AUTO JE NJEGOVA POZORNICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја хтела да нешто напишем на ову тему, а онда схватих како сам јако глупа пошто од аутомобила могу да препознам једино фићу, кеца и спачека...све остало ми је исто: има четири точка и котрља се тако да се њиме може доћи са тачке А на тачку Б.... :sad2:

...Мора да сам била болесна када смо то учили у вртићу....:(

Идем са ове теме да се стидим како ваља и требује. :rumenko:

Ufff! Pa mene ne interesuje taj pleh!:confused:
Interesuje me ta osoba koja se krasi tim plehom! Zasto to radi?

Da li je auto njegova pozornica?

;):)

Tema je da li je auto muska pozornica ili ne?Ti tvrdis da nije i da muskarci ne zele da se preko auta pokazuju vec eto voze radi prevoza i potrebe iskljucivo dakle namenski ...koliko si ti naivna kada tako mislis :eek:

stavovi nam se mimoilaze.
a i generalizujes
Da se ne lazemo u danasnjem svetu su ljudi postali objekti i cesto je mnogo vaznije taj auto nego osoba koja ga vozi , koliko puta sam samo cuo devojke koje kazu ' nije bitno kakav je vazno je da vozi Bmv,Dzip,Audi...'

Ovo pitanje se najbolje moze videti na mestima gde treba da se 'pokaze' ,recimo u ulici Banovic Strahinje u Bg koliko samo puta vozaci besnih kola onako lagano se vozaju u krug , slicno je i u Ns znaci tamo gde treba pokazati auto on ce biti vidjen a tamo gde i nije vazno i ne mora biti vidjen , recimo jedan primer , u Ns ima rent a car agencija za iznajmljivanje kola , sam vlasnik kaze da se kola najcesce iznajmljuju za vikend radi izlaska itd

Ovo pitanje se najbolje moze videti na mestima gde treba da se 'pokaze' ,recimo u ulici Banovic Strahinje u Bg koliko samo puta vozaci besnih kola onako lagano se vozaju u krug , slicno je i u Ns znaci tamo gde treba pokazati auto on ce biti vidjen a tamo gde i nije vazno i ne mora biti vidjen , recimo jedan primer , u Ns ima rent a car agencija za iznajmljivanje kola , sam vlasnik kaze da se kola najcesce iznajmljuju za vikend radi izlaska itd

vjerujem ti. ima svakavkih primjeraka pa i takvih muskaraca.
ali opet mislim da su takvi u manjini.

Šta se dogodilo? Svi su dobro?

Muz mi se slupao, njemu nista, ni ogrebotina a kola poptuno unistena. :eek:

Valjda su mu dobra kola sacuvala zivot. Zato me strasno nervira kad ljudi pricaju kako UOPSTE nije bitno koja su kola. Kao da je bitno da oni ispadnu super i dobri i eto kako nisu materijalisticki i sponzorski nastrojeni i kao da je to jedino o cemu covek treba da brine u vezi kola.

Valjda su mu dobra kola sacuvala zivot. Zato me strasno nervira kad ljudi pricaju kako UOPSTE nije bitno koja su kola. Kao da je bitno da oni ispadnu super i dobri i eto kako nisu materijalisticki i sponzorski nastrojeni i kao da je to jedino o cemu covek treba da brine u vezi kola.

Dobro je da je on nepovređen.

A priča o kolima je drugačija iz tvog sadašnjeg mesta življenja, nego nama ovde.
Najvažnija je bezbednost, paralelno sa njom udobnost, a onda i estetika... tako barem
ja doživljavam automobil.

U Srbiji međutim, automobil je statusni simbol, kojim tipovi sumnjive inteligencije i prošlosti pridobijaju maloletne ili maloumne klinke... Izvinjavam se ako moja kvalifikacija nekoga vređa, ali oslikava moje mišljenje o osobama kojima je presudno da budu viđene u skupom automobilu, bez obzira na cenu koju će zbog toga plaćati.

Ti vrsis zamenu teza , dobra i sigurna kola ne znaci da moraju biti Majbah,Audi itd 'Besna' vec i neka kola srednje klase koja pruzaju pouzdanost i sigurnost , ovde je tema pokazivanje a sigurno se kola srednje klase ne voze radi pokazivanja vec zna se vec koja

Naravno da je auto muškarcima pozornica. Kad voze dobar auto (za nekoga je to najnoviji bmw, a za nekoga jugo koga je "dorađivao" godinama) verovatno se osećaju kao mi kad se doteramo u svoju omiljenu seksi haljinu i od poslednjih para kupljene cipele (12. par :lol:), sa sve tašnicom i parfemom.

Pa ne bi oni sigurno da se zene ne loze na kola i glumatanje..najace kad se neka namontirana onako sagne na prozor i kao cao..jao pardon pomesala sam te sa nekim..on zna kolko je sati i krene mazanje..ona kao glumi nevesht plen i sve je ostalo shablon

Zar niste istog misljenja, da su automobili za mnoge muskarce, najomiljenija mesta za samo-insceniranje, njihovih, mnogih uloga?

Samo kad me vlasnik bas natera, kaze mi model i godinu proizvodnje i kako vozi i sve primetim auto. I smorim se momentalno. Bio je jedan debeli, dosao nekim sportskim dvosedom i iznajmio gajbu ispod moje terase. Stalno ga je tu parkirao, kao to je njegovo mesto, ovoono, on ga je kupio i sl. gluposti. Meni je bio bas onako vredan prezira, em debeo, em glup, em ruzan i primitivan, i jedino vredno sto je mogao da nadje kod sebe bio je taj auto, svaki dan ga je glancao i lickao. Boles' bre, mentalna. Napicila sam ga kad je dosao da se zali kako sa moje terase padaju macije dlake po njegovom autu...rekoh i sta oces ti sad, da ubijem macke? Ne nego da pazis da ne padaju macije dlake po mom autu. Tu sam odlepila, izvadila sluzbenu i objasnila mu da ce nestati i on i auto netragom ako mi samo jos jednom dodje sa tom pricom na vrata, pobrinucu se da mu i dozvolu oduzmu na jedan fin vremenski period, sto mu uopste ne bi skodilo jer bi mozda i smrsao neko kilo. I objasnila sam mu da se parking mesto obelezava i ogradjuje ukoliko je na propisan nacin dodeljeno, da se za to placaju debele pare i da celu akciju zavrsavaju mup i parking servis, pa da me ne zamajava vise kako prostor ispod moje terase njegovo parking mesto. I onda sam tresla krpe svako malo na njegova ljubljena kola. Odselio se vrlo brzo:mrgreen:

Poslednja izmena:
Samo kad me vlasnik bas natera, kaze mi model i godinu proizvodnje i kako vozi i sve primetim auto. I smorim se momentalno. Bio je jedan debeli, dosao nekim sportskim dvosedom i iznajmio gajbu ispod moje terase. Stalno ga je tu parkirao, kao to je njegovo mesto, ovoono, on ga je kupio i sl. gluposti. Meni je bio bas onako vredan prezira, em debeo, em glup, em ruzan i primitivan, i jedino vredno sto je mogao da nadje kod sebe bio je taj auto, svaki dan ga je glancao i lickao. Boles' bre, mentalna. Napicila sam ga kad je dosao da se zali kako sa moje terase padaju macije dlake po njegovom autu...rekoh i sta oces ti sad, da ubijem macke? Ne nego da pazis da ne padaju macije dlake po mom autu. Tu sam odlepila, izvadila sluzbenu i objasnila mu da ce nestati i on i auto netragom ako mi samo jos jednom dodje sa tom pricom na vrata, pobrinucu se da mu i dozvolu oduzmu na jedan fin vremenski period, sto mu uopste ne bi skodilo jer bi mozda i smrsao neko kilo. I objasnila sam mu da se parking mesto obelezava i ogradjuje ukoliko je na propisan nacin dodeljeno, da se za to placaju debele pare i da celu akciju zavrsavaju mup i parking servis, pa da me ne zamajava vise kako prostor ispod moje terase njegovo parking mesto. I onda sam tresla krpe svako malo na njegova ljubljena kola. Odselio se vrlo brzo:mrgreen:

:sad2::sad2: odselio se vrlo brzo. Nikad ga vise niko nije video :lol:

onima koji nemaju ničim drugim da pariiraju naravno da služi.
meni ne

najpre smo mm i ja kupili fiću starijeg od nas - fićko zvani Strahinja je bio 63-e godište, palio se ispred suvozačevog sedišta, imao one brkove na prednjoj strani i naravno vrata koja se napred otvaraju. Prevozio nas je od tačke A u B, bio počastvovan prvom vožnjom našeg prvog deteta na relaciji porodilište- kuća. Istina, na polasku u porodilište pošto tada nisam vozila ja sam malo pogurkivala isti da bi upalio. Tu čast je imao i za naše drugo dete.:heart::heart:
Onda smo malo uznapredovali i kupili juga (zvanog Juguar).:zper:
To je bio kvalitativni skok. Mislila sam da ne postoji ništa bolje i da od kola čovek ništa više ne može da očekuje. U pitanju je bio jugo 45 koji nas je dva puta i do mora prevezao (preko 1200 km turatur) jednom čak i preko planinskog masiva (kad smo malo pogrešili :mrgreen:put)

E onda smo jedno vreme vozili i mareu karavana i jugića, pa smo isti prodali jer nakon 1800 kubika koje ima marea, onih 900 jugićevih su odlavali utisak da auto ne ide uopšte.

Sada vozimo i mareu karavan i megana karavan, a nismo dragstoraši, koji obično voze karavane. Jednostavno volimo karavane i kad gledam neki auto odmah tražim kakav je u karavan izdanju. To nije ni slučajno rezultat bilo kakve inferiornosti na drugom planu koja je velikim kolima kao potire, takođe nije (što većina poznanika smatra zbog dva velika psa - oni i ovako nemaju nameru da se voze u gepeku,:rtfm: nego lepo sednu na zadnja sedišta sa sve decom:dash::dash:). U mom slučaju ja jednostavno volim :heart:karavane, smatram ih praktičnim i sigurnijim od malih automobila(znam da ne mora da znači) dok mm kola bira po tpme da li i kako mogu štapovi za pecanje i ostali probor da se smeste.:super::super:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back