifestni simbol necijeg bogatstva , statusni simbol i mnogi na taj nacin zele da se eksponiraju i pokazu , takodje to uglavnom cine ljudi koji imaju kompleks a zele da budu u krupnom planu i 'vidjeni' opet cinjenica je da i mnoge devojke na taj nacin 'padaju'
 
Ja se izvinjavam, ali šta si ovim postom pokušala da kažeš?:dontunderstand:
Jesi li ukazala na svoju glupost, time što ne razlikuješ BMW i Mercedes (to i deca u vrtiću znaju) ili si htela da ukažeš na to kako si cool ženska po koju dolaze samo tipovi u takvim kolima. Molim razjašnjenje pošto nisam mogao sam da shvatim. :whistling:

Лепо рекох, ја уопште не гледам аутомобиле! :rtfm:
Наравно да бих разликовала кад бих погледала.
Мене занима или не занима онај ко вози ауто.
Читава је цака у томе.

А такође ни не разумем причу о кул женскама по које долазе типови у незнамкаквим аутомобилима, замислила сам се мало о оном ко тако размишља... :confused:
 
Automobil je manifestni simbol necijeg bogatstva , statusni simbol i mnogi na taj nacin zele da se eksponiraju i pokazu , takodje to uglavnom cine ljudi koji imaju kompleks a zele da budu u krupnom planu i 'vidjeni' opet cinjenica je da i mnoge devojke na taj nacin 'padaju'

sa podvucenim se slazem, jer da nemamo para ne bih ni imali noviji automomil.
sa boldirano se ne slazem..
mislim da mom tati ili komsiji stvarno nije do toga..
boldirano mi djeluje kao kompleks onoga koji pise ovako nesto, a koji nije u stanju da ima isti (mislim u finansijskoj situaciji.)
ljudi koji imaju rjeseno stambeno pitanje, naravno da ce posegnuti za novij autom, ako nista drugo zbog sopstvene isgurnoszi

tvoj stav mi je tipicna ljubomora
 
sa podvucenim se slazem, jer da nemamo para ne bih ni imali noviji automomil.
sa boldirano se ne slazem..
mislim da mom tati ili komsiji stvarno nije do toga..
boldirano mi djeluje kao kompleks onoga koji pise ovako nesto, a koji nije u stanju da ima isti (mislim u finansijskoj situaciji.)
ljudi koji imaju rjeseno stambeno pitanje, naravno da ce posegnuti za novij autom, ako nista drugo zbog sopstvene isgurnoszi

tvoj stav mi je tipicna ljubomora

Nema to veze sa ljubomorom vec realnoscu ljudi zele da se pokazu ako su ljudi pragmaticni kupice solidan auto srednje klase koji apsolutno zadovoljava njihove potrebe ti ocigledno se slabo razumes u sociologiju i psihologiju coveka ,hajde sada mi reci zasto se kod nas recimo u Bg i Ns toliko vole dzipovi?:think:Da li je to realna potreba?Naravno da nije
 
Nema to veze sa ljubomorom vec realnoscu ljudi zele da se pokazu ako su ljudi pragmaticni kupice solidan auto srednje klase koji apsolutno zadovoljava njihove potrebe ti ocigledno se slabo razumes u sociologiju i psihologiju coveka ,hajde sada mi reci zasto se kod nas recimo u Bg i Ns toliko vole dzipovi?:think:Da li je to realna potreba?Naravno da nije

nisam iz RS tako da ne znam.
sad da imas sve rjeseno kupio bi golfa 3 a ne 5ticu..
ma daj...
pusti sociologiju i psihologijua, ako radim, mogu i imam- trosicu!
zasto ici u crnu goru ako mogu u spaniju, kubu?! ako imam icu! zar ne!

mada nije tema.
sorry postavljacici.
vracam se...
 
Ја хтела да нешто напишем на ову тему, а онда схватих како сам јако глупа пошто од аутомобила могу да препознам једино фићу, кеца и спачека...све остало ми је исто: има четири точка и котрља се тако да се њиме може доћи са тачке А на тачку Б.... :sad2:

...Мора да сам била болесна када смо то учили у вртићу....:(

Идем са ове теме да се стидим како ваља и требује. :rumenko:
 
Skrecemo sa teme naraode!;)
Pitanje je, da li je auto muska pozornica ... hm ... i zasto?:mrgreen:

;):)

Е, онда ћу ја морати да се поздравим и одем са ове теме. :confused:

Одрасла сам у породици која је имала ауто пре 45 година, кад су се возачи поздрављали абледновањем кад се сретну на празним путевима.
Мом оцу је ауто био превозно средство и ништа више.

Удата сам за човека који се исто возио од кад зна за себе, а свој ауто добио пре него што је напунио 18 година. И он аутомобил третира само нешто што треба да служи њему, а не он ауту.
Ретко сам се сретала са људима којима је аутомобил позорница, а случај описах на почетку. :)
 
nisam iz RS tako da ne znam.
a sad da imas sve rjeseno kupio bi golfa 3 a ne 5ticu..
ma daj...
zasto ici u crnu goru ako mogu u spaniju, kubu?! ako imam icu! zar ne!

Tema je da li je auto muska pozornica ili ne?Ti tvrdis da nije i da muskarci ne zele da se preko auta pokazuju vec eto voze radi prevoza i potrebe iskljucivo dakle namenski ...koliko si ti naivna kada tako mislis :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top